NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy ktoś zna firmę Van Beek at Work
Autor Wiadomość
tekla25 
Poczatkujacy

Wiek: 44
Dołączył: 06 Cze 2008
Posty: 1
Wysłany: Pią Cze 06, 2008 4:57 pm   Czy ktoś zna firmę Van Beek at Work

Czy ktoś pracował przez firmę Van Beek at Work czy jest uczciwa czy warto skorzystać z ich usług. Firma ta swoją siedzibę ma w Putten.
Czekam na informacje o niej i Pozdrawiam
 
 
Grzeniak 
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 3
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 7:04 pm   

Tak ja znam i kompletnie NIE POLECAM!!! Oszuści i nic więcej!!! Byłem i pracowałem w tej firmie i ostrzegam płacą kiedy chcą, mieszkanie zmienia się co miesiąc na coraz gorsze i na sam koniec Cię wyrzucą bez słowa wyjaśnienia pomimo że dobrze pracowałeś i się z tobą nie rozliczą!!! A mało tego jeszcze jakieś chore kary dostaniesz bo niby to twoja wina że zostałeś bezpodstawnie zwolniony! Zaszczują człowieka normalnie na maksa i poniewierają nim jak szmata do podłogi! Bogu dziękuję że jestem juz w domu!!! Aha umowa którą przedstawiają to totalna ściema każdy może sobie taką wydrukować i napewno nie płacą twojego ubezpieczenia!!!!
 
 
ewela86 
Poczatkujacy

Dołączyła: 09 Wrz 2008
Posty: 1
  Wysłany: Czw Wrz 11, 2008 10:08 am   Zadowolona

Ja też wyjechałam przez tą firme. Byłam na pakowaniu kurczaków. Kasa wypłacana jest co 4-5 tygodni, ubezpieczenie masz na bank- wiem, bo byłam u lekarza, zresztą nie tylko ja. Mieszkania są normalne, jak w Holandii, ale jeśli się nie dba to nawet w Polsce możesz mieć jak w chlewie i przez cały okres trwania kontraktu byłam na jednym domku. Co do zwalniania, to jak będziesz się obijał to nikt nie będzie trzymał cię za wszelką cenę.
PS Jak załatwie wszystkie sprawy to zamierzam tam wrócić, a to chyba o czymś świadczy :039:
Ostatnio zmieniony przez ewela86 Czw Wrz 11, 2008 10:10 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Paula30 
Poczatkujacy

Dołączyła: 10 Lis 2008
Posty: 1
Wysłany: Pon Lis 10, 2008 3:36 am   

Ja takze polecam ta firme. Pracowalam w pralni i mam naprawde dobre wspmnienia. Firma zalatwia mieszkanie i dojazd do pracy,podpisuje sie kontrakt takze nie ma obaw ze sie pracuje nielegalnie. Warunki mieszkaniowe sa bardzo dobre, mieszkania sa wyposazone we wszystko co jest potrzebne. Pieniazki sa wyplacane zgodnie z terminem wyznaczonym na umowie co 4-5tygodni i nie ma problemu z pobraniem zaliczki. Nie mialam tam zadnych przykrych sytuacji, ludzie z ktorymi pracowalam/pracuje sa przyjazni i chetni do pomocy. Dlatego tez przyjechalam na urlop i za 2tygodnie znowu jade do Holandii. Naprawde polecam ta firme.
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Pon Lis 10, 2008 12:39 pm   

Paula30 napisał/a:
Ja takze polecam ta firme. Pracowalam w pralni i mam naprawde dobre wspmnienia. Firma zalatwia mieszkanie i dojazd do pracy,podpisuje sie kontrakt takze nie ma obaw ze sie pracuje nielegalnie. Warunki mieszkaniowe sa bardzo dobre, mieszkania sa wyposazone we wszystko co jest potrzebne. Pieniazki sa wyplacane zgodnie z terminem wyznaczonym na umowie co 4-5tygodni i nie ma problemu z pobraniem zaliczki. Nie mialam tam zadnych przykrych sytuacji, ludzie z ktorymi pracowalam/pracuje sa przyjazni i chetni do pomocy. Dlatego tez przyjechalam na urlop i za 2tygodnie znowu jade do Holandii. Naprawde polecam ta firme.


Pieniądze co 4-5 tyg :119: :072:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
Alan 
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 8
Wysłany: Śro Lis 12, 2008 2:36 pm   

To ze pracujecie w ich biurze nie upowaznia was do wprowadzania ludzi w blad swoimi wyidealizowanymi wypowiedziami. Cudowne warunki, heheeh chyba w Alkmaar w śmierdzącym domu gdzie mieszka nie wiadomo ile osob. Szkoda ze nie napisalyscie ze jeszcze basen jest. Ludzie nie dajcie sie nabrac, a ta umowa to mozesz sobie d.... podetrzec. A jeżeli juz zamierzacie wyjechac przez ta firme to wezcie ze 100 euro zebyscie mieli za co wrocic jak was wywala i nie zaplaca. Poszukajcie na innych stronach komentarzy o tej firmie, dwie panny z biura wypisujace glupoty nie naprawia tej firmie reputacji.
 
 
Alex30379 
Poczatkujacy

Wiek: 45
Dołączyła: 16 Lis 2008
Posty: 8
Wysłany: Nie Lis 16, 2008 11:40 pm   Van beek at work

Firma ok, jak zawsze w kadej firmie jakies problemy, znan firme i wiem jak jest !!!!
Za dobrze tez niejest ale jak komus zle to niech jedzie i szuka gdzies innej pracy,wolny kraj !! ,czemu nierozmawiacie na ten temat z szefem ze tak zle !!! Nikt niezna tak firmy dobrze jak ja !!!! w Alkmaar dom niejest ciekawy, ale w Apeldoorn to byl luksus dla tych kobiet co tam pracowaly. Umowa jest normalna tak samo jak w innej firmie (na czas okreslony,praca tymczasowa ). Umowa jest po polsku i po holendersku wiec ok. !!
_________________
alex
 
 
Alan 
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 8
Wysłany: Nie Lis 23, 2008 12:21 pm   Re: Van beek at work

Alex30379 napisał/a:
Firma ok, jak zawsze w kadej firmie jakies problemy, znan firme i wiem jak jest !!!!
Za dobrze tez niejest ale jak komus zle to niech jedzie i szuka gdzies innej pracy,wolny kraj !! ,czemu nierozmawiacie na ten temat z szefem ze tak zle !!! Nikt niezna tak firmy dobrze jak ja !!!! w Alkmaar dom niejest ciekawy, ale w Apeldoorn to byl luksus dla tych kobiet co tam pracowaly. Umowa jest normalna tak samo jak w innej firmie (na czas okreslony,praca tymczasowa ). Umowa jest po polsku i po holendersku wiec ok. !!



Jakies problemy??????? chyba mase problemow maja, lacznie ze sprawa w sadzie, ktora ludzie im zalozyli, mnie osobiscie nie oszukali ale widzialem jak traktuja ludzi i w glowie mi sie to nie miesci. Dlatego teraz sa takie opinie o nich. jak sie zatrudnia czlowieka to trzeba go szanowac bez wzgledu na to jaki jest. Wyrzucic owszem mozna ale trzeba komus zaplacic za prace. To nie jest epoka niewolnictwa.
 
 
Alex30379 
Poczatkujacy

Wiek: 45
Dołączyła: 16 Lis 2008
Posty: 8
Wysłany: Nie Lis 23, 2008 5:09 pm   van beek at work

to co tak piszesz, wiesz jak czytam te wypowiedzi nie tylko o tej firmie, zawsze cos zle firma zrobila, a wiem, ze ta firma naprawde sie stara zeby kazdy kto przyjedzie pracowac,zeby byl zadowolony z pracy i z firmy.
_________________
alex
 
 
_nikus_ 
Poczatkujacy

Dołączyła: 24 Lis 2008
Posty: 3
Wysłany: Pon Lis 24, 2008 7:43 pm   

Znam ta firme i nie mam milych doswiadczen.Na jedno tylko nie moge narzekac-na mieszkanie.Ale to po prostu poszczescilo nam sie.Widzialam w jakich warunkach ludzie zyli i tylko wspolczuc!Edek ( drogi Alexie) nie zasluguje na to,aby nazywac go panem!!Skoro on nie potrafil okazac ludziom szacunku to i ja nie zamierzam!Ciagle byly jakies problemy z pieniedzmi,nigdy wyplata nam sie nie zgadzala,wieczne niespodziewane doplaty itd.Ubezpiecznie pic na wode a umowa smiechu warta!I tylko grozby,kary!A dziwne,ze im nic nie grozi za zrywanie umow i nie wyplacanie pieniedzy!Alex pisze,ze nie pasuje to wracac do Polski!Smieszne!Wez pod uwage,ze wiele ludzi nie stac na ten powrot!Bo nie moga doprosic sie swoich pieniedzy!Moj chlopak od ponad roku czeka az wysla mu nalezne pieniadze!A skoro ludzie pisza negatywne rzeczy o tej firmie to widocznie dlatego,ze mieli z nia stycznosc!No ale ty,jak przypuszczam,jestes wielkim przyjacielem i obronca pana Edwarda.On zawsze szuka takich jak ty-lizusow,ktorzy moga mu wszystko kablowac.Nie zdziwilabym sie jakbys mial na imie Krzysiu :D Niestety wiele jest firm takich jak ta,tylko kantujacych ludzi.I zawsze znajda sie naiwni,ktorzy uwierza w te cuda.Jednak radze Wam,trzymajcie sie z dala od van beek at work!
 
 
Alex30379 
Poczatkujacy

Wiek: 45
Dołączyła: 16 Lis 2008
Posty: 8
Wysłany: Wto Lis 25, 2008 12:17 am   

dziwne, ze tak zawsze zle w Holandi !!!

Dodano: Wto Lis 25, 2008 12:21 am
I raczej Krzysiek sie nienazywam, wiec pomysl dobrze co robisz i piszesz !!
_________________
alex
 
 
michu5203 
Poczatkujacy

Dołączyła: 25 Lis 2008
Posty: 1
Wysłany: Wto Lis 25, 2008 2:16 pm   Holandia

Firmie Van Beek At Work mają miejsce pracy osoby z przeszłością kryminalna,są to złodzieje >>>cenzura<<<,ćpuny i nałogowi alkoholicy.Mają tak w głowach naryte,że dla nich jest nie ważne w jakich warunkach mieszkają,pracują po kilka miesięcy i nie mają centa w kieszeni-moi koledzy z pracy,wymieniacie tylko Edka,dudli zapomnieliście także o Darku K. Który jest prawą ręką Ediego w okradaniu RODAKÓW.Te laski które tak dobrze się wypowiadają o firmie i szefostwie dają im dupy kiedy okazja się tylko nadarzy!!!!!Nie dziwić im się w końcu maja za to mniej odciągane za mieszkanie i premie dodatkowe. Wszyscy pracują nie legalnie pobierany jest podatek ale do kieszeni szefostwa i gdy pracownik przy zdrowych zmysłach rezygnuje,to jest wyj.......na zbity pysk do Polski bez pieniędzy które mu się należą. Jak się można skontaktować z osobami które chcą odzyskać pieniądze w tej firmie???Kto jeszcze tam nie był to niech się tam nie wybiera jak nie chce mieć zrytej psychy.
 
 
aknairam 
Gaduła nad gadułami :-)
mari(an)ka


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Wrz 2008
Posty: 409
Skąd: śląskie
Wysłany: Wto Lis 25, 2008 4:15 pm   firma

O czym Wy piszecie !!! Śledze te poczynania w tych firmach (nazywam je wszystkie polskimi firmami chociaz ktos mi juz zwrocił uwage ze to holenderska firma ,ale wszedzie rządza POLACY) co sie tam robi ? jak sie Wam tam pracuje ?dlaczego tak strasznie ponizacie sie nawzajem ? Powinnismy pomagac sobie i szanowac sie wzajemnie a tu tylko kopanie dołkow , niesmaczne epitety i obrzucanie sie błotem !!! pozdrawiam Was -polka
 
 
 
End 
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 2
Wysłany: Wto Lis 25, 2008 5:34 pm   Re: Holandia

michu5203 napisał/a:
Firmie Van Beek At Work mają miejsce pracy osoby z przeszłością kryminalna,są to złodzieje >>>cenzura,ćpuny i nałogowi alkoholicy.Mają tak w głowach naryte,że dla nich jest nie ważne w jakich warunkach mieszkają,pracują po kilka miesięcy i nie mają centa w kieszeni-moi koledzy z pracy,wymieniacie tylko Edka,dudli zapomnieliście także o Darku K. Który jest prawą ręką Ediego w okradaniu RODAKÓW.Te laski które tak dobrze się wypowiadają o firmie i szefostwie dają im dupy kiedy okazja się tylko nadarzy!!!!!Nie dziwić im się w końcu maja za to mniej odciągane za mieszkanie i premie dodatkowe. Wszyscy pracują nie legalnie pobierany jest podatek ale do kieszeni szefostwa i gdy pracownik przy zdrowych zmysłach rezygnuje,to jest wyj.......na zbity pysk do Polski bez pieniędzy które mu się należą. Jak się można skontaktować z osobami które chcą odzyskać pieniądze w tej firmie???Kto jeszcze tam nie był to niech się tam nie wybiera jak nie chce mieć zrytej psychy.


+1
 
 
Alex30379 
Poczatkujacy

Wiek: 45
Dołączyła: 16 Lis 2008
Posty: 8
Wysłany: Wto Lis 25, 2008 9:38 pm   vanbeekatwork

ah, tym co zawsze zle to beda zawsze zwalac na firme, ale i tak nikt niezna firmy dobrze jak ja, zle i dobry strony, i naprawde nierozumie dlaczego wlasnie u niektorych tyle nienawisci i duzo agresywnych i wulgarnych wypowiedzi niektorych ludzi, raczej bym nie pisala, ze jakas firma jest nielagalna i ze wyplaty zle, zasze znajda sie osoby co zle pisza .
I prosze juz mi takich dziwnych rzeczy niepisac. I tak uwazam,ze firma ma dobre stawki netto, prosze sobie podzwonic do innych firm ile jest netto za godzinie dla pracownika bez zadnej szkoly i znajomosc jezyka jest zero. I jak wam w firmie zle, to szukac dalej -firm jest duzo, wiec czasami sie zastanawiam,czemu to nieszukacie lepszej firmy i lepszej pracy. Bo wszyscy tylko umia same negatywne opinie wystawiac !!! Najpierw pokaz co potrawisz i pomysl co robisz a dopiero sie wypowiadaj.

Dodano: Wto Lis 25, 2008 9:47 pm
Naprawde niewiem czemu sie tak ludzie przejmuja, praca jak kazda, czasami jest zle czasami dobrze i jeszcze czasami prosze sie zastanowic zanim ktos przyjedzie do pracy do Holandi, niekazdy moze pracowac w Holandi (tesknota za krajem, brak znajomsc jezyka holenderskiego ) Ten co ma cel w zyciu zawsze bedzie zadowolony z zycia, pracy itp.

Dodano: Wto Lis 25, 2008 9:56 pm
I prosze niepisac ,ze podatek zle jest naliczony ok, Osoby, ktore ktore nieumieja sie na ten temat wypowiedziec to prosze zastanowic sie co piszecie na ten temat. Pozdrawiam wszystkich takze osoby co tylko negatywnie pisza, zycze wam powodzenie i znalezienia dobrej firmy, radze najlepiej bezposrednio u zleceniodawcy.zawsze lepiej pracowac bezposrednio o pracodawcy !!!
_________________
alex
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group