NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
AGRIWERK?
Autor Wiadomość
sunny87 
Poczatkujacy

Dołączyła: 30 Maj 2008
Posty: 2
Wysłany: Pią Maj 30, 2008 4:05 pm   AGRIWERK?

Witam wszystkich,

Interesuja mnie opinie na temat biura Agriwerk. Dostalam propozycje od polskiej agencji, ktora wydaje sie byc uczciwa, ale juz w Holandii jest wspolpraca z firma Agriwerk. Boję sie wiec, ze moze byc inaczej niz mowiono mi w polskim biurze.

Prosze opinie na temat jakosci zakwaterowania oraz o uczciwosci tego biura.
 
 
operator 
Poczatkujacy
Jestem tu znów


Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 17
Skąd: mądrych na to niema
Wysłany: Pią Maj 30, 2008 6:54 pm   

Witam!!
Bardzo dobre pytanie!!
Pracuje w tej firmie ale zbyt dobrego zdania nie mam na ich temat, obiecują dużo w praktyce inaczej to wygląda.Siedzisz na mieszkaniu i nie wiesz co będziesz robi dnia następnego.Znam ludzi którzy mają stałą pracę i wcale nie narzekają.Inni nie mają 40 godzin które obiecują, co do pieniędzy to raczej są wypłacalni.W polskim biurze mówią że masz 8 euro na rękę aż chcę się pracowac w takiej firmie a później sprowadzają cię na ziemie mówiąc że te 8 euro to jest brutto.Warunki mieszkaniowe są dobre gdyby nie fakt że są one przepełnione.Gdy dzwonisz do Daniela czy Adama (przełożeni) mówią że szukają co w rzeczywistości oznacza że będziesz siedział w domu.Nie są w stanie zapewnic pracy dla wszystkich.W biurze jest niecałe 10 osób i oni mają to wszystko ogarnąc.

Czekam na kontratak p.Anety
Ostatnio zmieniony przez operator Pią Maj 30, 2008 6:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
abc 
Poczatkujacy

Dołączyła: 27 Maj 2008
Posty: 3
Wysłany: Sob Maj 31, 2008 8:32 pm   

a o p. Anecie co powiecie ?
 
 
operator 
Poczatkujacy
Jestem tu znów


Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 17
Skąd: mądrych na to niema
Wysłany: Sob Maj 31, 2008 11:56 pm   

P. Aneta bardzo miła kobieta lecz trochę zapracowana szczególnie w piątki, nic do niej nie mam osobiście, zawsze miło z nią się rozmawia przez telefon :082:
 
 
Michelangelo 
Poczatkujacy
Buonarroti


Wiek: 44
Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 31
Wysłany: Nie Cze 01, 2008 10:01 am   

Przepełnione mieszkanie? - niech ktoś z Was to zgłosi do gminy. Nie będę się zakładać, ale biuro znajdzie większe mieszkanie baaardzo szybko po takowej kontroli :)
Poza tym za 8 brutto mhh to chociaż można mieć wymagania co do warunków mieszkaniowych - tak myślę. Już najwyższy czas zacząć uczyć pośrednikow, szczególnie tych polskich przekręciarzy, że nie ładnie jest wykorzystywać/oszukiwać swoich rodaków. Pozdrawiam
 
 
operator 
Poczatkujacy
Jestem tu znów


Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 17
Skąd: mądrych na to niema
  Wysłany: Śro Lip 16, 2008 7:20 pm   

hurra podwyżki mieszkań..ale gdzie większe płace...rotacja z miejscami zamieszkania z powodu przyjazdu żony i dziecka jakiegoś Przemka...ogólny burdel w biurze...wg. Adama ludzie zatrudnieni w tej firmie są "nieudacznikami" nie potrafiącymi poradzic sobie na holenderskim rynku...na szubienice za obietnice lepszych dni...
 
 
1985Tomek 
Poczatkujacy

Wiek: 38
Dołączył: 21 Lip 2008
Posty: 1
  Wysłany: Czw Paź 16, 2008 7:19 pm   

Dodam coś aktualnego:ludzie przychodzą i odchodzą liczy się tylko sztuka jeśli zadzwonisz z polski to poproszą cię o zabranie jak największej liczby osób do pracy a na miejscu okaże się ze praca jest jak się trafi raz będzie a raz nie ,powód !!!jakaś bajka że pracodawca zrezygnował i nie podnosi telefonu.Obiecują prace na hotelach, która wygląd następująco: Ogólnie 13-ście godzin 9 godzin w samochodzie bez wynagrodzenia a w karte pracy wpisane 4, tygodniowo około 20 godzin. W sporadycznych przypadkach codziennie lub co dwa dni inna praca. Nie ważne skąd jesteś, czyjesteś sprawny fizycznie nikt tego nie sprawdza nawet w biurze nie wiedzą w jakim domu kto mieszka i ile osób.Warunki mieszkaniowe: Zapomnijcie o mieszkaniu w pokoju z jedną lub dwoma osobami.Pokój 20 m2 minimum 6 osób, w mieszkaniach w których są dwie łazienki jedna kuchnia jest po 15 lub więc osób.Jeśli decydujesz się na samochód odpisujesz umowę godzisz się na odpowiedzalność za każde uszkodzenie samochodu nie ważne z czyjej winy (zarysowania, optarcia) kara do 3500 E. Wynagrodzeie tygodniowe za 40 godzin jeśli oczywiście tyle sie przepracuje 200 euro na rękę po odciągnięciu mieszkania i ubezpeczenia czyli 5 euro netto.Nie są opłacane żadne składki emerytalne.Podsumowując z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej.A ludzi przybywa.. Piszę to ponieważ ludzie mówią, że nie ma żadnych ostrzeżeń o Agriwerk-u w internecie. Na żadne pytania nie odpowiadam Pracowałem w Agriwerk-u przez 4 miesiące i staram się zmienić pracę Wcześniej nie pisałem, bo nie było takiego burdelu jak teraz.Chcąc załatwić coś biurze jesteś odsyłany od człowieka do człowieka albo do kogoś kto jest na urlopie.Problem z ruchomymi godzinami raz są a raz nie ma, a w końcu jest problem z ich odnalezieniem, ponieważ nikt nie wie w biurze gdzie kto pracuje w jakim hotelu.
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Maj 05, 2009 1:28 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dui 
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Paź 2008
Posty: 2
Wysłany: Nie Paź 19, 2008 12:25 pm   Re: AGRIWERK?

sunny87 napisał/a:
Witam wszystkich,

Interesuja mnie opinie na temat biura Agriwerk. Dostalam propozycje od polskiej agencji, ktora wydaje sie byc uczciwa, ale juz w Holandii jest wspolpraca z firma Agriwerk. Boję sie wiec, ze moze byc inaczej niz mowiono mi w polskim biurze.

Proze opinie na temat jakosci zakwaterowania oraz o uczciwosci tego biura.
_________________
dui
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Maj 05, 2009 1:29 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Nie Paź 19, 2008 1:05 pm   

dui, edytuj !postow nie piszemy duza litera.....jesli zostanie wywale !
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
iwona198halle 
Poczatkujacy

Dołączyła: 11 Lis 2008
Posty: 1
Wysłany: Wto Lis 11, 2008 12:47 pm   

kiedyś agri było dobrym pośrednictwem, ale teraz w ogóle nie dbaj o pracowników, nie płacą n czas, zapomnijcie o wakacyjnym!!!!!!!!! a ściągnięcie od nich jakiś dokumentów graniczy z cudem!!!!!!!!!!!!! mieszkania w opłakanym stanie i przepełnione. obiecują pracę której nie mają..... naprawdę nie poleca.... rozstałam się z tym pośrednictwem 1.10 i do dziś nie otrzymałam wszystkich należności ani dokumentów!!!!!!!!
 
 
 
amstel 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 91
Wysłany: Wto Lis 11, 2008 9:02 pm   

moze cos jeszcze na temat tego posrednika ?
 
 
bruno123 
Poczatkujacy
bruno

Wiek: 51
Dołączyła: 12 Lis 2008
Posty: 3
Skąd: amsterdam
Wysłany: Nie Lis 16, 2008 11:00 am   

z doswiadczenia :
Pracuje tam od wrzesnia 2007 (wiele widzialem) i po swietach juz tam nie wracam - naszczescie udalo mi sie i przechodze na kontrakt:)
Od siebie moge dodac ze takiego balaganu jak w tej chwili to jeszcze nigdy nie bylo :)
Jezeli chodzi o polskich opiekunow to zlego slowa nie moge powiedziec o Adamie i Anecie musze im przyznac ze starali sie bardzo (dopoki dawali rade!), zawsze mozna bylo znimi cos zalatwic, za tych czasow nie bylo zadnych kar!!!
Potem doszedl Daniel - tez nie mozna narzekac choc mial klopoty z odbieraniem telefonow :)
nastepnie PANI Asia coz i tu przmilcze (kara za ryse na samochodzie 400 €) no ale "nic " nie mogla zrobic, znam tez kary za nie pojscie do pracy 100€ itp...
A to co jest teraz tego nie jestem w stanie ogarnac :)
niech pomysle: Oczywiscie P. Asia, Remik , Marcin, Kamil, MAgda, Lucyna...... i kto jeszcze???????
A najwazniejsz ze nikt nic nie wie!!!!
Pozdrawiam i zycze powodzenia
 
 
koroner 
Nieśmiały użytkownik
koroner


Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 82
Skąd: DEN HAAG
Wysłany: Nie Lis 16, 2008 7:40 pm   

Czyli na ;;czaną liste'' sie nadaje????pzdr
_________________
koroner z Valkenboslan.
 
 
 
amstel 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 91
Wysłany: Śro Lis 19, 2008 1:16 pm   

koroner napisał/a:
Czyli na ;;czaną liste'' sie nadaje????pzdr
Po co ? wszystkie sie tam nadaja !!!!
 
 
pol81 
Poczatkujacy

Dołączyła: 20 Lis 2008
Posty: 1
Wysłany: Czw Lis 20, 2008 10:08 am   

[quote="bruno123"]z doswiadczenia :
Pracuje tam od wrzesnia 2007 (wiele widzialem) i po swietach juz tam nie wracam - naszczescie udalo mi sie i przechodze na kontrakt:)
Od siebie moge dodac ze takiego balaganu jak w tej chwili to jeszcze nigdy nie bylo :)
Jezeli chodzi o polskich opiekunow to zlego slowa nie moge powiedziec o Adamie i Anecie musze im przyznac ze starali sie bardzo (dopoki dawali rade!), zawsze mozna bylo znimi cos zalatwic, za tych czasow nie bylo zadnych kar!!!
Potem doszedl Daniel - tez nie mozna narzekac choc mial klopoty z odbieraniem telefonow :)
nastepnie PANI Asia coz i tu przmilcze (kara za ryse na samochodzie 400 €) no ale "nic " nie mogla zrobic, znam tez kary za nie pojscie do pracy 100€ itp...
A to co jest teraz tego nie jestem w stanie ogarnac :)
niech pomysle: Oczywiscie P. Asia, Remik , Marcin, Kamil, MAgda, Lucyna...... i kto jeszcze???????
A najwazniejsz ze nikt nic nie wie!!!!
Pozdrawiam i zycze powodzenia[/quote]


Nie zgadzam sie z tym, ze kiedys nie bylo kar. Byly kiedys kary takie same jak sa teraz. Pracuje w Agriwerku juz prawie rok i znam wszystkich pracownikow biura (tych starych i nowych) i nigdy nie mialam z nimi problemow. Jak ktos chce pracowac i nie przyjechal do pracy do Holandii, tylko po to by cpac i chlac, to jest dobrze. Firma jest solidna i placa na czas. Mam dobre zdanie o Agriwerku. Polecam!!!

Dodano: Czw Lis 20, 2008 10:17 am
!!!!!!!!!!!!!!! BZDURA!!!!!!!!!!!!!
Nie ma zadnych kar w wysokosci 3500 euro. Normalne, ze trzeba ponosic jakies ryzyko, za zniszczone auto. Przeciez ubezpieczalnia nie bedzie za wszystko placic. JAK DOSTAJESZ NOWE AUTO, TO JE SZANUJ!!! Ale Polak debil nigdy nie widzi prawdy, tylko umie marudzic a do Holandii przyjezdza chlac, cpac i nic nie robic!
Wylatuja z pracy za alkoholizm i narkotyki a potem opowiadaja o pracodawcy same najgorsze rzeczy. Polacy nigdy nie sa zadowoleni, chocby nawet nie wiem, ile zarabiali. to beda zawsze narzekac.

Dodano: Czw Lis 20, 2008 10:22 am
AGRIWERK JEST OK!!! Jak chcesz pracowac i miec wyplate na czas -polecam!!
_________________
pol81
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group