NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Wto Sty 29, 2013 12:22 am
Motocykliści w Holandii
Autor Wiadomość
sciemik
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 1
Skąd: huissen
Wysłany: Śro Paź 03, 2007 7:12 pm   

hejka wszystkim!!nierozumie czemu ktos tam napisal wczesniej ze scigacz je nifajny?ja jezdze yamaszka yzf 1000 z 2000r jezdze codziennie do roboty,bylem 2 razy w polsce na nim i jest super!a sedno sprawy:szukam kogos kto smiga tez po holandi na jakims sprzecie coby szlo sie razem kiedys zgadac i polatac razem?
 
 
 
kluxklux
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 45
Skąd: boxtel
Wysłany: Pią Paź 05, 2007 6:43 pm   

ja jezdze honda magna V30. pojezdzilbym sobie ale nie mam jeszcze dobrego kombinezonu i troche juz pizga...
 
 
Tommy
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 67
Skąd: Gorinchem
Wysłany: Pią Paź 12, 2007 12:22 pm   

No ja juz sie zapisalem do Klubu motocrossowego Hardinxveld
I wreszcie ucze sie latac :] Jednak sezon juz sie skonczyl, ale do pracy jeszcze na motorku smigam.

KTM 300EXC
 
 
 
IcId_Rotterdam 
Poczatkujacy


Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 12
Skąd: Rotterdam
  Wysłany: Sob Sty 12, 2008 12:07 am   

Ja pomykam Kawasaki ZZR 600 więc jak jest ktoś chętny na śmiganie z okolic rotterdamu (tak do 100 km) to bardzo chętnie. Jak coś to na GG.
 
 
 
dzico 
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 31
Skąd: den haag wlkp
Wysłany: Nie Sty 13, 2008 6:13 pm   motocyklisci

Czesc jestem z Den Haag jezdze w wekendy[jak jest w miare cieplo]moj motor to kawasaki EN500,jezeli ktos chcalby wspolnie pomykac to prosze sie skontaktowac moj nr tel.630286551 lub [email protected] pozdrawiam i zycze wszystkim maniakom motorow udanego sezonu 2008.
_________________
zdzislaw
 
 
Wojtek1974
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 1
Skąd: Krakow/Leiden
Wysłany: Pią Sty 18, 2008 10:20 am   

No to ja sie tez ujawnie, smigam na Kawasaki zx9r, ale niestety moto jest w polsce, jak wszystko dobrze pojdzie to sciagne je tutaj, i wreszcie bedziemy razem :D

IcId_Rotterdam fajna maszynka, tez mialem zygzaka kiedys tylko ze wersje 400 (japonska) i bardzo milo wspominam ten motorek :D

A dla lubiacych szybkosc przedstawie moj filmik ktory sobie kiedys nakrecilem:P
http://pl.youtube.com/watch?v=MMBJFZOznK0

Milego ogladania :D i pozdrawiam wszystkich motocyklistow roznej masci, lubiacych bloto, muchy w zebach i szybkosc, nie wazne jaki sie ma motocykl tylko to ze jest sie motocyklista.

[ Dodano: Pią Sty 18, 2008 11:31 am ]
Honda napisał/a:
Hejka od nifawna jestem w holland. moj moto +to honda vfr800 98 rok.niestety zostal w polsce. mieszkam w beverwijk 22 km od Amsterdamu. zaskoczyla mnie tu masa malych i smiesznych motorkow. ludzie jezdza tym do pracy niezaleznie od pogody. zaluje ze nie mam tu moto bo wystarczy miec dobry kombinezon i mozma smigac caly rok. gdyby ktos wiedzial gdzie w amsterdamie sa jakies komisy z moto to prosze o info


Z mojego rozeznania w temacie wynika ze nie oplaca sie kupowac motocykla w Holandii, cenu tu maja kosmiczne, juz lepiej kupic w Polsce lub w Niemczech, W Leiden jest komis motocyklowy w ktorym pracyje moj kolega, mowil ze GSXRa600 srada z 98 roku szef mu moze sprzedac jako ze jest pracownikiem za 2800 euro, cena jak za taki motocykl troche zaporowa :(

POZDAWIAM
 
 
 
Honda
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 53
Skąd: Zaandam
Wysłany: Pon Sty 21, 2008 9:14 pm   

Juz sie rozeznalem w cenach i jestem zrozpaczony hehehe , ceny sa okropnie wysokie, zostaje przy mojej bestti , czekam na ciepielko w Polsce zeby ja tu przywiezc, 1400 km motocyklem , jak przezyje to bedzie git :D

 
 
Tommy
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 67
Skąd: Gorinchem
Wysłany: Czw Lut 28, 2008 9:02 pm   

Witka

Jakoze sezon motocrossowy sie zaczyna, chhcialem ponowic zapytanie czy ktos z was mieszkajacych w Holandii trenuje motocross/enduro. Ja dzis wlasnie uruchomilem moją bejbe, po mega remoncie i odrazu mi sie nastroj poprawił, bo wszystko ladnie dziala :] zostalo jeszcze kilka poprawek, no ale blizej jak dalej :]

Tak wiec czekam na odzew :]


pozdr
 
 
 
motomichal 
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 3
Skąd: hilversum
Wysłany: Pią Lut 29, 2008 5:29 pm   

no a propo cen to tez mnie powalily z nog przed samym przyjazdem tytaj czyli do hilversum sprzedalem swojego intrudera z nadzieja ze w nl kupie cos nowszego za ta cene no iii......... zaluje ze sprzedalem bo teraz za takiego samego w nl musze zaplacic wiecej:((( pozdro
 
 
 
BananHD 
Poczatkujacy
BananHD

Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 13
Wysłany: Sob Mar 08, 2008 11:00 pm   

Witam
Ja halasuje Harley'em i mieszkam w Tilburgu i w sumie jezdze caly czas, a pogoda jak to pogoda :D
Co do trzymania sprzeta pod chmura nawet przykrytego radze sie dwa razy zastanowic przez ta cholerna wilgos robi sie rrdzawy nalot na wszytkim metalowym. U mnie ceny garazu to okolo 40 euro za miesiac bez pradu.
A w sierpniu w Bredzie jest nie zlot a Harley Day organizowany co roku. Cale centrum jest zamkniete maja tylko wjazd motocykle , fajna impreza jesli ktos lubi tlumy.
Pozdr
 
 
 
dzico 
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 31
Skąd: den haag wlkp
Wysłany: Nie Mar 09, 2008 12:04 am   motocykle

Czesc zgadzam sie z przed mowca nikiel na motorach rdzewieje szybciej niz nie jedna panna ,dzis troche posmigalem choc wialo momentami mocno .Chcialbym zwrocic na pewna roznice w zachowaniu motocyklistow w hollandi a w polsce , w polsce pozdrawia sie wszystkich przejezdzajacych motocyklistow jezeli byli podobnej klasy tzn. jak jechalem przecinakiem tylko takich pozdrawialem w hollandii fajne jest ze kazdy obojetnie czym sie porusza prawie zawsze pozdrawia , no i kierowcy aut sa kolezenscy czego nie mozna powiedziec o jezdzie w polsce.
_________________
zdzislaw
 
 
camel_74
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 51
Skąd: Belgia/st-truiden/Holandia/heerlen
Wysłany: Nie Mar 09, 2008 4:30 pm   rejestracja motoru

witam wszystkich motomaniakow
wlasnie zamierzam sprowadzic motorek z angli (yamaha r6 lub r1)
jaka jest procedura rejestracji takiego motorka ?
jakie sa oplaty +/- ?
czy mozna zarejestrowac na polskie prawko ?
czy lepiej pociagnac motorek do polski i tam go zarejestrowac i smigac na polskich plakach ?

dzieki za wszelkie informacje
 
 
dzico 
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 31
Skąd: den haag wlkp
Wysłany: Pon Mar 10, 2008 9:04 pm   sprowadzanie motoru

Czesc sprowadzajac motor do hollandi wiaze sie z dodatkowymi kosztami i procedura ,prosciej jest zarejestrowac w polsce.W hollandi koszt oplat to podatek drogowy w wysokosci okolo 70 euro oraz ubezpieczenie przy znizce 60% place okolo 80 euro jedyny plus to ze motory nie maja przegladow rocznych zwane APK.Ceny podalem roczne pozdrawiam.
_________________
zdzislaw
 
 
dex 
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 48
Skąd: ZH
Wysłany: Nie Cze 15, 2008 2:37 pm   

Cześć rozglądam się za motorkiem i powiem że mam odczucie że strasznie drogo tu jest..
to tylko moje odczucie? Tak porównując markplaats.nl z mobile.de to wychodzi mi średnio /generalnie co by nie kupował/ 1000 euro więcej a i wybór duuuzo mniejszy. Gdzie w Niemczech za 1000 mniej można dostać sprzęta świeższego i z mniejszym przebiegiem!

Jaki mozę być koszt dodatkowy (przy zakupie w NL)-ubezpieczenie (50-60%), podatki etc. powiedzmy maszyna za 5000e- 600ccm?

W sumie dużo prościej chyba kupić jest tutaj, ale znowu jak to później bedzie - gdybym sprzedawał zarejestrowany motocykl w NL komuś w Polsce? Płaciłbym jakis podatek tutaj czy nic mnie nie obchodzi poza wymeldowaniem i anulowaniu ubezpieczenia?

Czy jest taka możliwość: Że za rok wracam do Polski i sprzedaje motocykl sam sobie/darowizna by go zarejestrować w Polsce na siebie ?

[ Dodano: Sob Lip 26, 2008 11:32 pm ]
dzico napisał/a:
Czesc sprowadzajac motor do hollandi wiaze sie z dodatkowymi kosztami i procedura
...


Jakie sa to własnie koszty? Czy chodzi o coś zwane BPM?
Jak to jest liczone? Powiedzmy dla przykłądu 1000cc nowy 10000, a np kupiony w niemczech roczny za 7000 i sprowadzony tutaj do rejestracji?

Jaki to jest koszt?
Ostatnio zmieniony przez dex Nie Cze 15, 2008 4:51 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
cad12 
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Sie 2008
Posty: 7
  Wysłany: Pon Paź 06, 2008 3:24 pm   

To moze jest ktos tu chetny na maly wyjazd po Nl na motorku ja mieszkam w Nijmegen
moja maszyna to
KAWASAKI NINJA ZX9R
[img][/img]
[img][/img]
a tak sobie gada
http://pl.youtube.com/watch?v=9rhLJo_uATw[/list]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group