NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otto work force rozwiązanie umowy
Autor Wiadomość
Danuta123
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 1
Wysłany: Pią Sie 10, 2018 2:43 pm   Otto work force rozwiązanie umowy

Witam. Pracuję w Albert Heijn z firmy Otto. Umowę mam do grudnia ale możliwe, że we wrześniu bede wracała do Polski. Wie ktoś czy faktycznie obowiązuje mnie miesięczny okres wypowiedzenia? Słyszałam o różnych karach finansowych nakładanych przez Otto za zerwanie umowy wcześniej lub w krótkin okresie (np. w ciągu tygodnia). Dziękuję za wszelkie informacje.
 
 
cereal0
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Lip 2018
Posty: 3
Wysłany: Pon Sie 13, 2018 2:40 am   

też jestem ciekaw jak to z tym otto i wypowiedzeniem umowy, powinnaś mieć w umowie wpis o karach itp
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Pon Sie 13, 2018 9:56 am   

Danuta123 napisał/a:
Umowę mam do grudnia ale możliwe, że we wrześniu bede wracała do Polski.
Jesli w umowie masz napisane , ze obowiazuje miesieczny okres wypowiedzenia to tak, moga nalozyc na ciebie kare .


http://forum.niedziela.nl/viewtopic.php?p=209279

http://forum.niedziela.nl/viewtopic.php?t=81903
 
 
MajkiEs 
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Sty 2019
Posty: 3
Skąd: Oosterhout
Wysłany: Pią Lut 01, 2019 11:47 am   

Moze komus sie przyda ta informacja.

Pracowalem dla otto od grudnia do polowy stycznia. Oszczedze sobie opini o otto bo szkoda strzępic "buzi" .

Przy umowie w fazie A mozna zerwac umowe w kazdej chwili - minimum dzien przed planowanym dniem pracy. Ja to zrobilem w niedziele telefonicznie.

Dodam jeszcze,ze otto trzymalo mnie w pokoju "hotelowym" od czwartku do piątku nastepnego tygodnia bez pracy . Zero informacji na temat grafiku pracy po czym w piatek zadzwonili,ze mam sprzatac ich lokacje ... jesli odmowie,to mnie wyrzuca. Nie zapewnili mi ani jednego dnia pracy a wczoraj dostalem maila,ze mam im zaplacic 140e . Nie napisali za co. Poprostu. Mam na to 15 dni bo jak nie zaplace to windykacja.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group