NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Limit kwartalny Ing problem
Autor Wiadomość
reksio50
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Kwi 2017
Posty: 3
Wysłany: Nie Wrz 29, 2019 11:18 am   Limit kwartalny Ing problem

Mam problem z limitem. Do 30.10 miałem spłacic limit ( 24h robocze saldo powyzej kwoty limitu) Niestety przelew otrzymałem 27.10 w piątek czyli wg ING zbyt późno. Dlatego zlikwidowano mi limit a ja zostalem bez środków do życia. Czy ktos mial podobma sytuacje czy mozna cos z tym zrobić.
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Nie Wrz 29, 2019 11:27 am   

reksio50, podejzewam ze masz na mysli wrzesien 30-09-2019 a nie pazdziernik 30-10-2019 .
Jezeli wplynela gotowka na twoje konto na 3 dni wczesniej to powinno byc ok . Jednak odpowiedz znajdziesz w twoim kontrkacie . Jezeli nie dopelniles zasad kontraktu to tak maja prawo zerwac z toba umowe i zlikwidowac limit .
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
reksio50
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Kwi 2017
Posty: 3
Wysłany: Nie Wrz 29, 2019 11:57 am   

A czy można na coś z tym zrobić. Czy ING moze to cofnąć. Na infolini kazali czekac do poniedziałku na czacie konsultant mowi że nic nie da się zrobić.
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Nie Wrz 29, 2019 1:43 pm   

reksio50, zajzalam na stronie ING na ich warunki takiego limitu i w pkt 6 jest napisane : raz na 3 miesiace musisz zadbac o pozytywne saldo przez pelny jeden dzien (dobe ) roboczy . Weckendy nie sa dniami roboczymi . Czyli tak mogli z toba zerwac umowe i ciebie zostawic , czy sie da cos z tym zrobic ? raczej nie jak czytam pkt 9 . Ale do odwaznych swiat nalezy i mozesz probowac z nimi sie dogadac
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group