NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Pią Mar 15, 2013 12:51 pm
Najlepszy transport
Autor Wiadomość
chrupek
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 82
Skąd: Polska
Wysłany: Sob Maj 12, 2007 3:44 pm   Najlepszy transport

Witam jaki Waszym zdaniem jest najlepszy transport Polska-Holandia chodzi mi przewozy autokarowe jakie linie .
Ja polecam podróż Eurobusem mam go sprawdzony i jak na razie nie zawiódł jak ktoś chce mogę podać więcej informacji.
Pozdrawiam:)
_________________
Nie traktuj życia poważnie bo nie

wyjdziesz z niego cało
 
 
 
pasQdzia 
Gaduła nad gadułami :-)

Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 471
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Nie Maj 13, 2007 9:03 pm   

eurobus jak dla mnie wielkie nie..niestety z mojego miasta w Polsce(Olsztyn) nie odjezdza musialam jezdzic do Warszawy potem te przesiadki przed sama granica autokary nie zawsze zbyt wygodne choc wielki plus sie nalezy dla panow kierowcow wszyscy bardzo sympatyczni..
jezdzilam tez eurolines no fajnie z Olsztyna prosciutko do Eindhoven autobus lepszej klasy ale obsluga oj strach sie odezwac..
takie moje zdanie wiecej innymi liniami nie jezdzilam przerzucilam sie na prywatne busiki..
 
 
Agnieszka*
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 40
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Pon Maj 14, 2007 1:52 pm   

A ja poprosze wiecej informacji na temat Eurobusu:) w ogole na temat przejazdow. Interesuje mnie trasa Rotterdam-Poznan i chodzi mi nie tylko o cene biletu ale rowniez o wygode i szybkosc jazdy a takze o uprzejmosc kierowcow. No i bardzo wazna sprawa: czy trzeba sie gdziekolwiek przesiadac. Moje doswiadczenia z Orbisem sa koszmarne raczej... A Eurolines jedzie jakos na okroglo...przez pol Holandii...
 
 
pasQdzia 
Gaduła nad gadułami :-)

Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 471
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Pon Maj 14, 2007 4:10 pm   

http://www.eurobus.pl
stronka internetowa a o kierowcach i konforcie jazdy swoja opinie wydalam wiadomosc wczesniej.
 
 
judas
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 5
Wysłany: Pon Maj 14, 2007 5:55 pm   

Wiadomość,a raczej przypomnienie dla CHRUPKA Red Hod Chili Peppers zagrają na 100% na Stadionie Śląskim w Chorzowie 03 07 2007r.Póki co mieszkam 60 km.od Chorzowa i będę tam jechał więc zapraszam.
 
 
chrupek
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 82
Skąd: Polska
Wysłany: Pon Maj 14, 2007 9:30 pm   

Witam coś o przejazdach :)

Z przejazdami jest tak ,że każdy wybiera najlepszy dla siebie środek transportu może to być przewóz autokarowy , przewóz busami no i własnym środkiem transportu, a więc z przewozami autokarowymi jest tak:

Eurobus moim zdaniem wygodny, kierowcy są cool no i najważniejsze ceny nie są za wysokie Amsterdam bilet otwarty 315 zł ze zniżką w dwie strony, przejazdy zazwyczaj są do jednego kraju więc kierowcy są bardziej wypoczęcie podróż trwa ze śląska Katowice-Amsterdam ok 18h podróż szybko mija, najważniejsze ,że klimatyzacja działa i można wytrzymać poogladać jakieś filmy, często są postoje, z innymi przewoźnikami jest troche inaczej mówie tu o Pinior, Sindbad taki sam bilet jest droższy i bardziej skomplikowana procedura zarezerwowania powrotu jeżeli chodzi o bilet open, nie mówie już o komforcie jazdy wiem ,że przy podróży do Holandii autokar jedzie jeszcze dalej do UK.
Z busami z tego co wiem jest tak ,że przyjadą i zawiozą pod wskazany adres ale podróż taka w jedną stronę kosztuję jakieś 55E nie zawsze w komfortowych warunkach, jeżeli ktoś nie pali będzie problem no i trzeba wytrzymać obok 2 osób nie zawsze trzeźwych nie zawsze, jedynym plusem nie licząc przewozu pod wskazany adres jest czas od 9 do 12 godzin czasami przedłuża się dwa razy jeżeli bus jedzie po różnych ludzi po całej Holandii, no i bagaże >>>cenzura<<< po całym bagażniku żeby było miejsce na małe okienko żeby zerknąć do tyłu:)
Najlepszym sposobem jest własny środek transportu :)
ale w razie awarii ciężko jeszcze na autostradzie przed Holandią albo po przekroczeniu mandat nie ma co .
Pozdrawiam
Dzięki za przypomnienie :)
_________________
Nie traktuj życia poważnie bo nie

wyjdziesz z niego cało
 
 
 
Magda W 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 3 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 09 Lut 2007
Posty: 553
Skąd: Zoetermeer / Gdynia
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 8:28 am   

Witam Ja jezdzilam z okolic Haga -Rotterdam autokarami z Becker reise i powiem ze obsluga takze jest mila bynajmniej ja nienarzekalam firma ta jezdzi do bodajze malborka .Pozdrawiam
_________________
Życie jest za krótkie żeby pić marne wino
Życie jest za krótkie by miłości dać zginąć
Życie jest za krótkie żeby się nie spieszyć
Życie jest za krótkie by się nim nie cieszyć
 
 
Lutek 
Gaduła

Dołączył: 30 Mar 2007
Posty: 168
Skąd: Skandynawia
Wysłany: Śro Maj 16, 2007 10:18 am   A jaka trasa najlepsza na dzisiaj?

Jaka trasa najlepiej jechac do Polski (Rotterdam - Szczecin) aby pominac korki?
Czy jest to mozliwe?
 
 
Koza
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Mar 2007
Posty: 46
Wysłany: Śro Maj 16, 2007 11:04 am   

Rozumiem, że jedziesz osobówką.
Wyjedź w nocy, albo w weekend, wtedy ominiesz część korków. Niektórych nie ominiesz, bo nie ma którędy (chyba że liczyć drogi III kategorii).
Z Rotterdamu do Szczecina ja bym zaryzykował następująco:
A15 do Nijmegen, A50 - A73, A77 na Dusseldorf, A42 do końca i na A2 (ominiesz sporo korków w zagłębiu Ruhry, ale masz sporo zjazdów). Dalej standardowo A2 do ringu Berlina (A10) i dalej A11 do Szczecina. Jeszcze pytanie, czy Berlin od południa czy od północy objeżdżać - tu doświadczenia nie mam.
A1 w Holandii bym nie ryzykował - Utrecht, Apeldoorn, a w Niemczech Bad Oeynhausen a.k.a. "miasteczko" - tam korki są zawsze.

Szerokiej drogi!
_________________
Koza
www.BYKOM-STOP.avx.pl
 
 
Lutek 
Gaduła

Dołączył: 30 Mar 2007
Posty: 168
Skąd: Skandynawia
Wysłany: Śro Maj 16, 2007 11:58 am   

ja Berlin omijam od polnocy, nie mialem nigdy zadnych utrudnien, 120-140km i sobie lece
 
 
BODYY
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 31
Wysłany: Pią Maj 18, 2007 2:16 pm   Re: Najlepszy transport

chrupek napisał/a:
Witam jaki Waszym zdaniem jest najlepszy transport Polska-Holandia chodzi mi przewozy autokarowe jakie linie .
Ja polecam podróż Eurobusem mam go sprawdzony i jak na razie nie zawiódł jak ktoś chce mogę podać więcej informacji.
Pozdrawiam:)


SZczerze polecam http://www.przewozy.xx.pl/

Komfort podjezdzaja pod chate ci i zabieraja cie pod wskazany adres w Holandii...czy moze byc cos lepszego a nie czekanie na PKS na dworcach itp
POZDRO
 
 
 
mruwa_
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 58
Skąd: Gliwice / Rotterdam
Wysłany: Sob Maj 19, 2007 2:35 am   

A ja wole samolotem! faktem jest ze trzeba sie z lotniska dostac jeszcze do domu ale na przyklad Wizzair teraz lata juz z Eindhoven do Katowic! i za calkiem tanie pieniadze ostatnio kupilem bilet i to tydzien przed za 50 euro w dwie strony (wtedy lecialem jeszcze z Dortmundu) ale AUTOBUSOM mowie nie!
Jak ktos chce jechac Pioniorem to odradzam! straszna firma!
Sindbad calkiem dobry, autokary nowe i wygodne.
_________________
!! Children always understand. They have open minds. They have built-in bullshit detector !! :D
 
 
 
meg 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 02 Lut 2007
Posty: 95
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Sob Maj 19, 2007 9:45 am   

popieram, ze samolot najwygodniej i mozna juz tanie bilety kupic, czasem taniej niz jakby sie samemu samochodzem jechalo, ale wszystko zalezy od miasta, nie dla wszystkich w PL, samolot jest blisko.

A wizzair juz lata z Eindhoven? Mial tez latac z Amstedamu i w ostatnim momencie sie wycofal, skonczylo sie wtedy tak, ze musialam kupic na ostatni moment bilet z innej firmy i tyle mialam z taniego przelotu.
Mruwa, daj znaj jak juz wizzair zacznie latac z Eindhoven do Katowic :) chetnie sama skorzystam, szkoda tylko, ze terminy maja troche kiepskie... i parking przy lotnisku drozszy niz bilety :(
i tak na weekend sie nie da leciec, zostaje tylko dortmund :)
pozdrawiam
 
 
nelly 
Super gaduła
Pani Viking :)

Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 205
Skąd: Uppsala
Wysłany: Sob Maj 19, 2007 7:44 pm   

Dwa razy jechałam z Piniorem. Za pierwszym razem było naprawdę w porządku - miło, klima działała, bez problemów. Tylko wtedy autobus jechał dalej na Anglię, a nas (do Amsterdamu wtedy) przesadzono o 5:00 rano do małego busa - grata, że aż rdza go zżerała, by nas przewieźć od Eindhoven przez Bredę, do Hagi i Amsterdamu. Bardzo uciążliwe. Do tego musieliśmy się jeszcze wracać do Venlo, bo czegoś zapomnieli tam dostarczyć.
Natomiast ostatnio jechałam z nimi po raz drugi (z Wrocławia do Eindhoven) i w Bolesławcu zrobiło się zamieszanie, ktoś tam wlazł tylnymi drzwiami i się dosiadł. Na granicy straciliśmy 3 godziny, bo 1 pasażer był nawalony jak szpak (kompletnie nieprzytomy, siedział sam z tyłu), a 3 inni pasażerowie - Ukraincy z podrobionymi polskimi paszportami zostali skuci w kajdanki. Co prawda jest tu też wina kierowców, ponieważ otworzyli tylne drzwi i tamci mogli bez problemu wskoczyć, no i kierowcy w ogóle nie sprawdzali, kto im okazywał bilet a kto nie. Śmieszne. Do tego jak już po 5 godzinach (w sumie!) spóźnienia dojechaliśmy do Eindhoven, to kierowcy dojeżdżając do Eindhoven Centraal zgubili droge (sic!) i wjechaliśmy na jakieś rondo i musieliśmy zawracać (zaznaczam, że to nie był autokar tylko do Holandii, ale do Anglii przez Holandię - więc możecie sobie wyobrazić ludzi jadących do Anglii). Do tego jeden kierowca wsciekł się na jakiegoś pasażera, który chciał palić w WC w autokarze. Ale na reprymendzie się nie skończyło, bowiem ów kierowca zamknął w ogóle WC i nie było możliwości korzystania przez innych pasażerów. Przez to pasażerowie wymusili przystanek w Venlo. Podejrzewam, że już nigdy Piniora nie wezmę. Sindbad ma podobne ceny (raz jechałam) i nie było źle.
To zależy czy się kasiorkę liczy czy nie. Mi zależało na oszczędzeniu paru groszy, ale teraz wiem, że nie warto. :roll:
_________________
Nell
 
 
AnnaW 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 22 Paź 2006
Posty: 551
Skąd: Delft
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 2:13 pm   

Przez to ze sprzedaje bilety autkarowe, wiem ze Pinior juz niedlugo nie bedzie jezdzil do Holandii, tylko do Anglii. Mozliwe ze juz nie jezdzi.
Po prostu skonczyla sie im licenja na Holandie. Wiec nie mart sie Nelly, nie bediesz juz musiala jezdzic Piniorem :)

pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group