NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Za duzy zwrot, belasting oczekuje zwrotu 600€
Autor Wiadomość
Bedi91
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Mar 2020
Posty: 1
Wysłany: Pon Mar 09, 2020 8:22 pm   Za duzy zwrot, belasting oczekuje zwrotu 600€

Witam. Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że przeszukałem forum i niema tematu opisujacego moj problem. Otóż 20wrzesnia 2019roku, dostalem oficialne pismo z Belastingdienst, ze urzad obliczyl zwrot i nalezy mi się 859€ zwrotu podatku za rok 2016. Firma eurotax otrzymala te pieniadze i mi je wyslała. Natomiast w lutym 2020roku, dostalem maila ze urzad sie pomylil i musze zwrocic ponad 600€. Czy orientuje sie ktos z panstwa o co chodzi? Przeciez otrzymalem oficialne pismo z urzedu ze tyle mi sie nalezy, czy moim obowiazkiem jest znac jezyk holenderski i wiedziec ze urzad sie moze pomylic?
https://zapodaj.net/b5c9ce69ec019.jpg.html
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Wto Mar 10, 2020 10:31 am   

Bedi91 napisał/a:
dostalem maila ze urzad sie pomylil i musze zwrocic ponad 600€.


Belasting e maili nie wysyla, tylko urzedowe pismo jak to , ktore tu dolaczyles .
Jesli dysponujesz tym ostatnim listem , informujacym cie o tym, ze musisz zwrocic pieniedza belastigowi ,to tu je zapodaj, zobacze co w nim pisze (stawiam na dodatek do ubezpieczenia )
Byc moze, pobierales jeszcze inne dodatki ...?, i wlasnie po korekcie wyszlo w BD ze za duzo ci wyplacono - niestety czasem i tak bywa .

Belasting ma pelne prawo zrobic korekte i zadac zwrotu nadplaty ,co nie oznacza ,ze nie sa nieomylni.

W twoim wypadku (nie znasz jezyka ) Kontakt z biurem ,ktore cie rozliczalo jest niezbedny .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group