NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
MUPOL
Autor Wiadomość
maciekszprotawa 
Poczatkujacy

Wiek: 34
Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 3
Wysłany: Nie Lip 20, 2008 2:17 pm   MUPOL

Witam.Mam pytanie...czy ktoś wyjeżdżał do pracy przez biuro MUPOL?PS:ja pojechałem i były to moje najdroższe wakacje w życiu.
_________________
cZłoWiEK StRZeLa PaN bÓg KulE nOSi, GdY tRAfIa w cElA hUk SIę RoZNosI
 
 
 
rufio1
Poczatkujacy
Rufio1

Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 11
Wysłany: Nie Lip 20, 2008 9:35 pm   

Witam , a pracowalem caly tydzien.Praca jak praca nie ma lekko.Ale: czekam juz 3 tyg na pieniadze.Mieszkanie mialem darmo od pracodawcy a Mupol pobieral oplate 40 euro(podkablowalem ich do wlasciciela:) }Nie dostalem zadnej umowy i to moj blad .
 
 
maciekszprotawa 
Poczatkujacy

Wiek: 34
Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 3
Wysłany: Nie Lip 20, 2008 10:54 pm   

ja popracowałem 2 dni.Też nie dostałem żadnej umowy.Powiedzieli mi, że nie ma pracy i nie będzie.Czekałem 10 dni aż mi ktoś pomoże wrócić dostałem 50 zaliczki i 40 reszty wypłaty.A gdzie mieszkałeś?W jakiej miejscowości?
_________________
cZłoWiEK StRZeLa PaN bÓg KulE nOSi, GdY tRAfIa w cElA hUk SIę RoZNosI
 
 
 
magdabeer 
Poczatkujacy

Dołączyła: 19 Sie 2008
Posty: 2
Wysłany: Wto Sie 19, 2008 2:14 pm   

Witam ja właśnie dzisiaj wróciłam z Holandii z roboty.A pojechałam przez firmę MUPOL.Pierwszy raz,pracowałam przy porzeczkach 3 tygodnie.Nie oszukali mnie i moje koleżanki,naprawdę ładne pieniądze zarobiłam.Mieszkanie było okej.A teraz właśnie będę jechać na jabłka i gruszki.Też przez firmę MUPOL.Ja na nich nie będę narzekać,bo do mnie i moich koleżanek byli OKEJ.Pozdrawiam Magda B????
 
 
edka 
Poczatkujacy
edka

Dołączyła: 26 Sie 2008
Posty: 2
Wysłany: Wto Sie 26, 2008 12:47 pm   MUPOL

Witam.To co napisała magdabeer to prawda,ale dotyczy to tylko pracy w porzeczkach u Chrisa.Ogólnie Firma MUPOL to oszuści i złodzieje,a Pani Ania Jaworska to nadaje się do tarcia chrzanu a nie prowadzenia biura.Zacznę od początku.Pani Ania zaproponowała mi i mojej koleżance pracę w Holandii przy pomidorach.Po przyjeździe okazało się,że będziemy jednak pracowały w kwiatkach dla Marokańczyka Mustafy (p.Ania nas odsprzedała koledze po fachu)(firma Azor Uitzendbureau - obóz pracy - pracujesz bez żadnej umowy,dostajesz co tydzień zaliczkę w wysokości 50euro, dybiesz po 12 godzin dziennie,czasami nawet i dłużej to zależy od "króla" Mustafy :072: .Nie wspomnę już o warunkach mieszkaniowych-tragedia.Uciekłyśmy stamtąd po tygodniu- Mustafa okantował nas o 110ero każdą).Zadzwoniłyśmy do pani Ani, która zaproponowała nam pracę w porzeczkach-ta praca była u Chrisa-tutaj faktycznie było ok -tak jak napisała Magda. Kiedy skończyły się porzeczki u Chrisa pani Ania zaproponowała nam kolejną pracę również w porzeczkach.Po dotarciu na miejsce pracy okazało się, że nie są to PORZECZKI tylko BORÓWKI - następny koszmar. Owa plantacja borówek była tak zaniedbana, że, żeby zerwać borówki trzeba było najpierw przedrzeć się chaszcze, pokrzywy,zarośla, roje os i pszczół, nie wspominając o innych dziwnych fruwających owadach -TRAGEDIA.Borówki zbierałyśmy przez tydzień w deszczu bez żadnego zadaszenia po 9 godzin dziennie, a zarobiłyśmy po 73euro za tydzień - każda z nas,gdyż okazało się, że firma MUPOL zmieniła warunki umowy ze stawki godzinowej na akordową, o czym poinformowano nas dopiero na koniec tygodnia w piątek.Jednym słowem znowu nas pani Ania zrobiła w bambuko.Dzisiaj właśnie wróciłyśmy i odradzamy każdemu pracę przez Jaworską,a tak w ogóle to dziwimy się , że MUPOL jeszcze nie splajtował mając taką pracownicę jak Anka. Pozdrawiamy Edyta i Gocha.
     
     
    bodi 
    Poczatkujacy

    Dołączył: 07 Sie 2008
    Posty: 9
    Wysłany: Czw Sie 28, 2008 10:56 am   

    Już na wielu forum czytałem o Niej że to oszustka itp ta Anja (niby Holenderka) to kobieta 60 letnia i umie tak ludzm manipulować.Racja nie dajcie się ludzie.
     
     
    jacek38
    Nieśmiały użytkownik

    Dołączył: 11 Sie 2007
    Posty: 57
    Wysłany: Czw Sie 28, 2008 12:29 pm   

    Ja pracowalem kiedys przez Mupol.......Lipa totalna!!!Moj syn takze.Odradzam!! A ta P.Ania to Polka kretaczka)z Hertogenbosh!Uwaga na nia!!
     
     
    Gośka B. 
    Poczatkujacy

    Wiek: 35
    Dołączyła: 07 Wrz 2008
    Posty: 1
    Wysłany: Nie Wrz 07, 2008 9:16 pm   

    MUPOL DUPOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    witam wszystkich. oto kilka słów o mupolu.
    jak już wpomniała Madzia pani Ania nadaje sie do tarcia chrzanu i do niczego więcej.
    cała ta firma to cyrk a nie firma. nie dośc że okradają ludzi to jeszcze wykożystują ich i ustawiają jak pionki w grze.
    byłam na porzeczkach w sumie było dobrze. w prawdzi chcieli mnie okraść o 120 euro ale wykółuciłam sie i dostałam reszte pieniędzy.
    natomiast kiedy przyjechałam na gruszki to mupol pokazał rogi.
    nie dość że namawiali nas na ubrania przeciwdeszczowe za 75 euro które mogliśmy kupić za 25 to jeszcze wymyślali cuda niewidy. mieszkałam tydzien czasu w waalwijk i po tygodniu zadzwonili że mamy sie w godzine czasu spakowac i wyprowadzic. mieli nas wywieść prawie 100 km od miejscowości gdzie mieszkałyśmy.
    warunki tam podobno jeszcze gorsze niż w waalwijk w którym było pełno karaluchów i wszystko się rozpadało, a gdy było zimno nie grzali w kaloryferach.
    pani Ania wciąż zmieniała zdanie co do naszej przeprowadzki w końcu sama się pogubiła i zaprzeczała sama sobie zresztą jak całe szefostwo mupolu.

    odradzam wszystkim szykującym sie do pracy w mupolu. nie dajcie się sobą manipulować!

    pozdrawiam wszystkie fajne dziołchy z porzeczek. buziole dla was krejzole :* :033:

    MUPOL DUPOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
     
     
    magdalena14 
    Super gaduła
    Polka


    Dołączyła: 10 Gru 2008
    Posty: 220
      Wysłany: Nie Mar 01, 2009 11:14 pm   czy ktos teraz

    wyjeżdza z tą firmą?
    praca dla malarzy i pomocników.
    piszcie.
    _________________
    możesz się ze mną nie zgadzać,ale mnie nie obrażaj...
    Ostatnio zmieniony przez magdalena14 Nie Mar 01, 2009 11:16 pm, w całości zmieniany 2 razy  
     
     
    dorota1 
    Poczatkujacy

    Wiek: 47
    Dołączyła: 02 Paź 2008
    Posty: 23
    Wysłany: Nie Mar 01, 2009 11:25 pm   oszusci mupol

    uwazajcie na tych oszustow;znam mnostwo osob oszukanych przez nich i oczywiscie polskiego posrednika;jak trzeba jakies info dzwoncie+31628873454
     
     
    grzela43 
    Poczatkujacy

    Dołączył: 23 Mar 2009
    Posty: 1
    Wysłany: Pon Mar 23, 2009 1:46 pm   

    drodzy rodacy ja wbylem sie przez ta firme do holandii i to co oni soba reprezentuja jest najgorszym rodzajem rolowania i zarabiania na swoich rodakach.>>>cenzura<<< i tyle.ja wytrzymalem tam tydzien i to byl kres moich wytrzymalosci psychicznych.wczesniej juz pracowalem w holandii przez inna firme i stad wiem ze mupol dupol to oszusci i kretacze a pani ania to jak juz ktos napisal to do tarcia chcrzanu sie nadaje najwyzej lub bym ja do polski odeslal na rynechek niech handluje skarpetami.ja bylem tam tydzien ale jak ktos potrzebuje wiecej szczegolow to polecam kontakt z dorota 1 jast tam jej nr tel.polecam ma dobre info.jmy dzwonilismy do niej i dzieki niej nawet zludzenia ze bedzie dobrze opadly i wyjechalem pozdrawiam dorote 1 i chlopakow od porow:)

    [ Dodano: Pon Mar 23, 2009 1:50 pm ]
    a i jeszcze jedno praca dla malarzy lub pomocnikow to mit nie ma tam czegos takiego i w najblizszym czasie nie bedzie wiec jesli ktos planuje wyjazd przez mupol jako malarz lub pomocnik to zapewniam ze tego robic nie bedzie w najlepszym wypadku trafi na pole do rolnika
    Ostatnio zmieniony przez grzela43 Pon Mar 23, 2009 2:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
     
     
    SEBASTIAN156 
    Poczatkujacy
    sebo

    Wiek: 48
    Dołączył: 22 Lut 2009
    Posty: 2
    Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 7:46 pm   

    witam ja pracowałem w MUPOLU 4 miesiące jest to pomyłka a pani Ania to powinn chyba zakończyć prace bo sama nie wie o czym rozmawia co mówi a kłamie o wszystkim mieszkania to tragedia mieszkaliśmy w 7 na jednej chacie a w Nieuwemeerdijk 93 Badhoevedorp to mieszkał cały Mupol chyba z 15 osób tragedia płacom to im trzeba przyznac ale trzeba pracowac trzy tygodnie i dostaniecie kase za 1 tydzień nie płacom urlopowego nic a nawet nie wystawiają JAROGRAFU bo pani Ania twierdzi że to na żądanie wystawiają co jest totalnom bzdurom bo to firma ma obowiązek wystawić więc pani aniu bo zapewne pani to bedzie czytać załatwie was bardzo ładnie w urzędzie podatkowym bo oni sie wami zainteresóją
    _________________
    sebo
     
     
    LOLO04053 
    Poczatkujacy

    Dołączył: 18 Kwi 2009
    Posty: 4
    Wysłany: Sob Sie 29, 2009 3:52 pm   

    Ja co do tej firmy to mam mieszane uczucia pracowałem w Uithoorn przy sprzątaniu w firmie sprzątającej Raggers, mieszkałem w Badhovendorp. Owszem przez pierwsze trzy tygodnie były problemy z flotą ale później wszystko było ok zarabiałem 240 E tygodniowo jak robiłem nadgodziny to czasami 280-320/tyg, warunki mieszkaniowe tez nie najgorsze. Dom jednorodzinny z dwoma dużymi salonami, dwoma kuchniami na każdym piętrze jedna większa druga mniejsza pokoje dwu osobowe mój akurat był z balkonem. Kasa czasami spóźniała sie o 2 czasami 3 dni ale zawsze była. Fakt wakacyjnego zero ale za to mieliśmy auta służbowe Chevrolet Kalos i karty do tankowania których nikt nie sprawdzał, ktos napisał w innym temacie o mupolu ze w domu firmy w Badhovendorp jest strasznie to własnie na Walwijk była tragedia typowy hotel robotniczy syf kiła i mogiła. Jak na pierwszy raz w Holandi poszło mi bardzo dobrze szczególnie ze jak wyjechałem miałem 18 lat, w Holandi spotkałem dużo gorsze biura pracy w których szło mi jak ku*wie w deszcz.


    Pozdrawiam dziweczyny które były na Walwijku chyba na porzeczkach w sezonie 2008r.


    P.S A co do pani Ani to nie jest zła kładłem u niej panele w domu za dwa dni sobote 5 h i niedziele 5 h dostałem 700Euro.
    Ostatnio zmieniony przez LOLO04053 Sob Sie 29, 2009 4:05 pm, w całości zmieniany 4 razy  
     
     
    SNCU 
    Poczatkujacy
    SNCU

    Dołączyła: 31 Sie 2009
    Posty: 10
    Wysłany: Pon Sie 31, 2009 10:06 pm   przestroga

    Witam,

    Powtorze to, co napisalam przy innych watkach.
    Prosze o zglaszanie u nas nieprzestrzegania prawa przez biura posrednictwa pracy.

    Na stronie internetowej http://poinformowaniepomaga.nl prosze kliknac w "zglos niezgodnosc" a przejda Panstwo na strone formularza internetowego-prosze go wypelnic zalaczajac kopie odcinkow wyplat i umowy o prace (do wszczescia sledztwa potrzebne nam sa dowody).

    Jezeli dane biuro posrednictwa pracy faktycznie nie przestrzega postanowien ukladu zbiorowego pracy (CAO) to nasze dochodzenie powinno to wykazac. W przypadku, gdy stwierdzona zostanie wina pracodawcy, procz kary-bedzie musial on zadoscuczynic finansowo oszukanym pracownikom.

    Czesc biur posrednictwa pracy mysli, ze jest bezkarna....Tutaj lista takich, dla ktorych to przeswiadczenie okazalo sie byc fatalnym (biura, ktorych sad oglosil upadlosc w wyniku naszego sledztwa)
    http://poinformowaniepomaga.nl/NL/Sentence.aspx

    pozdrawiam, SNCU
     
     
    LOLO04053 
    Poczatkujacy

    Dołączył: 18 Kwi 2009
    Posty: 4
    Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 10:33 am   

    SNCU jest tyle polskich biur co wałują ludzi ze masakra, przeczytałać temat i zajarana nowym jorkiem "trzeba z tym skonczyć heeehe zacznijcie najpierw Polske ustawiać.

    Następny mściciel sie znalazł :D
    Ostatnio zmieniony przez LOLO04053 Wto Wrz 01, 2009 10:36 am, w całości zmieniany 2 razy  
     
     
    Wyświetl posty z ostatnich:   
    Odpowiedz do tematu
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Nie możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz głosować w ankietach
    Dodaj temat do Ulubionych
    Wersja do druku

    Skocz do:  

    Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group