NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zwrot towaru
Autor Wiadomość
dzico 
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 31
Skąd: den haag wlkp
Wysłany: Pią Mar 30, 2007 10:18 pm   zwrot towaru

Chcialbym poinformowac tych ktorzy moze tak jak i ja nie wiedzialem w sklepie media mark w den haag dokonujac zakupu otrzymuje sie paragon na ktorym widnieje zapis ze do 14 dni towar mozna zwrocic do sklepu [to jest okey]przy zwrocie kopiarki w ktorej nie dzialal skaner powiadomilem o tym i zrobil sie problem ,bo wiem na dole w serwisie pisze juz kartka ze zwrot moze byc tylko wtedy gdy wszystko jest w porzadku a tak oni moga tylko przyjac do serwisu.Szkopul jest w tym ze towar przyjmuja na parterze przy wejsciu wyjsciu gdzie takiej informacji nie ma.Jakos to zalatwilem lecz chcialbym poinformowac wrazie zwrotu nie mowcie o jakichkolwiek problemach pozdrawiam.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Nie Kwi 01, 2007 6:00 pm   

No to sie narobilo ...ja mialam kilka razy podobna sytuacje, w tym raz w media markt ,oddawalam im sluchawki ,ale normalnie, pytanie brzmi co sie stalo? i nikt nie robi z tego problemu.Oddajesz a oni zwaracaja Ci kase, lub jesli chcesz dostajesz nowy produkt.To jest tu raczej przestrzegane, bo w tym kraju obowiazuja prawa konsumenta. :)
 
 
Agnieszka*
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 40
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Pon Kwi 02, 2007 1:53 pm   

Tutaj w ogole mozna wiekszosc zakupow oddac, w ciagu 7,8 lub 14 dni, zalezy co i gdzie. I to jest super. W zasadzie wszedzie pytaja dlaczego sie to oddaje ale pytaja tak po prostu, ja zawsze cos wymyslam:)
 
 
pasQdzia 
Gaduła nad gadułami :-)

Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 471
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Pon Kwi 02, 2007 2:47 pm   

Mi bez problemy zwrocili pieniazki za MP3 z Kijkschopie (MP3 nie dzialalo) - nie zapytali nawet czy dac drugie poprostu oddali pieniadze.
 
 
AnnaW 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 22 Paź 2006
Posty: 551
Skąd: Delft
Wysłany: Wto Kwi 03, 2007 11:47 pm   

W niektorych sklepach, na przyklad w media markt mozna zwrocic produkt do chyba 2 tygodni (to wymaga sprawdzenia) jezeli przez te 2 tygodnie po zakupie produkt byl na promocji i jego cena jest nizsza. Mozna ubiegac sie o zwrot roznicy pomiedzy zaplacona kwota.
 
 
Dawid.S 
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Gru 2008
Posty: 49
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 6:19 pm   

Witam, mam podobny problem, 9 dni temu kupiłem pewną rzecz, chciałem ją zwrócić (Dynabyte w Hadze), niestety sprzedawce poinformował mnie, że "nie są biblioteką i nie moge oddać tego sprzętu, bo on z tym już nic nie zrobi", jestem na 99.99% pewien, że mama prawo do oddania tego sprzętu.
Z góry dziękuje za odp.
 
 
mariola 784 
Super gaduła

Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 18 Sty 2008
Posty: 220
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 6:35 pm   

Kupilam z mezem w Media markt maszynke do golenia i poprostu nie dzialala .Przy reklamacji niestety dowiedzielismy sie ze sprzety uzytku osobistego nie podlegaja zwrotom ale przyjeli reklamacje jako wade sprzet poszedl do naprawy ale chyba byl tak zepsuty ze nawet do naprawy sie nie nadawal wtedy moglismy dostac zwrot pieniedzy .
 
 
Dawid.S 
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Gru 2008
Posty: 49
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 6:37 pm   

Jest to konsola do gier
 
 
martaa84 
Gaduła
pozdrawiam marta

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 01 Gru 2008
Posty: 122
Skąd: den haag/slask
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 9:00 pm   

jezeli masz bona i nie minal termin zwrotu to musze Ci przyjac:)
 
 
Ewa P 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 546
Skąd: NL
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 10:18 pm   

My oddawalismy kiedys dvd player do naprawy na gwarancji i na czas naprawy dostalismy zastepczy, lepszy niz ten ktory oddalismy :)
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 10:48 pm   

w MM do 7 dni mozna znaczna czesc sprzetu zwrocic (bo "tak").
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
MiniSmurfin 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 40 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2008
Posty: 733
Skąd: Alphen a/d Rijn
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 11:28 pm   

Dawid.S napisał/a:
Jest to konsola do gier


Jesli sie nie myle to masz na zwrot 10 lub 14 dni, sprawdz na rachunku tam pisze ile dni.
 
 
 
lusia0101 
Gaduła nad gadułami :-)
UWAGA! Dyslektyk!


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 500
Skąd: Drenthe
Wysłany: Śro Wrz 02, 2009 9:03 am   

Dawid.S napisał/a:
Jest to konsola do gier


oczywiscie ze powinni przyjac, jesli oczywiscie termin na rachunku nie minal. jesli pracownik cie zbywa zawsze mozesz poprosic o rozmowe z menadzerem. :)
 
 
 
buuba 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 28 Maj 2009
Posty: 67
Skąd: holandia/opolskie
Wysłany: Śro Wrz 02, 2009 10:17 am   

Ja ostatnio musiałam oddać buty. Kupiłam na następny dzień je ubrałam wyszłam do sklepu byłam w nich może pół godziny gdy je zdjęłam miałam całe czarne skarpetki pojechaliśmy do sklepu powiedzieliśmy co jest grane i że chcę je zwrócić to mi ta "inteligentna" kobieta powiedziała że mam sobie kupić czarne skarpetki to nie będzie widać bo ona ich nie przyjmie ponieważ już ich nie sprzeda!!! Dopiero po dłuższych potyczkach słownych oddała pieniądze. Więc zależy na kogo się trafi w jednym sklepie jest to bez problemu a w innym trzeba trochę powalczyć! Pozdrawiam.
 
 
jolcia88 
Gaduła

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 17 Gru 2008
Posty: 190
Wysłany: Wto Wrz 08, 2009 7:27 pm   

Na paragonie pisze ile masz dni na oddanie sprzetu. ZAWSZE w ciagu tych dni mozesz powiedziec " nie sprostal moim wymaganiom" i musza Ci oddac kase lub wymienic. Nie maja innej mozliwosci. Jasne staraja sie jak moga, ale wiedza ze jak nie odpuscisz to wyboru nie ma.

Wyjatkiem czesto sa jedynie rzeczy, ktorych oddac nie mozna z powodu przepisow higieny.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group