NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyciąg w ING z widocznym saldem po transakcji
Autor Wiadomość
stella177
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Wrz 2019
Posty: 2
  Wysłany: Śro Wrz 18, 2019 2:01 pm   Wyciąg w ING z widocznym saldem po transakcji

Witam,
załatwiamy z mężem już dłuższy czas kredyt hipoteczny w Polsce, długo zbieraliśmy potrzebne dokumenty, w tej chwili mamy już złożony wniosek, ale bank zakwestionował historię transakcji, ponieważ nie ma widocznych sald po transakcjach...
Czy istnieje możliwość pobrania historii bądź zamówienia wyciągu gdzie widać salda, w tej chwili w pobranej przez nas historii saldo jest tylko na pierwszej stronie po wszystkich transakcjach a nie pojedynczo...
Proszę o pomoc, bo już jestem załamana...
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Śro Wrz 18, 2019 9:56 pm   

stella177, W ING nie ma takiej mozliwosci , o ile sie nie myle taka mozliwosci itnieje tylko w RABO banku .
tak tylko P.S Bankowi nic do tego jakie saldo kiedys bylo , nie maja prawa od was tego wymagac . Moga tylko poprosic o wykazanie salada z konta na ktore wypywa wyplata i ewnetualnie okazanie samego wplywu wyplaty na konto , nie moga rzadac okazania calego ruchu platnosciowego na waszym koncie . Istnieje takie cos jak POLiTYKA PRYWATNOSCI
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
stella177
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Wrz 2019
Posty: 2
Wysłany: Czw Wrz 19, 2019 8:41 am   

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Dla mnie też jest to dziwne. Napiszemy jeszcze emaila do ing, ale podejrzewam, że odpowiedź będzie negatywna.
Ale będzie czarno na białym, mam nadzieję, że przez to nas nie odrzucą.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group