NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Panicelinka
Nie Sty 26, 2020 1:21 pm
Zwolnienie z pracy podczas urlopu i ubieganie się o zasiłek
Autor Wiadomość
KamilNL 
Poczatkujacy
Polacy zagranicą

Wiek: 28
Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 6
Wysłany: Wto Paź 22, 2019 5:18 pm   Zwolnienie z pracy podczas urlopu i ubieganie się o zasiłek

Witam serdecznie.

Problem polega na tym, iż agencja pracy zaakceptowała moje przedłużenie urlopu z 3 do 4 tygodni (urlop w Polsce) po podaniu przeze mnie bardzo ważnego powodu dla mnie dlaczego,
jednakże szef miał nieco inne zdanie i wczoraj (tj. poniedziałek, 21 października br.) zostałem zwolniony z powodu nieobecności w pracy. Przedłużenie urlopu załatwiałem w środę w tamtym tygodniu (licząc od dnia dzisiejszego) i nie było problemu (również w aplikacji firmowej został wpisany mi urlop na tydzień obecny), z czego wynikałoby, iż urlop obowiązuje do konca tego tygodnia, czyli 4 tygodnie.

Wczoraj zadzwoniła do mnie kobieta z biura i zostałem zapytany o to, dlaczego nie ma mnie w pracy (???). Wytłumaczyłem dlaczego i że urlop również został zaakceptowany przez nich.
Nadmieniła również, że oni zaakceptowali mi urlop, jednakże szef się na to nie zgodził (nie poinformowali mnie o tym, dopiero w dzień zwolnienia).
Poinformowała mnie również o tym, że wyśle mi wszelakie papiery do uzyskania zasiłku w PL.


Dokładnie przepracowałem 42 tygodnie nie licząc urlopów, których było 8 tygodni (licząc do dnia wczorajszego).

Moje pytanie brzmi:

Jak łatwo uzyskać zasiłek Holenderski, który mi się należy?

Najbardziej oczekuje na odpowiedź osób, którzy mieli już taką sytuacje :)

700zł zasiłku polskiego to na prawdę ostateczność.

Pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group