NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak zdalnie odzyskać dostęp do konta ING?
Autor Wiadomość
pshemyslav1099
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 1
Wysłany: Czw Cze 11, 2020 5:40 pm   Jak zdalnie odzyskać dostęp do konta ING?

Mam problem, ponieważ około trzech lat mieszkam w polsce i w trakcie przeprowadzki straciłem dostęp do konta ing. Uszkodziłem komputer na który miiałem loginy i zgubiłem kartę. A teraz belasting przelał mi pieniądze za zwrot podatku na nie (moja kancelaria podatkowa dała ciała i załatwiła mi jeden zwrot na konto polskie a drugi na holenderskie). Czy mogę jakoś uzyskać dostęp do tego konta i reset loginów mieszkając w Polsce? Np. jakbym wysłał do banku ing skany swojego paszportu itp?
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Pią Cze 12, 2020 12:08 am   

pshemyslav1099,
Cytat:
i zgubiłem kartę


Masz na mysli karte do bankomatu ? Jesli tak ,to czy zglosiles ten fakt do holenderskiego banku ?
Nastepna sprawa, wiesz na pewno, ze po tak dlugim czasie ,twoje konto nie zostalo np.zablokowane.

Szczerze mowiac dziwna sprawa , brak karty, brak mozliwosci loginu do banku ...jakos czarno to widze.
Cos mi sie tez wydaje, ze bez osobstego kontaktu z holenderskim bankiem niczego na odleglosc nie zalatwisz.
Moja rada, skontaktuj sie telefonicznie z bankiem ,lub filia banku w ktorej masz konto i zaptaj czy moga pomoc ci rozwiazac ten problem na odleglosc , czy wogole istnieje taka opcja . :039:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group