NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
nie wiem co robić
Autor Wiadomość
Stachu21pl
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Lip 2017
Posty: 2
Wysłany: Pon Lip 17, 2017 5:53 pm   nie wiem co robić

Witam jestem w Holandii i mam spore kłopoty, pracowałem ponad 2tyg na sortowaniu cebulek nagle dostałem jakiejś alergii czekam już któryś dzień żeby mnie zawieziono do lekarza, codziennie słyszę że jutro, mija 4tydzień mojej pracy a ja nie mam sofii i konta które miała załatwić agencja, chcę jak najszybciej to załatwić zeby wracać do Polski, zależy mi na czasie bo mam straszne problemy z tą alergią a nie chce stracić też moich pieniędzy bo pracowałem ponad 120h, pomocy co mogę w tej sytuacji zrobić skoro koordynator ma mnie w dupie, jestem tu sam nie wiem co robić, proszę o radę
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Sob Gru 09, 2017 11:22 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Pon Lip 17, 2017 8:02 pm   

Stachu21pl, poprosic kogos zeby z toba sie wybral do lekarza . Ale nim sie wybierzesz do lekarza musisz miec BSN/Sofi nr i przedewszystkim ubezpieczenie . Wiec cisnij biuro o BSN i o Ubezpieczenie . Konto mozesz podac polskie , nie ma obowiazku posiadania NL konta .
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
Stachu21pl
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Lip 2017
Posty: 2
Wysłany: Pon Lip 17, 2017 8:53 pm   

Chodzi o to że ja już kilkukrotnie miałem obiecane że zawioza mnie do lekarza tak samo mam na jutro niby jechać a chcę jak najszybciej do Polski wrócić, BSN to najważniejsze bo szkoda pieniążków a nie mam już pieniędzy teraz na wydatki bieżące, więc dlatego mi zależy na czasie
 
 
Renix 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 82
Wysłany: Śro Sie 30, 2017 12:47 pm   

Zanim udzielisz ''profesjonaalnej'' porady, sprawdz kiedy autor umiescil swoja wypowiedz

_________________
The day you find it is the day I will stop missing you .....
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Śro Sie 30, 2017 7:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group