NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Wto Lip 22, 2008 1:02 am
Internet
Autor Wiadomość
Ania B. 
Poczatkujacy

Dołączyła: 15 Cze 2007
Posty: 9
  Wysłany: Pią Maj 16, 2008 6:49 pm   Internet

Wiatm! z jakiej sieci najlepiej podłączyć i nternet i czy zawsze trzeba brać w pakiecie z telefonem lub telewizją? Pozdrawiam i dziekuję za wszelkie wskazówki. :039:
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Maj 16, 2008 7:03 pm   Re: Internet

Ania B. napisał/a:
Wiatm! z jakiej sieci najlepiej podłączyć i nternet i czy zawsze trzeba brać w pakiecie z telefonem lub telewizją? Pozdrawiam i dziekuję za wszelkie wskazówki. :039:
zobacz tu http://www.shopadsl.nl/internet-advies/ nie trzeba brac w pakiecie z tv i telefonem....mozna tez tylko internet. :061:
 
 
piterr4721 
Poczatkujacy

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 22
Wysłany: Nie Maj 18, 2008 5:03 pm   

Ja mam sam internet z Telfort 20euro miesiecznie szybkosc do 20MB. Z tego co sie orientuje to jest jeszcze tania Casema tez 20e ale trzeba wziasc z tv czyli razem 35e wyjdzie.
 
 
zbyszeksittard 
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 8
Skąd: Sittard
Wysłany: Nie Maj 18, 2008 9:23 pm   

Mozesz rowniez wykupic opcje samego internetu z www.home.nl ... :) ...wystarczy, ze masz łacze do kablowki....albo wykupic mobilny internet np. Vadofone, KPN lub T-Mobile...pozdrawiam
 
 
 
daveyz 
Poczatkujacy
dav.

Wiek: 49
Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 6
Wysłany: Wto Cze 24, 2008 8:31 am   

Witam

mam wykupiony internet przez modem GSM Telforta, na okres jednego roku
od grudnia 2007, czyli pozostało jeszcze równe pół roku użytkowania.
Niestety muszę wrócić do kraju, i chciałbym te pół roku komuś odsprzedać.

Internet działa rewelacyjnie, zasięg jest w całej Holandii, nie ma żadnego problemu z przemieszczaniem, działa w każdym budynku, w samochodzie, rewelacja jeśli ktoś często zmienia miejsce zamieszkania, albo nie ma mendulku w Holandii.

Wszelkie pytania proszę na priv.

pozdrawiam
dav.
 
 
arabikx0 
Poczatkujacy
el chico fantastico.


Wiek: 36
Dołączył: 14 Lis 2007
Posty: 12
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Wto Cze 24, 2008 8:31 pm   

Polecam Telfort za 20E...lepszego transferu nie mialem w moim zyciu,pzdr
 
 
madziuska84
Poczatkujacy

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 38
Wysłany: Wto Cze 24, 2008 8:58 pm   

Witam.Prosze Was dajcie spokój z Telefortem.Oszusci!Tak wam sie wydaje ze macie szybki transfer mam stronke na ktorej sprawdzalam transfer i mam rowniez internet Teleforta z abonamentem 42Euro,za ten abonament jaka jest szybkosc internetu?
 
 
aneta 23 
Gaduła

Pomogła: 2 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 153
Skąd: Den Haag
Wysłany: Wto Gru 16, 2008 9:28 am   

Ponieważ temat troszkę "przedawniony", więc wznawiam pytanie... Jaki internet proponujecie? Bezprzewodowy czy kablowy? Jak to wygląda cenowo? Jaka prędkość itp. Interesuje mnie tylko internet bez limitów czyli stały rachunek.
Pozdrawiam
 
 
szeda 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 09 Mar 2007
Posty: 514
Skąd: Haga
Wysłany: Wto Gru 16, 2008 1:39 pm   

ja mam Caseme obecnie ZIGGO za 35E/mies. TV + internet (bez telefonu stacj.) przez pol roku placilam tylko 9,95 w promocji
transfer jest b. dobry, (teraz nie pamietam) sciagam sporo plikow z netu i wszystko dziala super, czasem zdarzy sie dzien gdzie strasznie 'muli' ale to chyba norma, w kazdym razie mnie to nie przeszkadza
 
 
 
dziku 
Poczatkujacy
dziku

Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1
Skąd: lelystad
Wysłany: Śro Gru 17, 2008 2:02 am   telefort

telefort jest dobry ale jak prawie każdy mobilny internet ogranicza go limit.
_________________
www.radiocarnival.eu
 
 
 
PapaSmerf82 
Nieśmiały użytkownik
Szukam Smerfetki:)

Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 79
Skąd: Zundert
Wysłany: Śro Gru 17, 2008 7:29 am   

Ja mam mobilny net z T-mobile i srednia predkosc 3mb/s przy 4-ech kreskach zasiegu a taki mam u siebie w Volendamie,place 61 euro miesiecznie i najwazniejsze ze bez limitu a i pingi wachaja sie kolo 80 czyli w sam raz na p2p :)
 
 
 
michaelt 
Nieśmiały użytkownik


Wiek: 44
Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 87
Skąd: Zuid-Holland
Wysłany: Sob Gru 27, 2008 11:53 am   

Używam www.alice.nl i chyba mogę polecić z czystym sumieniem. Sam internet 19.90eu na miesiąc, bez podpisywania stalych kontraktów itp. Transfer do 20MB/s w zalezności od miejsca zamieszkania ( można to sprawdzić na ich stronie wpisujac swój kod pocztowy ). Wszystko można załatwić w 5 minut wypełniając formularz online. Modem i łopatologiczna instrukcja instalacji przychodzą pocztą do 4 tygodni ( niestety ). Dodatkowo skrzynka mailowa w domenie @alice.nl, konto gigamail ( 2GB na ichniejszym dysku na Twoje pliki ), oraz jeden stały adres IP. Jeśli miałbym wymienić minusy ...to chyba tylko ich helpdesk - na pytania odpowiadają po 2-3 dniach, ale to się da przeboleć. Pozdrawiam
 
 
 
szczawka1 
Poczatkujacy

Wiek: 41
Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 9
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Wto Sty 06, 2009 8:38 pm   

mobilny internet z vodafone http://www.vodafone.nl/pr...oor_multimedia/ polecam jak nie wyslesz esemesa po 30 dniach nie bedziesz mial neta proste i logiczne modem zalezny od telefonu JA CIAGNE 3,5G z N95 w polsce mam podobny w osiagach 1 mega neostrada jestem zadowolony uzywam okolo 13 miesiecy polecam tego neta jesli masz w telefonie szybki modem
 
 
Gaudere 
Poczatkujacy

Dołączyła: 05 Lis 2010
Posty: 2
Wysłany: Pią Lis 05, 2010 7:30 pm   

mam pytanie dotyczące internetu mobilnego vodafone.
od razu chciałam zaznaczyć, że nie jestem za bardzo biegła jeżeli chodzi o język techniczny, jak i język angielski, więc liczę na dość jasną odpowiedź.
chodzi mi o rozmowy skype. jak to jest naliczane? na minuty czy może na wykonane połączenie? jeżeli naliczanie minutowe, to czy i jak mogę sprawdzić ile minut pozostało mi do wyczerpania transferu?
 
 
LeGolasik 
Gaduła nad gadułami :-)
LeGolasik


Pomógł: 13 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 651
Wysłany: Sob Lis 06, 2010 8:46 am   

Naliczany jest transfer danych.
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę

Kurt Cobain
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group