NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Pią Mar 15, 2013 12:51 pm
Najlepszy transport
Autor Wiadomość
nelly 
Super gaduła
Pani Viking :)

Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 205
Skąd: Uppsala
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 2:30 pm   

AnnaW napisał/a:
Przez to ze sprzedaje bilety autkarowe, wiem ze Pinior juz niedlugo nie bedzie jezdzil do Holandii, tylko do Anglii. Mozliwe ze juz nie jezdzi.
Po prostu skonczyla sie im licenja na Holandie. Wiec nie mart sie Nelly, nie bediesz juz musiala jezdzic Piniorem :)


Pinior nadal jeździ do Holandii bo jest na jego trasie do Anglii. Skończyła mu się licencja na miasta oprócz Venlo i Eindhoven. Nie jeżdżą już do Amsterdamu, Hagi, Tilburga, Bredy i Rotterdamu. Kontaktowałam się z nimi w tej sprawie, więc wiem. A co do Venlo i Eindhoven - jest po prostu na ich trasie do Anglii, więc nadal tam się zatrzymują (Ciekawe jakby inaczej lecieli przez Holandię jak nie przez Venlo skoro przejście graniczne polsko-niemieckie i tak przekraczają w Olszynie, a nie w Świecku).
_________________
Nell
 
 
AnnaW 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 22 Paź 2006
Posty: 551
Skąd: Delft
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 2:33 pm   

No dobrze, masz racje i nie musisz sie tak unosic (a robisz to jak mi sie wydaje).
Jezdza dolem Holandii co tak naprawde mnie nie dotyczy, dlatego tak napisalam mowiac ze juz nie jezdza, mialam na mysli inne miasta obok ktorych mieszkam.
 
 
nelly 
Super gaduła
Pani Viking :)

Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 205
Skąd: Uppsala
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 3:07 pm   

AnnaW napisał/a:
No dobrze, masz racje i nie musisz sie tak unosic (a robisz to jak mi sie wydaje).


Nie, nie uniosłam się. Ja po prostu tak piszę. Emfatycznie.

AnnaW napisał/a:
Jezdza dolem Holandii co tak naprawde mnie nie dotyczy, dlatego tak napisalam mowiac ze juz nie jezdza, mialam na mysli inne miasta obok ktorych mieszkam.


No teraz mają tylko pozwolenie tamtędy jechać. Właściwie to dobrze, bo już ten zardzewiały bus nie będzie po Holandii jeździł i ludzi straszył ;)
_________________
Nell
 
 
mruwa_
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 58
Skąd: Gliwice / Rotterdam
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 4:24 pm   

hahaha dobre!
Ja do dzisiaj czekam od nich na odpowiedz na moj list, a minelo hmm ... 2 lata! taka kompetentna firma ze niech mnie trzasnie :D
_________________
!! Children always understand. They have open minds. They have built-in bullshit detector !! :D
 
 
 
nelly 
Super gaduła
Pani Viking :)

Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 205
Skąd: Uppsala
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 4:39 pm   

mruwa_ napisał/a:
hahaha dobre!
Ja do dzisiaj czekam od nich na odpowiedz na moj list, a minelo hmm ... 2 lata! taka kompetentna firma ze niech mnie trzasnie :D


Ja dostałam info po tygodniu czekania (choć w temacie zawarłam, że "Pilne"), bo jak najszybciej chciałam wyjechać. Nigdy już ich nie wybiorę. Piniora wybrałam jedynie, bo byli najtańsi, ale teraz widzę, że to był błąd. Wolę dopłacić, a mieć pewność, że dojadę szczęśliwie i bez problemów. Z resztą teraz muszę jakiegos vana załawić, bo trzeba jakoś się przeprowadzić. :D
_________________
Nell
 
 
mruwa_
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 58
Skąd: Gliwice / Rotterdam
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 4:45 pm   

No w Sindbadzie tez mialem mialem pare problemow, koles pijany na granicy stanie 5 godzin przez niego bo sie nie umial dobudzic (a niby nie wolno pic alkoholu na pokladzie autokaru! haha smiechu warte bo i tak tego nikt nie przestrzega, a pilot sie bal zwrocic uwage!) no i tez wyslalem list z reklamacja i dostalem jako wynagrodzenie tejze zlej podrozy karte stalego klienta :D
Wiem ze z jednej strony chamsko, ale jak sie reklamuja ze komfort i w ogole to niech tak bedzie i niech kierowcy i pilot tez przestrzegaja regulaminu ktory z reszta nam czytam przy wyjezdzie!
Dlatego tez wole przeplacic i byc w domu w 5 godzin juz ze wszystkim (dojazd na lotnisko, lot i do domu) niz sie tulac 24 godziny!
_________________
!! Children always understand. They have open minds. They have built-in bullshit detector !! :D
 
 
 
nelly 
Super gaduła
Pani Viking :)

Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 205
Skąd: Uppsala
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 6:17 pm   

mruwa_ napisał/a:
koles pijany na granicy stanie 5 godzin przez niego bo sie nie umial dobudzic (a niby nie wolno pic alkoholu na pokladzie autokaru! haha smiechu warte bo i tak tego nikt nie przestrzega, a pilot sie bal zwrocic uwage!)


To samo bylo z piniorem. Facet byl tak pijany, ze go wynosili. A ze nikt z tylu nie siedzial (oprocz owego goscia) to kierowca mial pretensje do pasazerow ze nikt nie widzial jak pil. No tak. tylko czuc nie bylo. Malo ludzi jechalo, a z tylu to juz nikt. A na granicy przez tego "gupka" nie dosc ze stracilismy tyle czasu to jeszcze nie wiadomo bylo co z nim zrobic. Straz nie chciala go zatrzymac u siebie w budzie, policja nie chciala przyjechac by go wziac ("bo nie maja paragrafu", a jak goscia na nogi postawili po 2 godzinach to sie rzucal i darł jakby go ze skory obdzierano). Niemiecki celnik byl bardziej wyrozumialy niz polski. Bo polacy to chcieli nas zawrocic do kraju przez jednego idiote. Niemiec kazal zawrocic do najblizszej stacji benzynowej i tam go zostawic, a potem moglismy przejechac juz bez kolejki... Paranoja.
_________________
Nell
 
 
mruwa_
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 58
Skąd: Gliwice / Rotterdam
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 6:29 pm   

no to u nas bylo podobnie w Sindbadzie. jak juz w Gliwicach wsiadlem to byli pijani, pozniej sie do mnie kolejny przysiadl i zaczal pic! wszyscy takie byki a ja taki suchar to sie nic nie odzywalem :lol:
w opolu koles wylecial z busa bo sie w glowe uderzyl o telewizor i piwo mu wypadlo i zaczl krzyczec "gdzie moje piwo, piwoooo" a pilot stal przy przednich drzwiach, to rzeczywiscie tego na pewno nie widzial!
no i taka podroz w odorze i smrodzie! dobrze ze Wizzair lata teraz z Eindhoven :)
_________________
!! Children always understand. They have open minds. They have built-in bullshit detector !! :D
 
 
 
nelly 
Super gaduła
Pani Viking :)

Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 205
Skąd: Uppsala
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 6:41 pm   

mruwa_ napisał/a:
w opolu koles wylecial z busa bo sie w glowe uderzyl o telewizor i piwo mu wypadlo i zaczl krzyczec "gdzie moje piwo, piwoooo"


Puść tu nektórych na daleką trasę... Niektórzy to nawet na krótkiej nie mogą się powstrzymać. A potem się sprawdza:

- Jak daleko do granicy?
- Trzy piwa. ;) :lol:

mruwa_ napisał/a:
dobrze ze Wizzair lata teraz z Eindhoven :)


Szkoda ze tylko do Katowic :? A ja z wielkopolski, więc trzeba jeszcze doliczyc drogę pociągiem. Dłużej pewnie nim pojadę z Katowic do poznania niz przelecę Wizzairem przez niemcy ;) :lol:
_________________
Nell
 
 
mruwa_
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 58
Skąd: Gliwice / Rotterdam
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 6:52 pm   

no pociagiem z katowic do poznania jedziesz okolo 6 godzin juz liczmy! i bilet kosztuje 47 zlotych. no tobie sie bardziej oplaca jezdzic busami bo szybciej! gdyby cos latalo to zawsze warto!moze juz niedlugo.
ale mozesz latac z amsterdamu do poznania za jedyne 300 euro! BAGATELA :lol: wlasnie sprawdzilem :)
_________________
!! Children always understand. They have open minds. They have built-in bullshit detector !! :D
 
 
 
nelly 
Super gaduła
Pani Viking :)

Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 205
Skąd: Uppsala
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 7:04 pm   

mruwa_ napisał/a:
ale mozesz latac z amsterdamu do poznania za jedyne 300 euro! BAGATELA :lol: wlasnie sprawdzilem :)


Osz qrcze :lol: No to ci promocja :lol: :wink: Ciekawam, które linie :lol:

A muszę jeszcze doliczyć 14 złotych na bilet z mieściny moich rodziców gdzie się obecnie tymczasowo znajduję (to jest 80 km od poznania w kierunku na Jarocin) ROFL :wink:
_________________
Nell
 
 
mruwa_
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 58
Skąd: Gliwice / Rotterdam
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 7:07 pm   

nelly napisał/a:

Ciekawam, które linie :lol:


no LOT :) z Amsterdamu do Poznania :)
_________________
!! Children always understand. They have open minds. They have built-in bullshit detector !! :D
 
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Pon Maj 21, 2007 12:34 pm   

mruwa_ napisał/a:
no LOT :) z Amsterdamu do Poznania :)


no ale przez Warszawe... dlatego jest cena taka jaka jest...
 
 
mruwa_
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 58
Skąd: Gliwice / Rotterdam
Wysłany: Pon Maj 21, 2007 12:46 pm   

No wiem, wlasnie zapomnialem najwazniejszego dodac :)
Z lotu nic nie ma docelowego! oprocz warszawy! jak chcialem polaczenie do Katowic to tez tylko przez Wa-we.
_________________
!! Children always understand. They have open minds. They have built-in bullshit detector !! :D
 
 
 
nelly 
Super gaduła
Pani Viking :)

Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 205
Skąd: Uppsala
Wysłany: Pon Maj 21, 2007 1:28 pm   

mruwa_ napisał/a:
No wiem, wlasnie zapomnialem najwazniejszego dodac :)
Z lotu nic nie ma docelowego! oprocz warszawy! jak chcialem polaczenie do Katowic to tez tylko przez Wa-we.


Kochana Polska ;) Jak się patrzy na mapę lotów, to Holandia jest białą plamą jeśli chodzi o połączenia ;) Dlatego przychodzi mi się tarabanić autobusem ;)
_________________
Nell
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group