NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Interkosmos BV - CZY KTOŚ ZNA TA FIRME
Autor Wiadomość
Pallinka 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączyła: 15 Mar 2009
Posty: 17
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 7:58 pm   

ciekawe że za 40 godzin miałeś 200 euro bo ja miałam 179 dokładnie:) piozdro
_________________
Pallinka
 
 
00KAMILKA 
Poczatkujacy

Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 2
  Wysłany: Czw Kwi 01, 2010 8:01 pm   

Regulamin forum

post edytowany
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Kwi 02, 2010 1:49 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Pią Kwi 02, 2010 4:23 pm   

slyszalem ze oferuja prace w hotelach? mozna u nich pracowac majac swoje mieszkanie?
 
 
michaltg 
Nieśmiały użytkownik
popcorn

Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 55
Wysłany: Pią Kwi 02, 2010 7:06 pm   

pare dni temu byl artykuł prasie o tym biurze. Jesli ktos chce mieszkasz w malych pokojach z grzybem na scianach to warto do nich zadzwonic
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Sob Kwi 03, 2010 7:53 am   

nie chce u nich mieszkac, mam swoje mieszkanie. pytalem o prace..
 
 
Pallinka 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączyła: 15 Mar 2009
Posty: 17
Wysłany: Sob Kwi 03, 2010 1:33 pm   

Więc to jest tak że jak chcesz mieć prace musisz mieszkać na Ommelu, bo jak mieszkasz gdzieś indziej to oni cie w dupie mają bo nie musisz przecież zarobić na domek... Jedna laska która mieszkała w Asten po 3 tygodniach poszła dopiero do pracyi to tylko dlatego że było duzo pracy co sie rzadko zdarza... :026:
_________________
Pallinka
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Sob Kwi 03, 2010 1:39 pm   

slyszalem ze maja prace w hotelach w amsterdamie, wiesz cos o tym?
 
 
Pallinka 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączyła: 15 Mar 2009
Posty: 17
Wysłany: Pon Kwi 05, 2010 6:12 pm   

Nie ma mnie w interkosmosie jakieś półtora miesiąca i tak szczerze nigdy nie słyszałam że mają jakieś sprzątanie hoteli jeszcze tymbardziej w Amsterdamie, Prace mają w Helmond, Asten, Eindhoven, Hertegenbosch, a mieszkania tylko i wyłącznie w Ommel czasem ale to rzadko wysyłają ludzi nad morze do ubrań :072: na 2 tygodnie a potem mają spadać do domu jak sie praca skończy.
_________________
Pallinka
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Pon Kwi 05, 2010 6:49 pm   

dzieki musialo mi sie pomylic,moze jest jakis inny inter cos tam, pozdro
 
 
stozek 
Poczatkujacy

Wiek: 35
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 11
Wysłany: Sob Lip 24, 2010 12:30 pm   

Jako że nie mogę nigdzie w tym roku znależć pracy a dostałem oferte z IK to mimo tych wszystkich zażaleń zamierzam sprubować jak coś nie wypali to najwyżej dam spokój.
Ale może mi ktoś powiedzieć jak to jest z praca jesli chodzi o nadgodziny i soboty , bo żeby nie siedzieć na tym obskurnym bungalo to juz wole robic po 12h. A także w przypadku checi powrotu czy nie ma jakis konsekwencji i czy nie jest jakis termin np 3 tygodnie wymowienia nie wiem jak to wyglada w tym przypadku i ogolnie z checia uslysze nowe rzeczy na temat IK. A także czy jarograf dostane u nich na zwrot??
Pozdrawiam.

E:Dostałem oferte na jakiś sałatkach.
Ostatnio zmieniony przez stozek Sob Lip 24, 2010 12:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pallinka 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączyła: 15 Mar 2009
Posty: 17
Wysłany: Sob Lip 24, 2010 4:45 pm   

Ja już nie pracuje w Interkosmosie od lutego, ale pracowałam tam prawie rok, Ogólnie jesli osoba jest chetna do pracy to prace ma... No jak chcesz zjechać na urlop to musisz 3 tygodnie wcześniej dac znac, jak ja tam bylam to wypłaty byly do reki w kazda srode, teraz nie wiem jak jest... Na sałatkach pracowałam, fajna robota nawet nie taka ciężka, tylko że w interkosmosie jest tak ze moga cie rzucac codziennie gdzie indziej. Albo wrócisz z pracy i dzwonia ze zaraz masz busa do drugiej roboty... Małe sa stawki tam... To zalezy jak kto lubi, dla mnie akurat te bungalo byly najmniejszym problemem, jak sie je fajne ogarnie to nawet nie sa takie złe. Jarograf dostaniesz:) w styczniu,a i 2 razy w roku są przynajmniej byly wypłacane wakacyjne w czerwcu i styczniu to masz jakieś 0,75 za każdą przepracowaną godzine, Nie wiem czy sie cloś
nie zmieniło, ale Powodzenia i
Pozdrawiam...
_________________
Pallinka
 
 
rotwa 
Poczatkujacy
666

Wiek: 50
Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 1
Wysłany: Pon Sie 16, 2010 8:09 am   wszystko sie zgadza co zostało tu napisane

interkosmos to najwieksza tragedia jaka moze cie spotkac w holandii,warunki zycia spartanskie(grzyb w bungalo|),doprosic sie o cos ciecia Artura to czasami z cudem graniczy, wchodzi ci ktos do pokoju i jakies żólte kartki wystawia(mimo ze płacisz niemałe pieniądze za to ścierwo),no i biuro, biuro to mistrzostwo świata z flagowym kłamcą na czele-metro seksualnym Marcinem!!!koleś potrafi bez mrugniecia okiem takich kłamstw ci nawciskac ze mała bania!!!!!zreszta reszta wcale lepsza nie jest ANKA Z WISZACYMI NA PEPKU PIERSIAMI I DARECZEK RÓWNIEZ ROBIA TO JAK Z NUT. pani Róża ,co daje swoj tłusty tył holendrowi zamiast leczyc sie w zakladzie psychiatrycznym gdzies obok swojego familoka na śląsku ,tez potrafi nawet najspokojniejszemu czlowiekowi ,krew zagotowac.No ale najwazniejsze,praca:totalna loteria mozesz całkowicie normalnie miec 8h tygodniowo i nikt sie toba nie bedzie martwil ,40h tyg to w tej firmie prawdziwy luksus!!!!! umowy sa tak napisane ,ze zwolnic cie moga w 5 secund, bez zadnej odpowiedzialnosci. generalnie praca sie nadaje dla ludzi do lat 21 i to tylko na wakacje(bo w polsce i tak by wiecej nie zarobili,chcoiaz jakby dobrze poszukali.....) starszym kategorycznie ,odradzam,strata czasu i pieniedzy, i honoru!!!!!
 
 
 
stozek 
Poczatkujacy

Wiek: 35
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 11
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 2:33 pm   

Witam a więc jak mówiłem tak zrobiłem i pracowałem w IK.Widziałem system działania tej firmy , a także dużo usłyszałem od osób które tam już pracują ponad rok lub pracowali a teraz są na kontrakcie.

Myślałem żeby opisać dokładnie wszystko ale to jest temat rzeka, firma jest ogólnie słaba ale niektórzy sobie ją chwalą bo byli w jeszcze słabszych. To jest ogolnie loteria - zalezy gdzie trafisz do pracy. Lecz połowa ludzi pracujących tam cięzko pracuje tez nad tym żęby polakow mieli za pijaków/ zlodziei itd a pużniej są zdziwieni żę IK traktuje pracowników jak rzeczy i wywala bez mrugniecia okiem na zbity pysk... ;/

Po dokładne ifo zapraszam na priv.
 
 
seven1
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Paź 2012
Posty: 3
Wysłany: Śro Paź 03, 2012 10:00 pm   

Witam Mam jechać tam do pracy może ktoś coś napisać jak tam teraz jest tz. ile się czeka na pierwszą wypłatę, na ile podpisują umowę i jakie są warunki mieszkaniowe. Będę bardzo wdzięczna.
 
 
żonkil 
Poczatkujacy
żonkil

Wiek: 60
Dołączyła: 09 Lut 2015
Posty: 2
Wysłany: Pon Lut 09, 2015 1:56 pm   

zasmiecasz niepotrzebnie temat


naucz sie cytowac a potem dodaj cos od siebie o ile masz cokolwiek do powiedzenia
_________________
żonkil
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Kwi 03, 2015 12:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group