NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Koniec Fazy A --> Przejście do pracodawcy . Kiedy VAST ?
Autor Wiadomość
Nescafe
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Sty 2017
Posty: 2
  Wysłany: Sob Sty 21, 2017 2:30 pm   Koniec Fazy A --> Przejście do pracodawcy . Kiedy VAST ?

Witam

Przepracowałem 72 tygodnie na fazie A przez biuro pośrdnictwa pracy , dla jednego pracodawcy . Po zakończeniu fazy A,ten sam pracodawca zaproponował mi kontrakt na czas określony (6 miesięcy ) , ze stałą pensją . W marcu miną w sumie 2 lata pracy dla jednego pracodawcy . 1,5 roku przez biuro pracy i pół roku bezpośrednio u pracodawcy .

Moje pytanie to : Jak długo ( ile kontraktów i w jakim okresie) muszę jeszcze pracować na kontrakt na czas nieokreślony ? Słyszałem ,że trzeba przepracować minimum 2 lata u jednego pracodawcy ,żeby ewentualnie dostać vast contract . Czy czas pracy przepracowany przez biuro pośrednictwa pracy ma na to jakiś wpływ ? Ile jeszcze półrocznych kontraktów mogą mi ewentualnie zaproponować ?

pozdrawiam
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Sob Sty 21, 2017 4:33 pm   

Nescafe, teraz masz 2-giego pracodawce wiec zaczoles u niego nowy kontrakt ( masz 1 -szy kontrakt ) . Nowy pracodawca moze ci zaproponowac max 3 kontrakty w max 2 lata po czym musi ci dac kontrakt sataly/vast lub wyslac ciebie na 6 m-cy przerwy jak nie chce ci dac stalego kontraktu
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
Ostatnio zmieniony przez baileys Sob Sty 21, 2017 4:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Nescafe
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Sty 2017
Posty: 2
Wysłany: Sob Sty 21, 2017 7:08 pm   

Rozumiem . Dziękuje .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group