NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zaginione rozliczenia
Autor Wiadomość
piotr3339 
Poczatkujacy

Wiek: 32
Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 5
Wysłany: Czw Kwi 26, 2018 3:52 pm   Zaginione rozliczenia

Witam, mam pewien problem, rozliczałem się rok temu u pewnej księgowej za 2014 rok oraz u innego księgowego za 2015 i 2016 rok. Pamiętam że wysyłałem informacje o dochodach z Polskiego urzędu itd, wszystko powinno być okej, niedawno zadzwoniłem do Belastingu i mi powiedzieli że mają tylko w systemie rozliczenie za 2016 a o reszcie nic nie wiedzą.... jak myślicie co poszło nie tak? Mam potwierdzenia rozliczeń ale czy one są coś warte to nie wiem, księgowa i księgowy odpisywać mi też nie chcą.... najlepiej jakbym im zapłacił dużo euro za każde słowo. Proszę o pomoc, pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Czw Kwi 26, 2018 6:49 pm   

piotr3339 napisał/a:
Proszę o pomoc,
o jaka pomoc ?

piotr3339 napisał/a:
księgowa i księgowy odpisywać mi też nie chcą.... najlepiej jakbym im zapłacił dużo euro za każde słowo.


Byli to sprawdzeni i polecani przez innych ksiegowi? czy ci z tych ,duzo obiecujacych, ktorzy proponowali rozliczyc cie za dyche ?

Jesli otrzymales wezwanie do rozliczenia sie za te lata ,ktore wymieniles - pomimo tego ze ksiegowi polozyli na tobie lage , i spartolili robote ,musisz to zrobic ponownie.
 
 
piotr3339 
Poczatkujacy

Wiek: 32
Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 5
Wysłany: Pią Kwi 27, 2018 12:11 pm   

Proszę o odpowiedź mi chodziło bardziej.
Tak, byli to poleceni przez znajomych księgowi, ale widocznie tylko ich poprawnie rozliczają.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group