NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z sąsiadem Turkiem
Autor Wiadomość
Winter 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Sie 2009
Posty: 453
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Sob Sie 06, 2016 9:51 am   Problem z sąsiadem Turkiem

Hej,

Mam problem z jednym z sąsiadów. Mieszkam w szeregowcach i akurat trafiłem, że wśród samych Holendrów mieszka jeden Turek. Mieszkam w tym domu 6 lat i widzę, że gość ciągle ma jakieś problemy. Udaje miłego, żeby się wypytać o wiele rzeczy. Palicho z tym, ważne, żeby się dalej nie wpierniczał. Niestety tak nie jest. Rzuca mi pety i butelki na moje podwórko z przodu i z tyłu domu. Raz widziałem przez rękę jego rękę, jak podrzucał mi butelkę z fanty.

Na policję bez dowodu nie mogę tego zgłosić. Dom jest wynajmowany, więc właścicel też raczej oleje sprawę. Zasadniczo wyszedłbym teraz z domu i lutnął mu raz porządnie, ale pewnie musiałbym sobie szukać czegoś innego. Turek siedzi ze swoją babą i matką i 2 dzieci i nigdy nie pracował. Siedzi na Wajongu razem z nią.
 
 
wigru 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 11 razy
Wiek: 44
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 455
Skąd: 's-Hertogenbosch
Wysłany: Sob Sie 06, 2016 11:28 am   Re: Problem z sąsiadem Turkiem

Winter napisał/a:
Turek [...] Rzuca mi pety i butelki na moje podwórko z przodu i z tyłu domu. Raz widziałem przez rękę jego rękę, jak podrzucał mi butelkę z fanty. [...]
Odrzuć z powrotem + 10x tyle. A jak Cię złapie za rękę to mów, że to nie Twoja ręka. Tak jak robi PiS.
 
 
 
vanrafell 
Nieśmiały użytkownik


Wiek: 33
Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 97
Wysłany: Sob Sie 06, 2016 9:52 pm   

Cytat:
Tak jak robi PiS.


Świetnie, propaganda polskich znawców polityki wkradła się nawet tutaj. Oczy bolą jak się widzi hasła polityczne w każdym temacie, gdzie polityka ma tyle wspólnego co prostytutka z majtkami.

Co do samego problemu: spróbuj porozmawiać z właścicielem o tym problemie, bez tego nie ruszysz. Być może siłą perswazji przetłumaczy turkowi, że tak robić nie powinien.
Jeżeli to nie pomoże to musisz iść porozmawiać z sąsiadem. Przy każdym telefonie na policję bądź skardze będą pytać czy problem był omawiany.
Potem trzeba powiadomić spółdzielnię mieszkaniową z której w.w. turek wynajmuje mieszkanie i opisać problem. W międzyczasie warto też zaangażować w problem dzielnicowego oraz Gementee. To ostatnie jest bardzo skuteczne w pomocy z sąsiadami (tak było w moim przypadku).
Szczerze mówiąc, jeżeli nie będziesz ich naciskał to problem się nie rozwiąże. Tutaj trzeba twardo iść na przód, dobrym pomysłem jest również zachowanie nerwów na wodzy i nie uszkodzenie klienta w międzyczasie. Skopiesz gówno a dostaniesz jak za człowieka.
Życzę powodzenia i informuj na bieżąco o postępach w sprawie.
 
 
Winter 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Sie 2009
Posty: 453
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Śro Maj 24, 2017 10:38 pm   

Byl spokoj przez chwile, jak zaczalem odrzucac pety na jego podworko. Gosc jest jakis psychiczny. Nic mu nie przeszkadzam, nie robie imprez, jest spokoj, to szuka problemu. Chyba zazdrosci, ze mam wiecej od niego, bo mam dobry samochod.

Ostatnio na wycieraczke znalazlem rybe, a w kolejny dzien za szpare w dzwiach platki kwiatow. Wynajmuje ten dom, wiec nie chce robic awantur, ale wiem, ze to on, bo nieraz przy rozmowie szydzil, ze najlepiej, aby wszyscy Polacy wyjechali do Polski.

Co za popieprzony kraj. Robisz 6 dni w tygodniu, wszystkie niedziele, swieta. Robisz na tych nieudacznikow zyciowych i jeszcze problemu szukaja. Jak bede stad zjezdzal to wtedy bede mu rzucal smieci na podworko w ilosciach hurtowych, bo inaczej sie nie da.
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Śro Maj 24, 2017 10:48 pm   

Winter napisał/a:
Chyba zazdrosci, ze mam wiecej od niego, bo mam dobry samochod.
ty tak na powaznie ? czy se jaja robisz ? a moze ......
Boze to mnie ludzie musza nie nawidziec i mi zazdrosci bo ja na 2 domownikow mam tylko 4 auta i to naprawde o wiele drozsze i lepsze jak 75% moich sasiadow i znajomych .
P.S w soboete odbieram nowego E350 cupe wiec chyba raczej juz nie bede miala zycia bo kazdy mnie znienawidzi bo to bedzie moje 5 auto .
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
Ostatnio zmieniony przez baileys Śro Maj 24, 2017 10:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Winter 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Sie 2009
Posty: 453
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Śro Maj 24, 2017 10:54 pm   

Innego powodu nie widze. Bo jestem Polakiem? Inni sasiedzi nie maja problemow.

[ Dodano: Śro Maj 24, 2017 10:56 pm ]
Wciel sie w Turka, ktory nigdy nie pracowal, mieszka z zonka u mamusi i popiera Erdogana. Zreszta, kto widzial rudego Turka. Matka niby normalnie wyglada, ale moze sie kiedys puscila ;-)
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Śro Maj 24, 2017 11:00 pm   

Winter, ty naprawde nie masz pojecia jak oni zyja i co maja w ich kraju pochodzenia bo jak bys to wiedzial to byc nawet nie pomyslal ze on ci zazdrosci .
Winter napisał/a:
Matka niby normalnie wyglada, ale moze sie kiedys puscila
a twoja matka ? tez normalnie wyglada ???
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
Winter 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Sie 2009
Posty: 453
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Śro Maj 24, 2017 11:05 pm   

baileys napisał/a:
Winter, ty naprawde nie masz pojecia jak oni zyja i co maja w ich kraju pochodzenia bo jak bys to wiedzial to byc nawet nie pomyslal ze on ci zazdrosci .
Winter napisał/a:
Matka niby normalnie wyglada, ale moze sie kiedys puscila
a twoja matka ? tez normalnie wyglada ???

Niby moderatorka, a gramatyka lezy.

Placa Ci moze za szydzenie z rodakow, czy robisz to hobbistycznie? Co mnie interesuje, jak sytuacja wyglada w ich kraju. Surinam i Arube tez mam sprawdzic? Oni nawet nie wiedza, gdzie Polska lezy. Mnie interesuje fakt, ze ktos mi zasmieca podworko. Ktos wspomnial, ze mozna to przez gmine zalatwic i chyba zainteresuje sie tym tematem.
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Śro Maj 24, 2017 11:18 pm   

Winter, nie szydze z rodakow ale stwierdzam fakty tak jak stwierdze teraz ze ty szukasz wszedzie problemow i zwady , tak ja to ze ty szydzisz z ludzi i wywyzszasz sie ponad nich , ale sie zastanawiam czy to moze nie z powodu malego ... hmmm ego lub kompleksow ?
Pozatym gramatyka czy nie , chodzi o przekaz ktory dobrze trafil widzac twoja reakcje . Bo jak zwykle gdy ci argumentow brak zaczynasz wytykanie i szydzenie i obrazanie . Pomysl czy aby napewno problemem jest twoj sasiad czy moze nie ty jestes problemem bo jak do tej pory wszysci i wszedzie byli problemem lub robili problemy ale ty zawsze byles swiety i wielki
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
Ostatnio zmieniony przez baileys Śro Maj 24, 2017 11:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Winter 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Sie 2009
Posty: 453
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Śro Maj 24, 2017 11:20 pm   

baileys, odbierz ten czwarty samochod i skoncz temat :-)
 
 
des 
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 48
Wysłany: Czw Maj 25, 2017 1:04 pm   

Jakie kolwiek problemy z modem lub jego praca prosze kierowac na priv lub do admina

@Winter, na twoim miejscu nagrywał bym takie przypadki, robił zdjęcia. Nawet jeśli nie będą to przypadki na gorąco. Kiedyś mogą się przydać. Pogadaj też z sąsiadami.
Ostatnio zmieniony przez baileys Czw Maj 25, 2017 10:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kiepo 
Gaduła

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Maj 2007
Posty: 139
Wysłany: Czw Maj 25, 2017 1:56 pm   

problemy odnosnie mojej pracy kierowac do admina lub na priv
Ostatnio zmieniony przez baileys Czw Maj 25, 2017 10:47 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Winter 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Sie 2009
Posty: 453
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Czw Maj 25, 2017 2:56 pm   

moje miejsce pracy to moja sprawa a jak masz problemy odnosnie moich wypowiedzi/dzialan na forum mozesz je kierowac do admina lub na priv . Jezeli jeszcze raz umiescisz cokoliwek na forum odnosnie pracy ktorego kolwiek moda , dam ci bana .

Myslalem o kamerce w pokoju z widokiem na ogrodek i parking. Zainwestowac mozna, szczegolnie, ze wzbiera sie we mnie juz od pewnego czasu i szukam satysfakcji :-)
Ostatnio zmieniony przez baileys Czw Maj 25, 2017 10:48 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
plo 
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 4
Wysłany: Pią Maj 26, 2017 3:54 pm   Re: Problem z sąsiadem Turkiem

wigru napisał/a:
Winter napisał/a:
Turek [...] Rzuca mi pety i butelki na moje podwórko z przodu i z tyłu domu. Raz widziałem przez rękę jego rękę, jak podrzucał mi butelkę z fanty. [...]
Odrzuć z powrotem + 10x tyle. A jak Cię złapie za rękę to mów, że to nie Twoja ręka. Tak jak robi PiS.



Nie zes....j się głupcze celowy.
 
 
Winter 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Sie 2009
Posty: 453
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Pią Maj 26, 2017 7:34 pm   

Baileys, dawaj bana. Nie bede po was plakac. :)

Pozdr
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group