NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
JOBCENTER HAAGLANDEN - NIE WYPLACAJĄ I OSZUKUJĄ
Autor Wiadomość
Irreplaceable93 
Poczatkujacy

Wiek: 32
Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: Pią Sie 11, 2017 1:58 pm   JOBCENTER HAAGLANDEN - NIE WYPLACAJĄ I OSZUKUJĄ

Witam. Pracowal ktoś w tej śmiesznej "agencjii" ??? Na każdym kroku oszukują, nie można sie do nich dodzwonić. Na maile nie odpisują. Nie pracuje już u nich, mają mi wyplacić godziny urlopowe a mija tydzień a tu żadnych pieniędzy nie widze. Napisalem w tygdoniu do nich na "problem" i odpisała mi wielmożna Pani, że w piątek dostane pieniądze za godziny urlopowe... Patrze dzisiaj na solaris a tu nic nie ma .................. Warto to zgłosić jak najszybciej do Belastingu? Ktoś pomoże mi wyegzekwować należność? Bo już nie wiem co mam z nimi zrobić.
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Pią Sie 11, 2017 2:14 pm   

Irreplaceable93 napisał/a:
Warto to zgłosić jak najszybciej do Belastingu?
nie z dwuch powodow 1 ) belasting nie jest od takich spraw i ich to nie interesuje 2) jest duzo za wczesnie
Irreplaceable93 napisał/a:
.....mija tydzień a tu żadnych pieniędzy nie widze.
wlasnie pracodawca ma 6 tyg od ostatniego dnia pracy na uregulowanie wszystkich platnosci i wystawienie salarisa rozliczeniowego/ koncowego .
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
Irreplaceable93 
Poczatkujacy

Wiek: 32
Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: Pią Sie 11, 2017 2:20 pm   

baileys napisał/a:
Irreplaceable93 napisał/a:
Warto to zgłosić jak najszybciej do Belastingu?
nie z dwuch powodow 1 ) belasting nie jest od takich spraw i ich to nie interesuje 2) jest duzo za wczesnie
Irreplaceable93 napisał/a:
.....mija tydzień a tu żadnych pieniędzy nie widze.
wlasnie pracodawca ma 6 tyg od ostatniego dnia pracy na uregulowanie wszystkich platnosci i wystawienie salarisa rozliczeniowego/ koncowego .



W takim razie co mam zrobić ?? Klientka mi zapewniła że będę miał wypłacone za wszystkie godziny urlopowe w ten piątek. Jak mi nie zapłacą to gdzie to zglosić?
Inspectie SZW (Inspectorate SZW)
PO Box 90801
2509 LV Den Haag
the Netherlands

Znalazłem takie coś. Jestem pewny że w wielu kwestiach mnie oszukali bo nigdy nie zgadzało się to z moich wyliczeń. Niby wakacyjne wliczali do salarisa ale jak wszystko dodawałem to nigdy sie nie zgadzało z kwotą jaką otrzymywałem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group