NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Panicelinka
Nie Kwi 09, 2017 3:01 pm
nagminne usuwanie ogloszen na ogloszenia niedziela.nl
Autor Wiadomość
mario50 
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 40
Wysłany: Pią Wrz 09, 2016 8:27 pm   nagminne usuwanie ogloszen na ogloszenia niedziela.nl

chcialbym was na forum zapytac czy ktos z was ma usuwane wszystkie ogoszenia na ogloszenia niedziela.nl.Pytam poniwaz moderatorzy usuwaja mi nagminnie ogloszenia ,powod;
DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA - Proszę umieszczać nazwę firmy, jej adres i nr KvK w każdym ogłoszeniu,czy dla was jest to normalne?.Jest to portal spolecznosciowy a wymaga sie prowadzenia dzialalnosci gospodarczej,to jest jakies chore,jest tyle portali ogloszeniowych ale nigdzie nikt nie usuwa ogoloszen bez powodu(chyba ze to jakas polska zawisc sie odzywa)prosze was o wypowiedzenie na ten temat,moze tez macie ten problem,bo ja jestem bezsilny wobec tych panstwa ktorzy prowadza ten portal,nie odpowiadaja na emailektore pisze z prosba o powod.Mam nadzieje ze mojego posta nikt nie usunie bo moze byc nie wygodny dla pewnych osob
 
 
GeraltRivia 
MODERATOR

Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 935
Wysłany: Sob Wrz 10, 2016 10:08 am   

mario50,

W niektorych dzialach jest potrzebny numer KvK, nic nie widze w tym dziwnego. Tez nie chcialbym zeby ludzie bez firm oferowali te uslugi co ja.

Przeciez masz serwisy jak marktplaats, albo mozesz zaczac swoj :029:
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Śro Paź 19, 2016 3:05 am   idiotyczne zasady na niedzieli

Dlaczego musze miec strone internetowa zeby dac ogloszenie w dziale dam prace skoro jestem zzp i mam prace na okreslony termin i szukam podwykonawcy i nie chca opublikowac??
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Śro Paź 19, 2016 7:26 pm   

mario50,
Cytat:
Pytam poniwaz moderatorzy usuwaja mi nagminnie ogloszenia ,powod;


moderatorzy tego forum nie maja nic wspolnego z serwisem ogloszeniowym to osobna strona internetowa

stroopwafel,

nikt poza Adminstracja nie odpowie na twoje pytanie, :039:
 
 
xxMisiek09xx 
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 4
Wysłany: Czw Paź 20, 2016 2:40 pm   

spam
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Czw Paź 20, 2016 3:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group