NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
MARZENA-arbeidsbemiddeling
Autor Wiadomość
Claudia z SDW 
Poczatkujacy
Claudia z SDW

Dołączyła: 27 Kwi 2009
Posty: 6
Wysłany: Nie Cze 07, 2009 10:09 am   

Rzeznik, b ardzo dobrze co robicie! To sprawa dla prokuratury. Jak mozecie to tez sprawe na policje w Holandii podajcie.

Pani******jest rzeczywiscie osiagalna rzadko ale jak zostawisz widomosc to oddzwoni. Do mnie oddzwonila.

Tylko sie dziwie dlaczego nie wyplaca tego podatku, a juz w ogole nie rozumiem dlaczego na jej konto a nie wasze ten podatek byl przelany!???

Mam nadzieje, ze sprawiedliwosc wygra!

Powodzenia!
_________________
Z pozdrowieniami,

Claudia Cenkala- ten Dam
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Cze 15, 2009 10:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
rzeznik 
Poczatkujacy
celtic

Wiek: 64
Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 20
Skąd: katowice/poland/
Wysłany: Nie Cze 07, 2009 8:33 pm   

oprócz podatku za 2007 rok ,takze nie zdazyla do tej pory wysłac do nas solarisów ani jarografu za prace na stoczni w stellendamie u pita w d&g projectendenstellung takze defacto praca byla na czarno a nie taka byla umowa z broncel takze ani slowa wyjasnienia dlaczego nie wysyla podatkow oprocz tego ze tylko obraza sie na forum moze ta broncel nie rozumie o co ja pytamy gdyz ciale pisze na forum nie na temat ,dostalem maila od pani której broncel napisala ze nie wyslała jej zwrotu podatku poniewaz ma przelamana karte do bankomatu to sami ocencie jak sie zachowuje marzena broncel w stosunku do osób ktorym jest winna pieniadze z podatku z powazaniem andrzej >>>cenzura<<<< z katowic .
Ostatnio zmieniony przez Administrator2 Sob Paź 31, 2009 9:21 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
jajcara 
Poczatkujacy

Dołączyła: 07 Maj 2009
Posty: 11
Wysłany: Pią Cze 12, 2009 5:28 pm   

rzeznik napisał/a:
oprócz podatku za 2007 rok ,takze nie zdazyla do tej pory wysłac do nas solarisów ani jarografu za prace na stoczni w stellendamie u pita w d&g projectendenstellung takze defacto praca byla na czarno a nie taka byla umowa z broncel takze ani slowa wyjasnienia dlaczego nie wysyla podatkow oprocz tego ze tylko obraza sie na forum moze ta broncel nie rozumie o co ja pytamy gdyz ciale pisze na forum nie na temat ,dostalem maila od pani której broncel napisala ze nie wyslała jej zwrotu podatku poniewaz ma przelamana karte do bankomatu to sami ocencie jak sie zachowuje marzena broncel w stosunku do osób ktorym jest winna pieniadze z podatku z powazaniem andrzej >>>cenzura<<< z katowic .
.............................................................................................................................................. brawo brawo!!!!!! gratuluje rzeznik masz racje nie popusc tej wstgretnej oszustce !!!!!!dochodz swoichspraw nie daj sie:)mnie ona tez okradla z podatku ale nie na taka sume gdzies okolo 100e jak i rowniez moich znajomych ale za 100 e ja nie pojde do prokuratury pozdrawiam i zycze cierpliwosci z ta naciagaczka :072:

[ Dodano: Pią Cze 12, 2009 5:33 pm ]
Niedziela.NL napisał/a:
A czy pani Katarzyna lub/i Kasia są z tego biura MARZENA-arbeidsbemiddeling?
----------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Pani Marzena tylko wysyła ludzi do Ab OOst tam gdzie pracuje pani Kasia jak i pani Ania rowniez!!!!!!!!! i dostaje za to pieniazki oczywiscie

[ Dodano: Pią Cze 12, 2009 5:36 pm ]
Niedziela.NL napisał/a:
Czy ktoś ma kontakt z firmą MARZENA-arbeidsbemiddeling ?
Jeden z czytelników twierdzi, że od listopada 2008 nie może nawiązać kontaktu z tą firmą.

UWAGA: Zostawiliśmy wiadomość na autosekretarce firmy i firma odezwała się, a więc nie ma problemu z komunikacją.
---------------------------------------------------------------------- hahahahahahahh:) odkogo chce to odbierze :072:

[ Dodano: Pią Cze 12, 2009 5:43 pm ]
rzeznik podaj mi swoj gg albo meil to ci wysle cos fajnego!!!!!!!!!!! :074:
Ostatnio zmieniony przez Administrator2 Sob Paź 31, 2009 9:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
rzeznik 
Poczatkujacy
celtic

Wiek: 64
Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 20
Skąd: katowice/poland/
Wysłany: Nie Cze 14, 2009 1:38 pm   

zwracam sie do wszystkich poszkodowanych przez marzene***** w sprawach pracy czy podatku aby zglosili sie do prokuratury w katowicach listownie czy telefonicznie takze mozna by zakonczyc dzialalnosc tej oszustki ,osoby które wysylaly do mnie maile tacy jak ewa*****i inni z opolskiego pokrzywdzeni nie bujcie sie zabrac glosu na forum i powiedziec prawdy o*****bo i tak ta cwaniara nie wyplaci wam podatku bo lubi drogie szminki i ma was gdzies i musicie czekac jak twierdzi????? az nadejdzie wasza pora pozdrawiam andrzej z katowic .


nie podajemy nazwisk Regulamin Forum
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Cze 14, 2009 2:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jajcara 
Poczatkujacy

Dołączyła: 07 Maj 2009
Posty: 11
Wysłany: Nie Cze 14, 2009 7:06 pm   

andrzeju z katowic!!!!!!!!!!ja sie nie boje i tez sie wypowiadam na temat tej oszustki bo doskanale wiem jaka jest i co robi z naszymi pieniedzmi!!!!!!!! :062: jeszcze ma czelnosc sie tłumaczyc na forach jaka to ona jest dobra a my zli!!!!!bardzo dobrze ze prokuratura dobierze jej sie do tyłka!!!!!!!ale badz cierpliwy i tak ja spotka zasluzona kara za to ze jest zła kobieta!!!!!!!!!!!!!zycie jej pokaze za krzywde na innych!!!!!!!! :074:
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Cze 15, 2009 10:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
rzeznik 
Poczatkujacy
celtic

Wiek: 64
Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 20
Skąd: katowice/poland/
Wysłany: Pon Cze 15, 2009 9:15 pm   

dziekuje za wsparcie w słusznej sprawie ukarania tej super oszustki marzeny*****gdyby wiecej osób wykazywało tyle dobrej woli i checi niestety tak nie jest pozdrawiam polakow pracujacych w ambasadzie w Hadze i zarzad SNCU ktorzy defacto popieraja ta oszustke przez opieszalośc w dzialaniu pomomo ze wielokrotnie upomnalem sie aby zakonczyli wreszcie działalnośc tej pseudo posredniczki dla nich w ambasadzie i SNCU sprawa marzeny ******* wydaje sie błacha,brak jarografu za prace w stoczni ,brak jakiegogolwiek solarisu i nie wyplacenie od ponad pol roku zwrotu podatku na znaczna sume bo nie ich oszukala a do tej pory nie zrobili nic dobrze ze prokuratura przynajmniej tak nie uznała i powaznie podeszli do tematu tak czy owak sprawe doprowadze do konca z powazaniem andrzej z katowic .
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Cze 15, 2009 10:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
krollew22 
Poczatkujacy

Dołączyła: 04 Cze 2009
Posty: 7
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 11:39 am   

Rzeznik trzymam kciuki żeby ci się udało odzyskać swoje ciężko zarobione pieniądze :) Trzeba naprawdę tępić takie biura i ludzi którzy żerują na Polakach a sami nie doświadczyli ciężkiej pracy .Pozdrawiam :)
 
 
rzeznik 
Poczatkujacy
celtic

Wiek: 64
Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 20
Skąd: katowice/poland/
Wysłany: Śro Cze 17, 2009 12:53 am   

dzieki za poparcie caly czas intensywnie dzialam w sprawie odzyskania tych pieniedzy andrzej z katowic .
 
 
arters 
Poczatkujacy

Wiek: 56
Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 8
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 4:53 pm   

Witam was wszystkich.Ja pracowałem dla MARZENA ..... i powiem szczerze ,że jestem zadowolony.Być może bardziej zawiodłem się na innych firmach (wysłałem jakieś 300 zgłoszeń i CV )i niewiele odpowiedziało (może 10)ale i tak nie oferują nic tylko zbierają dane.Ostatnio jak pracowałem dla M trochę się pokłuciliśmy ale w dalszym ciągu uważam,że robi mniej złego niż inne firmy.Teraz nie odpowiada na maile ale liczę że to się zmieni. :039:
Zapomniałem napisać,że nawet zamiściła ogłoszenie"Niedziela.nl" napisałem do nich a oni nawet nie raczyli odpisać?
_________________
Początkujący
Ostatnio zmieniony przez arters Czw Lip 02, 2009 4:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
rzeznik 
Poczatkujacy
celtic

Wiek: 64
Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 20
Skąd: katowice/poland/
Wysłany: Pią Lip 03, 2009 11:24 am   praca u marzeny arbeidsbemiddelling

do tej pory marzena unika kontaktu listy wracaja do polski nie odbiera telefonow od swoich dłuznikow w dalszym ciagu nie wyplacila naleznego nam podatku w kwocie 1350 euro i tu sie pomyliła gdyz do 1000 euro prokuratura by nie mogla sie tym wyludzeniem zajac a poniewaz jest wiecej wiec mogla i zajmuje sie ta sprawa teraz juz papiery na nia sa w holandii prosze wszystkich którzy nie otrzymali zwrotu podatku o kontakt z prokuratura wschod w katowicach ktora zajmuje sie sprawa niezwroconych podatkow przez marzena arbeidsbemiddeling za prace w holandii z powazaniem andrzej >>>cenzura<<< z katowic moj mail ; [email protected]

[ Dodano: Pią Lip 03, 2009 11:30 am ]
co za głupoty pisze jakis artes niech poda numer telefonu albo maila to chetnie z nim pogadam moze marzena mu kazała napisac te glupoty i dlatego tylko jeden on jest zadowolony z pracy - daj jej jeszcze swoj podatek do rozliczenia to zrobisz najlepiej pozdrawiam i zycze ci chlopie dużo zdrowia bo bedzie ci potrzebne w dalszych kontaktach z ta pania??????????????????????? choc te slowo pasuje do niej jak swini trampki nie obrazajac swini pozdrawiam andrzej z katowic .
Ostatnio zmieniony przez Administrator2 Sob Paź 31, 2009 9:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
arters 
Poczatkujacy

Wiek: 56
Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 8
Wysłany: Pią Lip 03, 2009 12:29 pm   

Nie wiem czy mogę nazwać cię kolegą ale słuchaj.
Kiedy bardzo potrzebowałem pracy to tylko owa MARZENA mi pomogła znaleźć pracę.
Czytałeś dokładnie-wysłałem ok 300 zgłoszeń i na palcach mogę policzyć kto mi odpowiedział.Zgłoszenia wysyłałem na początku roku teraż mamy lipiec i nic.Ty może pracowałeś cały rok to trochę zarobiłeś ja niestety nie.
Poza tym nikt nikogo nie zmuszał żeby rozliczała go M.Koło Katowic macie dużo biur które rozliczają podatek z Holandii.
I nie piszę żadnych głupot i nikt nie kazał mi nic pisać.
A firmy do których wysłałem zgłoszenia są w większości z południa polski i chcą abym przyjechał na rozmowę bo muszą mnie zobaczyć.Nie jest dobrym pomysłem jechać przez całą Polskę żeby się dowiedzieć że oferta nie aktualna.
A Tobie życzę szczęścia w odzyskaniu podatku. :039:
_________________
Początkujący
 
 
 
rzeznik 
Poczatkujacy
celtic

Wiek: 64
Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 20
Skąd: katowice/poland/
Wysłany: Pią Lip 03, 2009 2:50 pm   

dzieki za szczera odpowiedz twoja decyzja ???????????mnie i inne osoby oszukała marzena >>>cenzura<<< czego tobie nie zycze a pisze to nie dla siebie tylko dla innych ku przestrodze a dlatego broncel rozliczala moj podatek gdyz wysłala papiery na adres domowy gdy ja bylem w pracy w belgii i zona to wypelnila i odeslala w dobrej wierze ze bedzie szybciej a dla mnie posrednik co boi sie odebrac telefon czy list jest do >>>cenzura<<< i tyle pozdrawiam andrzej >>>cenzura<<< z katowic ...........
Ostatnio zmieniony przez Administrator2 Sob Paź 31, 2009 9:27 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
SNCU 
Poczatkujacy
SNCU

Dołączyła: 31 Sie 2009
Posty: 10
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 7:56 pm   MARZENA-arbeidsbemiddeling / SNCU

Witam wszystkich poszkodowanych,

Do wszczecia sledztwa potrzebna jest nam jak najwieksza liczba dowodow. Poprosze wszystkich poszkodowanych przez ww. firme o nadeslanie nam kser umow oraz innych zwiazanych ze sprawa dokumentow.
Korespondencja nadsylana z Holandii na ponizszy adres zwolniona jest z oplat pocztowych (wystarczy zaadresowac koperte, znaczek jest zbedny)

SNCU
Antwoordnummer 207
2980 WE Barendrecht

dziekuje i pozdrawiam,
SNCU
 
 
rzeznik 
Poczatkujacy
celtic

Wiek: 64
Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 20
Skąd: katowice/poland/
Wysłany: Sob Paź 31, 2009 8:22 pm   

marzena ***** oszukuje od wielu lat ja pracowalem w stoczni w bruinesse do ktorej mnie wyslala marzena ****** i mojego syna kamila pracowalismy u pita w firmie d&g projectendenstellung która miesci sie w stellendamie nistety po 2 miesiacach pracy nie dostalismy od marzeny ******ani pita zadnych dokumentów ani solarisów za prace w stoczni to co mam wam wysłac zebyscie mogli ukarac oszuske ponadto pracowalismy po 12 godzin bez pieniedzy za nadgodziny pit wyplacil nam po 6 euro za godzine a*****twierdzila ze dokumeny -solarisy jarografy wysle nam na adres domowy ponadto za wczesniejsza prace za2007 rok nie zwrocila nam podatku o czym wielokrotnie pisalem do SNCU,ambasady i innych instytucji i wszyscy to olewaja a ta pani bawi sie w holandii za pieniadze swoich rodakow i wysyla do mnie maile ze smiesznymi obrazkami abym posluchal sobie spokojnej melodyjki bo jej i tak nikt nic nie zrobi a ona robi co chce i smieje sie z takich instytucji jak polska ambasada,sncu, a nawet zpolskiej prokuratury ktora nieudolnie prowadzi sledztwo a ona nadal sie smieje tak to niestety wyglada dosc zalosnie wasze dzialania skoro nic nie mozecie zrobic to ona dalej bedzie krasc ,klamac i smiac sie do woli z takich instytucjji andrzej >>>cenzura<<< z katowic maila; [email protected]

Pomimo wczesniejszego ostrzezenia nadal uzywasz danych personalnych na forum lamiesz w ten sposob Regualmin forum oraz naruszasz zasady Netykiety

Proszę dostosować się do Regulaminu Forum! Za każde następne użycie nazwiska damy 2 punkty karne (co wykluczy użytkownika z Forum)!
Ostatnio zmieniony przez Administrator2 Sob Paź 31, 2009 9:29 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
wampir-80 
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 17
Wysłany: Nie Lis 01, 2009 1:19 am   Re: MARZENA-arbeidsbemiddeling

MARZENA ARBEIDS napisał/a:
jajcara napisał/a:
pawel658 napisał/a:
Witam wszystkich forumowiczow czy ktos slyszał o firmie MARZENA-arbeidsbemiddeling prosze o wszystkie informacje jak i równiezdoswiadczenia za posrednictwem tej agencji :D
Witam chce sie podzielic wiadomosciami na temat tej firmy a mianowicie włascicielka jest Polka <<cenzura>> ktora załatwia prace u roznych posrednikow min.aboost level 1 ponadtto ma umowy z przewoznikami takimi jak: Cybulski Mam itp. ktorzy dowoza przyszłych pracownikow do prac.ogólnie ta pani nie jest w porzadku zwykła naciagaczka!!!!! :088: ta Pani rowniez rozlicza z podatku za 70e spokojnie mozna sie u niej rozliczyc tylko ze pieniazki nie wplywaja na nasze konta tylko na tej pani ktora oczywiscie ma z tego prowizje :038: a potem trzeba wyslac pisemko z Belastingu jesli oczywiscie dostanie sie takowe i po jakims czasie jesli bedzie miała ochote zyczliwie wysle nasze pieniazki na nasze konto.agencja taka jak wszystkie ogolnie ciezko do niej trafic gdyz ma tam tylko swoich ludzi zatrudnionych jesli ma sie szczescie to mozna trafic do takich agencji jak Ab Oost i mieszkac na hotelu w Dronten :039: :074: ktory jest chyba słynny u rodakow w Holandii jak i rowniez hotel w Ijselmuiden wiec jsli ktos chce to polecam.a praca w takich miejscach jest okropna np. u Pani Ani z Ijselmuiden ktora nie pomaga nikomu a jeszcze potafi zaszkodzic lub pani Kasia ktora nic nie umie załatwic!!!pozdrawiam

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ondnosnie prac i miejsc zamieszkania oraz koordynatorow czy posrednikow pisze wiele osob niesamowite historie. Proponuje takim osobom stanac przd lustrem spojrzec w nie i zastanowic sie, co zrobilem(lam), ze spotkala mnie taka sytuacja badz czy tak naprawde mialem(am) ochote na prace, czy byla to tylko niezla odskocznia od rzeczywistosci.
W naszym kraju (Polsce) bardziej szanuje sie prace i pracodawcow.
Uwazam ponadto iz nalezy starac sie o swoje prawa, a nie psuc imienia innym.

Z powazaniem,
Marzena Arbeidsbemiddeling
M.J. Broncel



Nie rozumiem administratora że kasuje nazwisko i jeszcze chce karać,jeżeli ta kobieta sama podała swoje dane.O co właściwie chodzi????
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group