NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kto zna fajne filmy?
Autor Wiadomość
AnnaW 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 22 Paź 2006
Posty: 551
Skąd: Delft
Wysłany: Śro Lis 18, 2009 3:09 pm   

Szczerze mowiac spodziewalam sie czego lepszego ogladajac "paranormal activity", jak dla mnie (gdzie chowam oczy za poduszke ogladajac straszne sceny i ogladam tylko jak jest jeszcze troche jasno) film nie byl taki straszny i w sumie nudny jak dla mnie.
 
 
ajax4ever 
PRZYJACIEL FORUM

Pomógł: 12 razy
Wiek: 34
Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 439
Wysłany: Śro Lis 18, 2009 5:55 pm   

Cytat:
Szczerze mowiac spodziewalam sie czego lepszego ogladajac "paranormal activity", jak dla mnie (gdzie chowam oczy za poduszke ogladajac straszne sceny i ogladam tylko jak jest jeszcze troche jasno) film nie byl taki straszny i w sumie nudny jak dla mnie.


Nudny to mało powiedziane, był beznadziejny. Zrobili z tego wielką reklamę i wiele osób (ja na pewno) dało się nabrać na to. Damn, co za strata czasu. Cieszę się jedynie, że nie wybrałem się do kina na ten film. Blair Witch (pierwsza część) przebija to 10x.
 
 
 
bellissima 
Poczatkujacy


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Lis 2009
Posty: 11
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Czw Lis 19, 2009 6:25 pm   

W 'paranormal activity' straszne to były te długie momenty wyczekiwania na akcję i dedykacja na końcu :074:
 
 
ajax4ever 
PRZYJACIEL FORUM

Pomógł: 12 razy
Wiek: 34
Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 439
Wysłany: Czw Lis 19, 2009 10:26 pm   

Za to dziś zaskoczył mnie bardzo pozytywnie inny film na którym byłem w kinie: "Księżyc w nowiu." Pierwsza część była ciekawa, więc wybrałem się i na drugą i muszę powiedzieć, że nie żałuję. Oglądało się przyjemnie, sporo interesujących momentów i efektów.

Film posiada praktycznie wszystko, co widz oczekuje od tego rodzaju filmu.
 
 
 
bellissima 
Poczatkujacy


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Lis 2009
Posty: 11
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Pią Lis 20, 2009 1:03 pm   

To ta seria 'zmierzch', o wampirach, czytałam książki, pierwszą część też oglądałam, jestem ciekawa drugiej, już byłeś na tym w kinie?

Jak ktoś lubi takie 'amerykańskie' filmy katastroficzne? polecam 2012, o końcu świata, film twórcy 'dnia niepodległości'. Premiera była chyba 09 listopada 2009, jak ktoś ściąga to na thepiratebay.org już jest, tylko nie mylić z filmem który ma praktycznie ten sam tytuł, ale miał swoją premierę w 2007czy 08.
Film zrobiony z duuuuużym rozmachem trzeba przyznać. Ponad 150 minut kręcenia się w fotelu, cały czas... na krawędzi.

Szkoda tylko że na arkach nie było polaków, czyżby zakładali że żaden z nas nie jest dość bogaty..??? :119:

Czy ktoś już widział 'Inglourious Basterds' Quentina Tarantino, ktoś tam wcześniej pisał z zapytaniem o filmy wojenne, no więc polecam. Polski tytuł 'bękarty' czy coś w tym stylu. Jak ktoś nie lubi filmów wojennych to przypominam że to jest film Quentina Tarantino. :073: :072: :027: :021: :079: :062: :065: :164: haha
Ostatnio zmieniony przez bellissima Pią Lis 20, 2009 1:14 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
ajax4ever 
PRZYJACIEL FORUM

Pomógł: 12 razy
Wiek: 34
Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 439
Wysłany: Pią Lis 20, 2009 4:38 pm   

bellissima napisał/a:
To ta seria 'zmierzch', o wampirach, czytałam książki, pierwszą część też oglądałam, jestem ciekawa drugiej, już byłeś na tym w kinie?


Premiera miała miejsce w środę o ile się nie mylę. W Pathe puścili maraton (pierwsza i druga część) a ja byłem wczoraj ze znajomymi z uczelni.

Bilet do Pathe 8,50 euro
Popcorn 3 euro
Widok wzdychających siks kiedy Jake zdejmuje koszulkę - bezcenne.

Cytat:
Czy ktoś już widział 'Inglourious Basterds' Quentina Tarantino, ktoś tam wcześniej pisał z zapytaniem o filmy wojenne, no więc polecam. Polski tytuł 'bękarty' czy coś w tym stylu. Jak ktoś nie lubi filmów wojennych to przypominam że to jest film Quentina Tarantino.


I na tym byłem w kinie - dla mnie rewelacja. Jeden z najlepszych filmów Tarantino jakie widziałem, no może poza Pulp Fiction. Poza tym jest to chyba najlepsza rola Brada (poza 'Siedem' oczywiście) jaką zagrał. Poczucie humoru Quentina bije na kolana.
 
 
 
bellissima 
Poczatkujacy


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Lis 2009
Posty: 11
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 12:42 am   

ajax4ever napisał/a:
Bilet do Pathe 8,50 euro
Popcorn 3 euro
Widok wzdychających siks kiedy Jake zdejmuje koszulkę - bezcenne.

hahaha

A co do Brada, to rzeczywiście świetny, szczególnie kiedy udawał Włocha :112: ..i ten południowy akcent..

zaraz przyszedł mi na myśl film "secret window" wg powieści Kinga, z Johnnym Deppem
jak ktoś nie widział, polecam 8)
 
 
aknairam 
Gaduła nad gadułami :-)
mari(an)ka


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Wrz 2008
Posty: 409
Skąd: śląskie
Wysłany: Sob Lis 28, 2009 4:45 pm   

Powiem tak : (nie pierwszy zresztą raz) Listopad to dla mnie najdłuzszy ,najciezszy i najbardziej ponury miesiąc Chociaz czas pedzi jak wiatr to jednak ten listopad zawsze jakby sie zaciął .Juz mi sie tak dłuzy ,ze zmobilizowałam sie nawet (nigdy tego nie robilam) i naumialam sie sciągac filmy z inter.Nie szukalam wojennych,kryminałow ,czy tez horrorow . I ze wszystkich filmow jakie tu proponujecie ,nic innego mi sie jakos nie zakodowało tylko -jak na złosc -Plac Zbawiciela !!! No ! na poprwienie listopadowego humoru w sam raz !!! Ale nie dalam za wygraną i odnalazlam film z przed ok.30 lat (?) ,,Zeniac,,i tu sie dopiero ubawilam Lubie takie prostackie filmy ,na ktorych nie musze myslec tylko sie posmiac ,a jak jeszcze jest cos z góralami w tle to jest naprawde zabawne ! Jak ktos ma zły dzien ot! tak ! z byle powodu to polecam taki humor ! Bo jak cos ciezszego gryzie to śmiech nie pomaga ,czasem działa odwrotnie !!! :039:
 
 
 
kocisko 
Poczatkujacy


Dołączyła: 26 Lut 2010
Posty: 19
Wysłany: Czw Cze 24, 2010 3:24 pm   

Czy zna ktoś filmy, w których mówią po niderlandzku? Ja znalazłam tylko dwa "De Storm" i "Komt een vrouw bij de dokter"
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Czw Cze 24, 2010 3:39 pm   

http://nl.wikipedia.org/w...derlandse_films
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
alicja2911 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 390
Wysłany: Czw Cze 24, 2010 4:27 pm   

Ja ostanio oglądałam polską komedię - " Ciacho".
Polecam :043:
 
 
atax 
Poczatkujacy
atax

Dołączyła: 07 Lip 2009
Posty: 7
Wysłany: Czw Cze 24, 2010 6:49 pm   

kocisko z niderlandzkich znam zus&zo albo verborgen gebreken no i oczywiście komt een vrouw bij de dokter. a swoją drogą ciacho super film najlepszy jest małaszyński w roli karolka totalny odjaz.
 
 
jso 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 963
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Czw Cze 24, 2010 10:51 pm   

Gdyby ktos chcial cos obejrzec dobrego, to to sa najlepsze filmy jakie widzialem w zyciu:
1. Magnolia
2. Crash
3. Revolutionary Road
4. Forrest Gump
5. Informator (The Insider)

Uprzedze jedynie, ze dla wiekszosci osob, ktorym pokazywalem, Magnolia i Informator byly potwornie nudne. A wlasciwie to spotkalem tylko jedna osobe poza mna, ktorej sie Magnolia spodobala, ale za to bylo to do stopnia zachwytu. Wszystkie pozostale osoby zasypialy w trakcie :-P

Aaaa, jeszcze jeden: Hotel Rwanda. Nie chce uzyc sformulowania, ze to "dobry" film, bo to na faktach o masakrze w Rwandzie. Placz gwarantowany http://www.youtube.com/watch?v=mYwuXvA589A
_________________
Dumny Polak
Ostatnio zmieniony przez jso Czw Cze 24, 2010 10:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pią Cze 25, 2010 8:43 am   

jsobanski, "Informator" byl niesamowity! Mnie sie tam nie nudzilo ; )
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
kocisko 
Poczatkujacy


Dołączyła: 26 Lut 2010
Posty: 19
Wysłany: Pią Cze 25, 2010 11:14 am   

Dziękuje suska i atax
sporo tego to pewnie znajdę coś odpowiedniego, atax ten Zus & zo zapowiada się ciekawie na pewno obejrzę
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group