NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy ktos wyjechal z firma 3GDO?
Autor Wiadomość
gotham
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 8
Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 11:03 am   

Rozumiem , czytałem cały temat , tylko chciałem się dowiedzieć jak jest teraz:d a nie samemu próbować;)
 
 
 
przeterminowana 
Poczatkujacy

Wiek: 33
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 6
Wysłany: Czw Cze 11, 2009 12:46 pm   

chciałabym odświeżyć lekko temat z zapytaniem czy któryś z forumowiczów wybiera się do pracy razem z firmą 3gdo w środku lipca?
 
 
Adrianeu 
Poczatkujacy

Wiek: 34
Dołączył: 11 Cze 2009
Posty: 1
Wysłany: Czw Cze 11, 2009 3:23 pm   

przeterminowana napisał/a:
chciałabym odświeżyć lekko temat z zapytaniem czy któryś z forumowiczów wybiera się do pracy razem z firmą 3gdo w środku lipca?


A co to za praca i jakie warunki oferują ? Ja aktualnie z kolegą też poszukuje pracy od lipca ;)
Ostatnio zmieniony przez Adrianeu Czw Cze 11, 2009 3:25 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
przeterminowana 
Poczatkujacy

Wiek: 33
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 6
Wysłany: Czw Cze 11, 2009 11:52 pm   

Adrianeu napisał/a:

A co to za praca i jakie warunki oferują ? Ja aktualnie z kolegą też poszukuje pracy od lipca ;)


i poszukujecie pracy przez firmę 3gdo czy ogólnie szukacie jakichś ciekawych ofert? ja z koleżankami byłam w tej firmie jakoś w maju, tzn. jeszcze przed maturami i powiedzieli nam, że oferty będą, na pytanie jakie to oferty odpowiedzieli, że różne. czyli zero konkretów. dzwoniłam kilka dni temu, aby się 'przypomnieć', ale powiedzieli mi, że na razie ofert nie mają (wcale się nie zdziwiłam) i że mamy dzownić. a najlepiej to żebyśmy zadzowniły tydzień przed planowanym wyjazdem.
co do konkretnych ofert to wiem tylko tyle, że przyjemna jest praca przy książkach w van djik (najprawdopodobniej nazwę miejscowości napisałam z błędem ;) )
 
 
jajcara 
Poczatkujacy

Dołączyła: 07 Maj 2009
Posty: 11
Wysłany: Sob Cze 13, 2009 9:56 am   

fajna firma sa uczciwi polecam ich sama tam pracowałam 2lata i nie powiem nic na nich jak ktos uczciwie pracuje to nie ma problemow a jesli sie obija to wtedy narzeka ze ma problemy i wypisuje bzdury i oczernia innych :074: pozdrawiam covebo
 
 
przeterminowana 
Poczatkujacy

Wiek: 33
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 6
Wysłany: Nie Cze 14, 2009 12:39 pm   

jajcara napisał/a:
fajna firma sa uczciwi polecam ich sama tam pracowałam 2lata i nie powiem nic na nich


jajcaro, a gdzie pracowałaś i co robiłaś?
 
 
cypek41 
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 1
Wysłany: Nie Cze 14, 2009 1:27 pm   

I mogłabys napisac cos wiecej tez o warunkach mieszkalnych?
 
 
przeterminowana 
Poczatkujacy

Wiek: 33
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 6
Wysłany: Nie Cze 14, 2009 6:40 pm   

przychylam się do prośby cypeka :)
 
 
jajcara 
Poczatkujacy

Dołączyła: 07 Maj 2009
Posty: 11
Wysłany: Nie Cze 14, 2009 7:21 pm   

[quote="cypek41"]I mogłabys napisac cos wiecej tez o warunkach mieszkalnych?[/quote]---------------------------------------------------------------------------------------------------------- a wiec pracowałam wszedzie gdzie była praca czyli troche w piekarniach troche przy sałatkach ogolnie godziny były jesli nie było pracy to koordynator dzwonił do mnie z inna propozycja a ja szłam nigdy nie odmawiałam i dlatego pracowałam a nie olewke robiłam jak niektorzy a potem wypisuja bzdury na ta firme!!!!! domki sa zazwyczaj czyste!!!!!oczywiscie moga sie zdarzyc jakies brudne albo do remontu ale to rzadko!!maja rowniez fajnie wyposazone bungala ogolnie da sie wytrzymac!!!!!!!!!!! noi uczciwi bo kase dostajesz raz w miesiacu na konto jesli cos sie nie zgadza to dzwonisz albo idziesz do biura to robia korekte i masz pieniazki w ten sam dzien na koncie albo gora do paru dni!!!!!!!!! :038: pozatym ciezko sie dostac do firmy bo zazwyczaj biora stałych ludzi co juz pracowali i sa sprawdzeni ale jesli maja wiecej ofert to mozna sie dostac!!!!!!!!! wnioski:dobra sprawdzona firma prace ok noi kasa!!!mysle ze dasz rade pozdrawiam
 
 
saphira91 
Poczatkujacy

Dołączyła: 20 Cze 2009
Posty: 1
Wysłany: Sob Cze 20, 2009 9:33 pm   

Mógłby ktoś napisać jak jest z osobami niepełnoletnimi?
Mają jakieś szanse na dostanie pracy? Mam 17 lat, 1 września dopiero skończę 18 lat...
 
 
gewenger 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 63
Wysłany: Nie Cze 21, 2009 11:55 am   

napisz tez jaka jesty dokladnie stawka. na poczatek ile sie z tego odlicza i ile zostaje tak naprawde netto.
 
 
sz3kla 
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 9
Wysłany: Nie Cze 28, 2009 9:12 pm   

Ja również zamierzam niebawem wyjechać za pośrednictwem tej firmy. ;)
Trudno powiedzieć czy się uda, ale ciągle walczę. Mam nadzieję że coś wywalczę.
W moim przypadku sytuacja jest dość skomplikowana, ponieważ zarejestrowałem się w 3gdo zaledwie dwa tygodnie temu. To dlatego, że generalnie miałem nagrany wyjazd do Holandii ze znajomym, bez żadnych pośredników.
Wyjazd ten jednak nie doszedł do skutku (szczegółów tego zamieszania nie znam) a ja z kolegą zostaliśmy, jak to mówią "z ręką w nocniku"... ;)

Nie ukrywam że mam ogromne wydatki, dlatego też strasznie zalezy mi na wyjezdzie.
Stawka jaką mi zaoferowano w biurze, to 5.60€ na rękę z uwagi na mój wiek, ponieważ mam 19 lat. Kwota wydaje się być znośna. Jestem w stanie za takie pieniądze pracować.
Z uwagi na wcześniej wspomnianą desperację z pewnością cholernie bym się cieszył z wyjazdu... Choć teraz po zapoznaniu się z opiniami na temat tej firmy, już chyba nie będę tryskał takim optymizmem co do ewentualnego wyjazdu. ;-)
Mimo to nadal mam nadzieje, że jeżeli się uda wyjechać to będzie jako tako względnie. ;)
W razie czego przynajmniej wiem czego się spodziewać.

No cóż, pozostaje mi poczekać do środy i wtedy się dowiem czy wyjeżdzam czy nie.
Mam nadzieję że się uda. ;)

Pozdrawiam,
Michał. ;)
 
 
namp 
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Sie 2009
Posty: 2
Wysłany: Czw Sie 06, 2009 11:16 am   

Witam

Czy pracował ktoś przy pakowaniu filetów drobiowych w fabryce Vion - proszę o jakieś bliższe info jak najszybciej możecie.Dzięki i Pozdrawiam
 
 
Angelinagumienn 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączyła: 09 Wrz 2009
Posty: 1
Wysłany: Śro Wrz 09, 2009 9:12 am   cześć wszystkim

beatka19 napisał/a:
kazdy pisze inaczej wiec trudno sie polapac... :)


[ Dodano: Sro Wrz 09, 2009 9:25 am ]
Angelinagumienn, ludzie to co wy piszecie to prawie cała prawda nie wszystko ale część z tego mój mąż pojechal jest 4tydzień a mi nie potrafią pracy znaleść obiecują ze pojade do niego ale w to nie wieze bo oni nie potrafią nic załatwić jak jedne biuro tak i drógie więc straciłam zaufanie do nicha koordynatoży nic nie robią bo widzą swoj własny czubek nosa a jak się z nimi rozmawia to obiecuja a guwno robią tak więc nie polecam twj firmy a ci polacy którzy tam siedzą to wchodzą koordynatorą w dupe bez mydła żeby sie podlizać i co jeszcze są tam meżczyżni co pracują a ich dziewczyny lub żony siedzą na domku nie pracuja a ja w polsce a mąż tam i to jeśt nie wpożadku z ich strony co wyprawiaja bo też tam powinnam być z nim a oni wszystko robią żebym nie pojechała do niego

[ Dodano: Wto Wrz 22, 2009 2:00 pm ]
Angelinagumienn napisał/a:
beatka19 napisał/a:
kazdy pisze inaczej wiec trudno sie polapac... :)


[ Dodano: Sro Wrz 09, 2009 9:25 am ]
Angelinagumienn, ludzie to co wy piszecie to prawie cała prawda nie wszystko ale część z tego mój mąż pojechal jest 4tydzień a mi nie potrafią pracy znaleść obiecują ze pojade do niego ale w to nie wieze bo oni nie potrafią nic załatwić jak jedne biuro tak i drógie więc straciłam zaufanie do nicha koordynatoży nic nie robią bo widzą swoj własny czubek nosa a jak się z nimi rozmawia to obiecuja a guwno robią tak więc nie polecam twj firmy a ci polacy którzy tam siedzą to wchodzą koordynatorą w dupe bez mydła żeby sie podlizać i co jeszcze są tam meżczyżni co pracują a ich dziewczyny lub żony siedzą na domku nie pracuja a ja w polsce a mąż tam i to jeśt nie wpożadku z ich strony co wyprawiaja bo też tam powinnam być z nim a oni wszystko robią żebym nie pojechała do niego i ciesze sie bo wraca do mnie i więcej sam tam nie pojedzie mam tej firmy dość i słusznie tak ludzi oszukiwać jak oni tak robią to ludzie uciekną od nich i zostaną same lizusy taka prawda i nic sie nie poradzi na to
_________________
lwica
 
 
obserwator 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 94
Wysłany: Sob Sty 09, 2010 11:36 am   

Pod koniec stycznia bedzie wyjazd z tej firmy dla okolo 40 osob na magazyn przy zbieraniu zamowien :) czy ktos moze cos wiecej napisac na ten temat hmm ? :>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group