NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Pią Mar 15, 2013 12:51 pm
Najlepszy transport
Autor Wiadomość
jedrzej2225 
Mega gaduła

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 1147
Skąd: Purmerend
Wysłany: Sob Maj 23, 2009 1:51 pm   

dannythedog napisał/a:
Chyba troche trzeba odswiezyc ten watek. W kazdym razie mam maly problem. Chce dokladnie za miesiac pojechac do Polski - ja, dziewczyna i nasza piesa (niewielka suczka, 7 kg). Zastanawiamy sie nad transportem i albo pociag albo jakis bus. No wlasnie z tym drugim, moze moglby cos polecic bo ... generalnie to znalazlem kilka ofert firm reklamujacych sie tutaj i tylko jedna odpowiedziala na maila. Pozostale nadal sie oglaszaja ale cos nawet nie odpisuja, wiec juz mam troche wyczulenie na nie. Swiadczy to oczywiscie juz o poziomie swiadczonych uslug. W kazdym razie, ma ktos moze jakies sprawdzone namiary, ciekawe pomysly, oferty - jestem otwarty na propozycje.
Możesz skorzystać z ofert prywatnych (sam.osobowe).Ogłaszają się często.Taniej i krócej. Busy to często jest mina.Można trafić pechowo i jechać 20 godzin,np.przez Hamburg (bo tam jest następny klient).
 
 
tamina 
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 1
Wysłany: Czw Kwi 14, 2011 11:59 pm   

A ja jeżdżę Busem na trasie Polska Holandia Polska z firmą Dardan, bardzo przyjemna atmosfera kulturalna obsługa bezpieczna jazda, prędkość w granicach rozsądku (nie próbują latać busami) kierowcy wypoczęci , wyspani, do tego tanio. Serdecznie polecam

[ Dodano: Pią Kwi 15, 2011 8:31 am ]
pasQdzia napisał/a:
http://www.eurobus.pl
stronka internetowa a o kierowcach i konforcie jazdy swoja opinie wydalam wiadomosc wczesniej.

BODYY napisał/a:
chrupek napisał/a:
Witam jaki Waszym zdaniem jest najlepszy transport Polska-Holandia chodzi mi przewozy autokarowe jakie linie .
Ja polecam podróż Eurobusem mam go sprawdzony i jak na razie nie zawiódł jak ktoś chce mogę podać więcej informacji.
Pozdrawiam:)


SZczerze polecam http://www.przewozy.xx.pl/

Komfort podjezdzaja pod chate ci i zabieraja cie pod wskazany adres w Holandii...czy moze byc cos lepszego a nie czekanie na PKS na dworcach itp
POZDRO


Proszę wybaczyć ale nie rozumiem DLACZEGO ???????????
w cytowanych postach może być zamieszczony Link, a mój link który zamieściłem w poście powyżej
" http://www.dardan.ugu.pl " został usunięty przez moderatora???????
Czy jest jakiś limit postów upoważniający do zamieszczania linków ??????
czy może to jakiś rodzaj Szczególnego Dbania o interesy Wybranych.
Co to ma być ?
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Kwi 15, 2011 1:00 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
osioek 
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Kwi 2011
Posty: 7
Wysłany: Pią Kwi 15, 2011 9:50 am   

Ja nie znoszę busów/autobusów - średnio po 3-4 godzinach mam dość.

Dlatego wybrałem podróż pociągiem, na samolot nie było już niestety tanich biletów.

Koszt z Warszawy do Amsterdamu - 42,5 Euro (przeliczyło 172 złote) , w tym 3,5 Euro prowizji kolei niemieckiech za przesłanie biletu pocztą.

Pociąg wyjeżdża codziennie z Warszawy ok 18, w Amsterdamie jest o 10.
 
 
aknairam 
Gaduła nad gadułami :-)
mari(an)ka


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Wrz 2008
Posty: 409
Skąd: śląskie
Wysłany: Pią Lut 10, 2012 2:36 pm   

Czy na dzien dzisiejszy cos sie zmieniło w kwestii transportowo-turystycznej do PL ?
Wiem ze przewozników przybyło , czy ktos z Was ma sprawdzonego ,ktorego moze polecic ? A jakie autobusy kursuja z Amsterdamu?-ktos z Was korzysta (ł) ?
 
 
 
angelika30 
Poczatkujacy

Dołączyła: 28 Paź 2011
Posty: 47
Wysłany: Pią Lut 10, 2012 9:49 pm   

osioek napisał/a:
Ja nie znoszę busów/autobusów - średnio po 3-4 godzinach mam dość.

Dlatego wybrałem podróż pociągiem, na samolot nie było już niestety tanich biletów.

Koszt z Warszawy do Amsterdamu - 42,5 Euro (przeliczyło 172 złote) , w tym 3,5 Euro prowizji kolei niemieckiech za przesłanie biletu pocztą.

Pociąg wyjeżdża codziennie z Warszawy ok 18, w Amsterdamie jest o 10.

a to ten jan kiepura pociag??? wlasnie w sierpniu chce nim jechac do Polski...ile sie jedzie??i jakie sa przedzialy?? my chcemy jechac w 2 osoby:)

[ Dodano: Pią Lut 10, 2012 9:50 pm ]
aha juz widze od 18 do okolo 10 ok!!!
_________________
zycie jest piekne tylko ludzie to k....!!
 
 
lark 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 52
Wysłany: Czw Lut 16, 2012 9:53 pm   

Oczywiście własny transport najlepszy:) Ale to Ty sie martwisz wszystkim tzn mandatami kontrolami policji zollu . Nie daj Boże auto stanie. Nie masz ubezpieczenia i wielkie buuu. Ja polecam BB tour. Kierowcy w koszulach, polary z logo:) Zakaz wstępu pod wpływem. Wszystko na czas i klasa.
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Pią Lut 17, 2012 7:39 am   

aknairam napisał/a:
Wiem ze przewozników przybyło , czy ktos z Was ma sprawdzonego ,ktorego moze polecic ?


Ja swojego czasu sporo jezdzilem busami i powiem jedno wkoncu przez przypadek trafilem na takiego co dotrzymuje slowa - srednio trasa Den Bosch - Slask ok 12 godzin , wygodne fury , NORMALNI kierowcy itp

Jesli jestes zainteresowany Aknairam daj znac na priva ...
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
mlubinski 
Super gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 314
Wysłany: Pią Lut 17, 2012 7:15 pm   

aknairam napisał/a:
Czy na dzien dzisiejszy cos sie zmieniło w kwestii transportowo-turystycznej do PL ?
Wiem ze przewozników przybyło , czy ktos z Was ma sprawdzonego ,ktorego moze polecic ? A jakie autobusy kursuja z Amsterdamu?-ktos z Was korzysta (ł) ?


Rodzice zawsze Sindbadem z/do Amsterdamu. Koszt w obie strony to ok 100eur. Jedyny problem to czas jazdy (do Malborka jedzie ok 20h)

bilety mozna kupic tu: www.voyager.pl
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Pią Lut 17, 2012 10:07 pm   

Sindbad teraz zaczal robic przesiadki na trasie. Kiedys (tak z 7 lat temu) trase Opole -> Wroclaw -> Legnica -> NL robilo sie w 1 autobusie, teraz przesiadki przed granica.
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
YANNOSICK 
Super gaduła
Cogito ergo sum


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 389
Skąd: Zeeland
Wysłany: Sob Lut 18, 2012 3:08 pm   

Niestety nie ma wciąż alternatywy dla własnego auta. Najszybciej, najtaniej, najpewniej i najwygodniej.
_________________
If You always follow, You will never lead.
 
 
aknairam 
Gaduła nad gadułami :-)
mari(an)ka


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Wrz 2008
Posty: 409
Skąd: śląskie
Wysłany: Sob Lut 18, 2012 4:02 pm   

mlubinski dzieki. Myslalam tez o tym sposobie podrózy i jak piszesz nie jest tak drogo.Mam jeszcze troche czasu ,musze przemyslec.
(Pewnie ze swój pojazd najlepszy pod warunkiem ze sie takowy posiada !! :033: :033: )
 
 
 
Kazio77 
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 1
Wysłany: Nie Sty 08, 2017 7:40 pm   

spam
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Nie Sty 08, 2017 9:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kasia85 
Poczatkujacy

Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2017
Posty: 7
Skąd: Radom
Wysłany: Czw Kwi 20, 2017 5:46 pm   

Ja osobiście zawsze jeżdzę z Sintour. Sama jestem z Radomia i stąd też wyjeżdzam, ale wiem, że obsługują też inne miasta, chyba Łódź, Warszawę i jakieś inne, ale nie pamiętam, trzeba by było zerknąć na ich stronę lub dopytać ich dokładnie. Naprawdę mogę polecić, bo warunki bardzo dobre i kierowcy w porządku.
 
 
misss
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Kwi 2019
Posty: 1
Wysłany: Śro Kwi 17, 2019 3:46 pm   

spam
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Śro Kwi 17, 2019 5:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group