NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA NA FIRME FLEXTEAM!!!!!!!
Autor Wiadomość
filip1500 
Poczatkujacy
spawacz

Wiek: 46
Dołączył: 01 Wrz 2009
Posty: 38
  Wysłany: Pon Lut 22, 2010 5:54 pm   UWAGA NA FIRME FLEXTEAM!!!!!!!

UWAGA NA fLEXTEAM,chyba ze ktos lubi czekac tygodniami na pieniadze.placa raz na miesiac i przed wyplata nie odbiera nikt telefonow.czasami mozna czekac nawet 7 tyg!!!nie zalatwiaja ubezpieczenia,mi zalatwili po 1,5 miesiaca .ogolnie rzecz biorac lekceważa ludzi.warunki mieszkaniowe straszne.mieszkania sa jednososbowe ale standard tragiczny.10791749 gg numer jak ktos chce sie dowiedziec wiecej :011: :011:
 
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Lut 22, 2010 6:58 pm   

filip1500,
Cytat:
placa raz na miesiac i przed wyplata nie odbiera nikt telefonow

a ile razy maja placic? codziennie??

Cytat:
nie zalatwiaja ubezpieczenia
a to nie jest tak ze kto pracuje w Holandii to moze miec swoje ubezpieczenie ,przeciez mozna samemu sie ubezpieczyc?

Cytat:
.mieszkania sa jednososbowe ale standard tragiczny

szukaj mieszkania na wlasna reke ale pewnie lepiej siedziec w tragicznych warunkach

matko swieta niektorych ''wyznan'' nie da sie czytac ze spokojem
same roszczenia .....nic wlasnego pomyslunku :038:
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
filip1500 
Poczatkujacy
spawacz

Wiek: 46
Dołączył: 01 Wrz 2009
Posty: 38
  Wysłany: Pon Lut 22, 2010 11:09 pm   

mądralo a czekałaś kiedyś na wypłate będąc w obcym kraju??a jak mam sobie załatwic ubezpieczenieskoro z biura mówią ci ze juz załatwiają.pózniej sie okazuje że nie jestes ubezpieczony
 
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Lut 22, 2010 11:20 pm   

filip1500,
Cytat:
mądralo a czekałaś kiedyś na wypłate będąc w obcym kraju??

nigdy...bo nie pozwolilam sobie na to by robiono mnie w balona
zdaje sie ze dales sie zrobic co? i masz zal do mnie o to ??
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
jurek1966 
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 16
Wysłany: Wto Lut 23, 2010 11:04 pm   

Ciekawe czy Ty Gochna H byłas taka mądra i wszystko wiedząca gdy zaczynałaś swoją karierę zawodową w Holandii
 
 
gosc którys 
Poczatkujacy
Tępić chamstwo...

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 24
Wysłany: Śro Lut 24, 2010 12:04 am   

Kazdy z nas kto tu przyjezdza sugeruje sie tym, co zostalo mu przedstwione przed wyjazdem- warunki pracy, warunki odnosnie zakwaterowania jak i rowniez warunki płacy i ubezpieczenia. Jezeli pracownik zostal zapewniony, iz takowe otrzyma to nie widze sensu podejmowania jakichkolwiek prob zalatwiania sobie czegos samemu jak i równiez sprawdzania pozostalych informacji, które otrzymalismy przed wyjazdem.
GOCHNA- to, ze ktos został oszukany, a stara sie cos z tym zrobic w pore jak sie juz zorientował nie oznacza wcale, ze dał sie zrobic w balona...Gdyby faktycznie przygladal sie temu jak z nim postepuja i nic w tej sprawie nie zrobil to i owszem, ale jak widac jest inaczej. Nie sądze, ze udało Ci sie tu od poczatku znalezc cudowna prace, ze od razu poczułas sie tu jak ryba w wodzie i znałas na starcie perfect ang lub niderlandzki- jesli jednak tak- to stanowisz moze 1% sposrod wszystkich, którzy tu przybyli i próbuja godnie zarobic i godnie zyc, a niestety- większosc z nas musi sie zmagac z klodami jakie rzucaja nam niderlandzkie realia i czasem mija sporo czasu zanim ktos z nas osiagnie tu to co chciał. Warto przypomniec sobie swoje poczatki w Nl, by móc wypominac komus innemu potkniecia...Pozdrawiam.
_________________
"Dobrze zrobione jest lepsze od dobrze powiedzianego.."
B.Franklin
 
 
filip1500 
Poczatkujacy
spawacz

Wiek: 46
Dołączył: 01 Wrz 2009
Posty: 38
Wysłany: Śro Lut 24, 2010 6:10 pm   

dokladnie tak bylo,przed przyjazdem obiecanki cacanki a jak juz przyjechalem to ciezko bylo sie doprosic o cokolwiek.nie odbieranie telefonow to norma.a jak maja placic??to chyba normalne.zgodzilem sie ze co miesiac to ma byc co miesiac tym bardziej ze firma w ktorej pracowalismy placila Flexteamowi co tydzien.2 tyg opoznienia to byla norma
 
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Śro Lut 24, 2010 6:11 pm   

gosc którys,
Cytat:
Kazdy z nas kto tu przyjezdza sugeruje sie tym, co zostalo mu przedstwione przed wyjazdem

Wasz wybor ,ja sie tym nie sugerowalam

Cytat:
Nie sądze, ze udało Ci sie tu od poczatku znalezc cudowna prace

a co ma moja praca wspolnego z tym topickiem ja nie moge tylko zrozumiec jak mozna na wszystko wszedzie i nieprzerwanie narzekac ...

Cytat:
większosc z nas musi sie zmagac z klodami jakie rzucaja nam niderlandzkie realia

a jakie sa te realia, ze tak zapytam, przeciez juz w pierwszym zdaniu ,napisales ze ''sugerujecie sie tym co wam przedstawiono przed wyjazdem'' wiec do kogo te pretensje?? czy Polak nigdy nie moze byc madrzejszy przed szkoda?? tylko zawsze po


Cytat:
Warto przypomniec sobie swoje poczatki w Nl, by móc wypominac komus innemu potkniecia.
przypominam sobie i....nie narzekam zawsze bylo ok

pozdrawiam
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
jurek1966 
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 16
Wysłany: Śro Lut 24, 2010 9:23 pm   

Widzę że nie bardzo kumasz ,a czym ma się sugerować jak nie tym co oferuje mu biuro przed wyjazdem.Tylko że w 90% to te warunki oferowane się nie sprawdzają i w tym jest problem ,a najgorsze jest to że jeszcze cię olewają jak już jesteś w NL i pracujesz nie tylko na siebie ,ale też na ich utrzymanie .No chyba ,że sama pracujesz w takim biurze to rozumiem Twój punk widzenia sprawy.
Ostatnio zmieniony przez jurek1966 Śro Lut 24, 2010 9:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Śro Lut 24, 2010 9:45 pm   

jurek1966,
Cytat:
Widzę że nie bardzo kumasz

nie kumam takiej postawy zyciowej wyczekujacego roszczeniowca...cieplych kluch


co mnie to obchodzi ze cie olewaja ?? po co mi to piszesz ?
idz z tym do swojego szefa ,czy do kogos odpowiedniego i wyloz co Ci sie nie podoba masz sporo roznych opcji
zmien prace,
poszukaj czegos na wlasna reke ,
nie wiem moze zmien cos w swoim zyciu

ps.

no a na zakonczenie jak zwykle rodzynek
jak juz brakuje argumentow to dowalic ...
Cytat:
.No chyba ,że sama pracujesz w takim biurze to rozumiem Twój punk widzenia sprawy.

gdybym nawet pracowala to na pewno Tobie sie z tego zwierzac nie mam zamiaru
pozdrawiam
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Śro Lut 24, 2010 9:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jurek1966 
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 16
Wysłany: Śro Lut 24, 2010 10:07 pm   

Czyli pracujesz .To Ty zjechałaś gościa który ostrzega przed nie solidną firmą,a czytając Twoje posty to wywnioskowałem ,że do Ciebie nie docierają żadne argumenty.
 
 
gosc którys 
Poczatkujacy
Tępić chamstwo...

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 24
Wysłany: Śro Lut 24, 2010 10:11 pm   

Gochna:

"co mnie to obchodzi ze cie olewaja ?? po co mi to piszesz ?"

Nikt nie pisze tego do Ciebie...bo z Twoich reakcji mozna wywnioskowac, że Ci wszystko tu na forum nie pasuje, wszyscy Ci przeszkadzaja i wszyscy daja sie robic w balona...
Ludzie piszą tu raczej z myśla, żeby ostrzec przed jakims biurem, które jak większosc z nich tutaj probuje zedrzec kase z pracowników. Popatrz na swoje podejscie- jakby człowiek nic z tym nie robil to napiszesz ,ze dał sie zrobic w balona, a jak cos probuje zrobic to piszesz ,ze jest "ciepła kluchą" i "wyczekującym roszczeniowcem" i ze masz dosyc tych narzekan- ale czy ktos Ci tu nakazuje rozwiązywac problemy wszystkich z osobna? Nie.
Twoje wypowiedzi tez ktos móglby rozbijac na czesci pierwsze i komentowac kazde jedno zdanie- tak sie da ,tylko ze to troche żałosne.
Pozdrawiam.
_________________
"Dobrze zrobione jest lepsze od dobrze powiedzianego.."
B.Franklin
 
 
filip1500 
Poczatkujacy
spawacz

Wiek: 46
Dołączył: 01 Wrz 2009
Posty: 38
Wysłany: Śro Lut 24, 2010 10:23 pm   

niepotrzebne te kłótnie,ostrzegam przed tą firma i tyle...

[ Dodano: Sro Lut 24, 2010 10:26 pm ]
poza tym nie pisze do Ciebie Gochna tylko do ludzi ktorzy szukaja pracy i spotkaja sie z ogloszeniami tej firmy
 
 
 
jurek1966 
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 16
Wysłany: Śro Lut 24, 2010 10:40 pm   

Pewnie że kłótnie są nie potrzebne ,a ostrzegać trzeba chociażby po to żeby ostrzec innych i przykracać nie uczciwe poczynania nie których biur
 
 
anonimek_ 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 39
Wysłany: Czw Lut 25, 2010 3:35 pm   

jurek1966 , masz racje, ze ostrzegac trzeba, ale co z tego jak wiekszosc i tak z tego nie skorzysta, tylko bedzie chcialo sie przekonac na wlasnej skorze.
Po drugie niczego tym nie przykrucisz, bo posty niczego nie zmienia, sa od tego agencje odpowiednie. A co do reszty to czemu tu nie ma postow, ze ktos cos zglosil cos z tym zrobil, Goha dobrze mowi to jest rozeszczeniowe podejscie, ktorego trzeba unikac. Defacto my jako polacy i tak robimy swoje i jestesmy madrzy dopiero po szkodzie, narzekac to my umiemy, ale cos zrobic by tego nie robioc to juz nie. I zaloze sie o wszystko, ze kolejny post pod moim bedzie narzekaniem, ze pewnie nie rozumiem, albo pewnie, ze tez pracuje w biurze.....wspolczuje
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group