NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ING - brak listu z haslem do pierwszego logowania
Autor Wiadomość
MajkiEs 
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Sty 2019
Posty: 3
Skąd: Oosterhout
Wysłany: Wto Sty 29, 2019 11:00 am   ING - brak listu z haslem do pierwszego logowania

Czesc wszystkim. Pracuje w Holandii przez agencje. Zalozylem konto w ING i agencja zmienila mi zakwaterowanie. Na stary adres (bardzo duzy hotel) przyszly 3 listy. Karta, pin i login do bankowosci online. Udalo mi sie dotrzec do tych listow ale z pewnych wzgledow zmienilem agencje pracy i przeprowadzilem sie z Amsterdamu do Bredy. Wiem,ze list z haslem przyszedl ale nie ma mozliwosci zeby go odebrac od osoby,ktora go posiada.

Co moge zrobic w takim wypadku ? Pilnie tego potrzebuje zeby zrobic przelewy. Czy jesli pojde do ING wygeneruja mi haslo od reki czy znow bede czekal na nowy list ?
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Wto Sty 29, 2019 5:15 pm   

MajkiEs napisał/a:
Wiem,ze list z haslem przyszedl ale nie ma mozliwosci zeby go odebrac od osoby,ktora go posiada.


Rozumiem ze osoba ktora go posiada nie moze tez ci przeslac korespondencji na nowy adres
Jesli nie moze ,to musisz sprawe wyjasnic z ING i starac sie o nowy pin.. moge sie mylic ale nie wiem czy wydadza ci go od reki, cos mi mowi ze trzeba bedzie powtorzyc procedure .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group