NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Podatek za samochód
Autor Wiadomość
kubaszek
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Lut 2020
Posty: 1
Wysłany: Nie Lut 02, 2020 12:31 pm   Podatek za samochód

Witam

Od pewnego czasu szukam po internecie informacji dotyczących płacenia podatku drogowego w Holandii, ale nie mogę znaleźć przypadku podobnego do mojego.

Otóż dnia 01.04.2019 wjechałem na teren Holandii swoim samochodem z polskimi tablicami, znalazłem pracę w agencji i dostałem samochód firmowy, tak więc nie musiałem użytkować swojego praktycznie w ogóle. Od momentu przyjazdu do Holandii nigdy nie wjechałem swoim samochodem na autostradę czy drogę szybszego ruchu, używałem go może raz w tygodniu na podjazd do sklepu po wiosce (1,5km) tak więc można powiedzieć, że nie jeździł on po tych drogach.

Jako, że pracuję w agencji to nie mam zameldowania, i tu pojawia się moje pytanie:
Pod koniec lutego zamierzam wrócić swoim prywatnym samochodem na kołach do Polski, już na stałe, wiem, że na granicy są kamery więc urząd będzie wiedział o moim wyjeździe. Auto przebywało rok czasu na terenie Holandii, więc czy kiedy przejadę przez granicę to może mnie po jakimś czasie spotkać w domu niespodzianka w postaci wezwania do opłacenia podatku drogowego za ten samochód?
 
 
feel_x 
Super gaduła
feel_x


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 305
Wysłany: Nie Lut 02, 2020 10:35 pm   

Nie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group