NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z belastingiem
Autor Wiadomość
kaszpirowski
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Sty 2017
Posty: 1
  Wysłany: Wto Sty 17, 2017 7:36 pm   Problem z belastingiem

Witam!

Niedawno zakończyłem współpracę z najgorszą firmą z jaką miałem do czynienia. Nie dość okropnych warunków i niewywiązywania się z umowy ze strony pracodawcy po zerwaniu umowy dalej jestem nękany przez duchy przeszłości. Mój problem polega na tym że na walutowe konto którego nie monitorowałem przychodziły przelewy od belastingu , kiedy wróciłem z emigracji do Polski zastałem kilka listów z których udało mi się odczytać iż mimo zakończenia pracy w Holandii nadal dostawałem comiesięczne zwroty od ubezpieczenia, dostałem również dwa listy z żółtymi czekami ( a wszyscy wiemy co one oznaczają). Biuro przez które pracowałem było tak okropne i niekompetentne iż podejrzewam że po prostu nie zgłosili do urzędu że przestałem dla nich pracować. I stąd moje pytanie : Czy ktoś wie co w tej sytuacji mogę zrobić albo gdzie udać się po pomoc ? :031:
Ostatnio zmieniony przez kaszpirowski Wto Sty 17, 2017 7:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Wto Sty 17, 2017 8:12 pm   

kaszpirowski,


Nie mozna winic za wszystko biura , nie zebym go bronila , ale pewne sprawy zakancza sie samemu , bedac tu na miejscu nigdy po czasie ,bo wtedy z reguly jest juz po ptokach ..
Jesli masz przelewy pieniezne na swoim koncie, ktore juz sie nie nalezaly a nadal otrzymywales to jaki problem jest je zwrocic ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group