NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Śro Maj 18, 2011 6:39 pm
Bazary w holandii
Autor Wiadomość
crazy_boy 
Poczatkujacy

Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 13
Wysłany: Śro Maj 18, 2011 6:11 pm   bazar

http://www.debazaar.nl/

WARTO!!!
 
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Śro Maj 18, 2011 9:06 pm   

W najbliższą sobotę od 20.00 do 17.00 w niedzielę jest meimarkt w Tilburgu. Całe centrum zamienia się w bazar. Polecam, zwłaszcza, że to tylko raz do roku.
_________________
<cenzura>
 
 
wrsdz 
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Lut 2011
Posty: 15
Wysłany: Wto Maj 24, 2011 11:38 am   

czy w Eindhoven lub okolicach znajde gdzies opisywane miejsca w postach powyzej ? tj. bazary i targi z niekoniecznie oryginalnymi rzeczami?

orientuje sie ktos ?

dziekuje z gory i pozdrawiam z EHV.
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Sob Gru 31, 2011 8:34 pm   

Amsterdam Noord.

Srednio raz w miesiacu. Latem na powietrzu, jesien-zima hala. Wstep 4 euro.

http://www.ijhallen.nl/
 
 
aknairam 
Gaduła nad gadułami :-)
mari(an)ka


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Wrz 2008
Posty: 409
Skąd: śląskie
Wysłany: Pon Sty 02, 2012 1:58 pm   

Vijfhuizen -29 -styczen (jak tam bedziesz to sie spotkamy :038: )
 
 
 
sylwiannax93
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 2
Wysłany: Pią Sie 10, 2012 11:05 am   

jest jakiś bazar w Enschede?
 
 
marekd1986 
Poczatkujacy
Den Haag

Wiek: 38
Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 16
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pią Sie 10, 2012 4:16 pm   

W hadze?
 
 
Juszka 
Poczatkujacy

Dołączyła: 14 Paź 2013
Posty: 4
Wysłany: Pon Paź 14, 2013 10:00 am   Re: Zwarte Markt Beverwijk

Agnieszka191 napisał/a:
Największy jest w Beverwijk!Wiem,bo tu mieszkam.Ciezko go przejsc calego.Mi sie jeszcze to nie udalo,jest zbyt duzy.
http://tubylismy.pl/recen...a-zakupoholikow


Hej :039: interesują mnie wszystkie bazary w Holandii jak i beverwijk. A dokładnie na jakich zasadach można tam sprzedawać towar? Czy trzeba mieć działalność? Czy coś się opłaca? Czy tylko placowe? I ile tego placowego? Czy muszę mieć rachunki z towaru i czy muszę sama wydawać rachunki kupującym? Jeśli ktoś by znał odpowiedzi na moje pytania to bardzo proszę o odpowiedź.
A czy ktoś zna inne takie właśnie bazary w całej Europie??
Proszę pomóżcie....
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Wto Paź 15, 2013 7:47 am   

juszka,nie musisz miec dzialalnosci, oplacasz tylko stoisko i tyle. Rachunkow zadnych tez nie ma. Przejdz sie na jakis bazar, to sama zobaczysz, jak to wyglada. Przynajmniej na wiekszosci targow tak jest, bo wiem, ze sa tez takie "stale" gdzie trzeba miec bodajze zezwolenie czy rejestracje w gminie. Ale tzw. vlooienmarkt jest dla kazdego. Wysokosc oplat zalezy od organizatora.
_________________
<cenzura>
 
 
Juszka 
Poczatkujacy

Dołączyła: 14 Paź 2013
Posty: 4
Wysłany: Śro Paź 16, 2013 8:08 am   

bagniaczka napisał/a:
juszka,nie musisz miec dzialalnosci, oplacasz tylko stoisko i tyle. Rachunkow zadnych tez nie ma. Przejdz sie na jakis bazar, to sama zobaczysz, jak to wyglada. Przynajmniej na wiekszosci targow tak jest, bo wiem, ze sa tez takie "stale" gdzie trzeba miec bodajze zezwolenie czy rejestracje w gminie. Ale tzw. vlooienmarkt jest dla kazdego. Wysokosc oplat zalezy od organizatora.


Bagniaczka
Dziękuję ślicznie! :D Bardzo mi pomogłaś. A wiesz może gdzie są takie bazary w Holandii?
I interesuje mnie Europa a dokładniej : Belgia, Luksemburg, Anglia, Niemcy, Francja, Włochy, Hiszpania, Norwegia, Dania, Finlandia, Austria. Znasz może jakieś bazary w tych państwach i na jakich zasadach czy też tylko opłaca się stoisko czy jeszcze coś.... ????
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Śro Paź 16, 2013 9:29 am   

Juszka, na innych panstwach to sie nie znam kompletnie. Wiem tylko, jak to wyglada w NL. Konkretnie w Tilburgu w centrum jest taki "staly" targ, o ktĂłrym pisalam, ze cos tam trzeba w gminie zalatwic. W kazda sobote jest czynna hala targowa w Goirle i tam to juz mozna po prostu wynajac stoisko. No ale praktycznie co tydzien lub dwa sa gdzies tutaj lub w okolicy jakies pchle targi, tam tez tylko za stoisko placisz i handlujesz, czym chcesz. Utarg jak wiadomo zalezy od atrakcyjnosci towaru i ilosci klientow. Zreszta czasem mam wrazenie, ze Holendrzy taki handel traktuja bardziej jako zabawe, niz chec zysku ;) No ale niektorym sie na pewno oplaca.
_________________
<cenzura>
 
 
Juszka 
Poczatkujacy

Dołączyła: 14 Paź 2013
Posty: 4
Wysłany: Śro Paź 16, 2013 11:02 am   

bagniaczka napisał/a:
Juszka, na innych panstwach to sie nie znam kompletnie. Wiem tylko, jak to wyglada w NL. Konkretnie w Tilburgu w centrum jest taki "staly" targ, o ktĂłrym pisalam, ze cos tam trzeba w gminie zalatwic. W kazda sobote jest czynna hala targowa w Goirle i tam to juz mozna po prostu wynajac stoisko. No ale praktycznie co tydzien lub dwa sa gdzies tutaj lub w okolicy jakies pchle targi, tam tez tylko za stoisko placisz i handlujesz, czym chcesz. Utarg jak wiadomo zalezy od atrakcyjnosci towaru i ilosci klientow. Zreszta czasem mam wrazenie, ze Holendrzy taki handel traktuja bardziej jako zabawe, niz chec zysku ;) No ale niektorym sie na pewno oplaca.


Bagniaczka, dziękuję bardzo mi pomogłaś nie wiem co bym bez Ciebie zrobiła.... - dziękuję ;)
No tak w zależności czym i jak się handluje. Ale myślę że będzie dobrze :)
Dzięki raz jeszcze i pozdrawiam:) :039:
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Śro Paź 16, 2013 11:09 am   

Juz tak sie nie rozplywaj w tych podziekowaniach, napisalam, co wiedzialam :P Zycze Ci powodzenia, jakbys potrzebowala jakiejs pomocy jak chodzi o Tilburg czy okolice, to pisz na priv. Pozdrawiam :039:
_________________
<cenzura>
 
 
Juszka 
Poczatkujacy

Dołączyła: 14 Paź 2013
Posty: 4
Wysłany: Śro Paź 16, 2013 11:17 am   

bagniaczka napisał/a:
Juz tak sie nie rozplywaj w tych podziekowaniach, napisalam, co wiedzialam :P Zycze Ci powodzenia, jakbys potrzebowala jakiejs pomocy jak chodzi o Tilburg czy okolice, to pisz na priv. Pozdrawiam :039:


ok ok dzieki :)

[ Dodano: Czw Paź 17, 2013 11:07 am ]
bagniaczka napisał/a:
Juz tak sie nie rozplywaj w tych podziekowaniach, napisalam, co wiedzialam :P Zycze Ci powodzenia, jakbys potrzebowala jakiejs pomocy jak chodzi o Tilburg czy okolice, to pisz na priv. Pozdrawiam :039:


Hej, mam jeszcze jedno pytanie a z tym placowym jak jest? Czy ja musze zarezerwowac sobie miejsce iles dni wczesniej? Czy moge tego samego dnia co chce handlowac? Gdzie i u kogo mam dokonac oplaty?
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Gru 26, 2013 1:17 am   

Piotr B napisał/a:
Witam!!!

Czy wie ktos moze o gieldzie czy bazar ktory odbywa sie kolo utrecht?? chodzi mi o taka gielde gdzie np.mozna kupic rowery,auta,motory czy np.skutery wodne lub motorowki wodne,slyszalem ze sa to jakies hale na trasie Utrcht - Amsterda ale nie jestem pewien czy takie cos jest,wiec chce zapytac czy ktos slyszal o takim czym lub tam byl.

Bede bardzo wdzieczny za jakie kolwiek odpowiedzi .


Przy okazji Zycze Zdrwoych i Wesolych Swiat!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group