NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
stłuczka
Autor Wiadomość
ukaszm
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Lut 2012
Posty: 18
Wysłany: Śro Kwi 01, 2020 7:24 pm   stłuczka

witam, jestem po stłuczce nie z mojej winy, ubezpieczalnie są w trakcie ustalenia sprawcy wypadku, ja wysłałem dowody do mojej polskiej i holenderskiej sprawcy wypadku ubezpieczalni , autoshade expert z garazu do ktorego odholowałem samochód z certyfikatem nivre, wysłał raport z wyceną szkód do ubezpieczalni , Czy orientuje się ktoś ,czy moge już zabrać auto z garażu, na złom czy musze czekać na experta z ubezpieczalni sprawcy, jutro bede dzwonił bo dziś już za pożno do ubezpieczalni i zapytam sam , ale moze ktoś dziś mi rozjaśni sytuacje.
Ostatnio zmieniony przez ukaszm Śro Kwi 01, 2020 7:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Śro Kwi 01, 2020 7:43 pm   

ukaszm napisał/a:
czy moge już zabrać auto z garażu, na złom
jezeli auto idzie na zlom to poprostu dzwonisz do zakladu i mowisz ze maja oddac na zlom . Tam przyjezdza autoszrot wyrejestrowuje twoje auto i oddaje ci vrijwaringsbewijs . Jezeli sam chcesz go zlomowac to dostaniesz duzo mniej pieniedzy bo odlicza wartosc pozostala auta/ czesci i reszte ci wyplaca .
ukaszm napisał/a:
czy musze czekać na experta z ubezpieczalni sprawcy,
o tym czy musisz czekac czy nie to musi ciebie poinformowac ubezpieczalnia nie my , kazda sprawa przebiega inaczej
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
ukaszm
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Lut 2012
Posty: 18
Wysłany: Śro Kwi 01, 2020 7:55 pm   

baileys napisał/a:
ukaszm napisał/a:
czy moge już zabrać auto z garażu, na złom
jezeli auto idzie na zlom to poprostu dzwonisz do zakladu i mowisz ze maja oddac na zlom . Tam przyjezdza autoszrot wyrejestrowuje twoje auto i oddaje ci vrijwaringsbewijs . Jezeli sam chcesz go zlomowac to dostaniesz duzo mniej pieniedzy bo odlicza wartosc pozostala auta/ czesci i reszte ci wyplaca .
ukaszm napisał/a:
czy musze czekać na experta z ubezpieczalni sprawcy,
o tym czy musisz czekac czy nie to musi ciebie poinformowac ubezpieczalnia nie my , kazda sprawa przebiega inaczej



vrijwaringsbewijs oddaja również jeśli moje auto jest na polskich blachach>?
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Czw Kwi 02, 2020 2:40 pm   

ukaszm, ukaszm, napisalam vrijwaring bo nie mumiem inaczej tego nazwac w twoim wypadku . Na pewno dostaniesz potwierdzenie ze zabrali zezlomowali
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group