NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gochna H
Pon Sie 29, 2011 8:36 pm
zasłek dla bezrobotnych -kilka pytań
Autor Wiadomość
zaq 
Mega gaduła
miszcz nad miszcze


Pomógł: 96 razy
Wiek: 102
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 2348
Skąd: z Nienacka k/Ams
Wysłany: Sob Gru 25, 2010 3:23 am   

co do adresu, to wchodzisz tu: http://www.uwv.nl/particu...ssen/index.aspx i wybierasz miejscowosc, ktora cie interesuje.
_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierza w ich prawdziwosc." - Abraham Lincoln

"Dlaczego meteoryty zawsze lądują w kraterach?" - Sedes z Porcelitu

http://bynajmniej.net
 
 
 
dachma 
Nieśmiały użytkownik

Wiek: 43
Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 58
Wysłany: Śro Gru 29, 2010 4:41 pm   

Orientujecie sie gdzie mozna zglosic skarge na niewyplacenie w terminie zasilku dla bezrobotnych? Podobno za okres opoznienia mozna ubiegac sie o jakies odsetki.

Jestem na zasilku od 10 pazdziernika do tej pory nie dostalam zadnej gotowki.
Przeszlam batalie telefoniczna ( stracilam ok 80 euro na same polaczenia) i za kazdym razem mila pani mowila, ze mam wyslac inkomsformulier.
wyslalam jeden formularz ktory mi przyslali, po 3 tyg gdy znow zadzwonilam okazalo sie ze to nie ten. Pani namawiala mnie ze mam wypelnic przez internet...hahha jednak na stronce jest blad i w ten formularz nie ma wejscia!
zadzwonilam po raz kolejny - pani wysle mi przez poczte jeszcze raz!
po tyg dostalam formularz ktory pierwszy raz w ogole na oczy widzialam!
Czyli ewidentnie ich wina bo nie przyslali mi poprawnego formularza, jednak nikogo nie obchodzi ze od ponad 2 mcy jestem bez gotowki. koszta dodzwonienia sie -o ironio-na infolinie dla bezrobotnych za polaczenie placisz blisko 2 e za min!!!

wylalam zale, jesli ktos bedzie w stanie udzielic mi odp bede wdzieczna, pozdrawiam :)
 
 
mritek 
Poczatkujacy


Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 34
Skąd: Voorburg
Wysłany: Pią Sie 26, 2011 11:56 pm   

Czy ktos mógłby mi doradzić: otóz za 5 tygodni kończy mi się umowa z Uitzendbureau Tempo Team EU FLex. Pracuje od lipca 2010. Łacznie byłem na urlopie 6 tygodni.
Nie mam zameldowania gdyż mieszkam w bungalow wynajmowanym przez uitzendbureau. Nawet jest zakaz podawania adresu bungalow jako korespondencyjnego.
Czy mam szanse na załatwienie zasiłku?
Wolałbym dalej przacowac w tej firmie do której oddelegowało mnie uitzendbureau. Ale Uitzendbureau "woli" mnie zwolinić i na moje miejsce zatrudnić świerza sosbe z PL najlepiej ze stawką wiekowa.
Od czego zacząć? Przeczytałem cały wątek odnośnie zasiłków w NL dla polaków. I mam wątpliwości czy dam rade załatwić zasiłek bez meldunku? Może ktos ma jakieś namairy na biuro które zajmuje sie powiedzmy załatwianiem zasiłku?
NIe nauczyłem się holenderskiego a angielski też kuleje :( wiec mialbym problem w UWV
Ostatnio zmieniony przez mritek Pią Sie 26, 2011 11:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Sob Sie 27, 2011 9:08 am   

mritek napisał/a:
Przeczytałem cały wątek odnośnie zasiłków w NL dla polaków. I mam wątpliwości czy dam rade załatwić zasiłek bez meldunku? Może ktos ma jakieś namairy na biuro które zajmuje sie powiedzmy załatwianiem zasiłku?
NIe nauczyłem się holenderskiego a angielski też kuleje :( wiec mialbym problem w UWV


Witam,

Zacznij od znalezienia prywatnego zakwaterowania ( pokoj lub studio ) , następnie poszukaj osoby w twoim rejonie co pomoze zalatwic Ci formalnosci z UWV , zalatw sobie WLASNE UBEZPIECZENIE

A najważniejsze zostawiłem na koniec:
ZACZNIJ SIE UCZYC JEZYKA ( najlepiej hol ale znajomosc angola tez sie przydaje i ulatwia zycie w NL )

To tak w skrócie reszte info znajdziesz w tym temacie ... :039:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Sie 29, 2011 8:41 pm   

w tym dziale , u gory strony pod nazwa WAZNE TEMATY od dluzszego czasu jest przyklejony temat


zasilek dla bezrobotnych
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group