NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Voorneputten prosze o opinie na temat tej firmy
Autor Wiadomość
ela66
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 2
Skąd: Pomorze
Wysłany: Sob Maj 12, 2007 9:05 pm   Voorneputten prosze o opinie na temat tej firmy

Szukam kogoś kto pracował lub pracuje dla tej firmy. Interesują mnie warunki.
Ostatnio zmieniony przez Renata_H Pon Mar 24, 2008 10:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
ela66
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 2
Skąd: Pomorze
Wysłany: Pon Maj 21, 2007 7:07 pm   

Podbijam do góry. Nadal nigdzie nie znalazłam informacji. :( Poza tym, że biuro posrednictwa pracy mieści się w Hadze
 
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Pon Maj 21, 2007 7:22 pm   

ich adres:
Zuiderparklaan 264
2574 GM Den Haag
Tel: 06-53745063
Fax: 070-3463576

strona www: http://www.voorneputten.nu/
 
 
poloszka 
Poczatkujacy

Wiek: 40
Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 14
Wysłany: Sob Lut 09, 2008 2:28 pm   

ja pracowałem rok i w miarę ok ale wiadomo że nie ma idealnie płaca w terminie czasem 1 dzień poślizgu 6,25 netto na godzinę jak dobrze trafisz to masz tygodniowo po 55h mieszkania ruina i ogólnie jak czegoś potrzebujesz to cie olewają zbywając że jutro albo za godzine.......
 
 
anna99 
Poczatkujacy
anna99

Wiek: 39
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 5
Skąd: den haag
Wysłany: Wto Mar 11, 2008 11:18 am   

tez pracowalam w tym biurze i zachorowalm po paru dniach pracy juz nie wrocilam bo mnie zwolnili i do tego nie wyplacili reszty pensji.
:021:
 
 
 
mloda 
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 3
Wysłany: Sob Mar 22, 2008 4:36 pm   Voorne-putten

Firma prowadzona przez turków zlodzieji. Za mieszkanie jesli mozna to nazwac mieszkaniem biora 50 euro tygodniowo. wyplata jest miesieczna i oczywiscie oszukuja jak tylko moga. Niema wakacyjnego i urlopowego jest czyste 6 euro i nic wiecej do tego chodza po domach i wlepiaja kary za wszystko np. za brudny kubek w zlewie od 50 do 100 euro albo za zle poscielone lozko. nikt w mieszkaniu nie moze cie odwiedzic bo za to tez jest oczywiscie kara nawet z tej samej firmy. mieszkania sa brudniejsze od obory ktore musowo posprzatac jeszcze za kupione za swoje pieniadze srodki a jak juz sobie posprzatasz to cie przeniosa na inne mieszkanie. w mieszkaniach sa tylko lozka, lodowka, pralka a w niektorych pokojach nawet niema swiatla. niesluchajcie co mowia wam w biorze bo to jest jedna bajka. przed podpisaniem umowy obiecuja pelne wyposarzenie domu oraz polska telewizje i internet a pod podpisaniu umowy maja cie gdzies a jak zerwiesz umowe to wlepiaja 150 euro kary. Gdy w biorze o cos pytasz jada na ciebie z morda i jak sie nie podoba to do polski. Wyjezdzajac o godz 5.30 do pracy wracajac o 22 masz zaliczone 11 godz pracy. Nie wyjezdzajcie nigdy do tej firmy szkoda nerwow na nich.
 
 
poloszka 
Poczatkujacy

Wiek: 40
Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 14
Wysłany: Nie Mar 23, 2008 9:21 pm   Re: Voorne-putten

mloda napisał/a:
Firma prowadzona przez turków zlodzieji. Za mieszkanie jesli mozna to nazwac mieszkaniem biora 50 euro tygodniowo. wyplata jest miesieczna i oczywiscie oszukuja jak tylko moga. Niema wakacyjnego i urlopowego jest czyste 6 euro i nic wiecej do tego chodza po domach i wlepiaja kary za wszystko np. za brudny kubek w zlewie od 50 do 100 euro albo za zle poscielone lozko. nikt w mieszkaniu nie moze cie odwiedzic bo za to tez jest oczywiscie kara nawet z tej samej firmy. mieszkania sa brudniejsze od obory ktore musowo posprzatac jeszcze za kupione za swoje pieniadze srodki a jak juz sobie posprzatasz to cie przeniosa na inne mieszkanie. w mieszkaniach sa tylko lozka, lodowka, pralka a w niektorych pokojach nawet niema swiatla. niesluchajcie co mowia wam w biorze bo to jest jedna bajka. przed podpisaniem umowy obiecuja pelne wyposarzenie domu oraz polska telewizje i internet a pod podpisaniu umowy maja cie gdzies a jak zerwiesz umowe to wlepiaja 150 euro kary. Gdy w biorze o cos pytasz jada na ciebie z morda i jak sie nie podoba to do polski. Wyjezdzajac o godz 5.30 do pracy wracajac o 22 masz zaliczone 11 godz pracy. Nie wyjezdzajcie nigdy do tej firmy szkoda nerwow na nich.


fakt takie przypadki mają miejsce ale ja pracowałem tam 10 miechów i dało sie przetrwać może dlatego ze na mieszkaniu byłem z siostra szwagrem i znajomym...robota też fajna na magazynie do 8 do 17.... właśnie myśle nad powrotem
 
 
REALLY 
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 1
Wysłany: Pon Mar 24, 2008 8:22 pm   

CZŁOWIEKU!!!!!!!!!!!! Jeśli chcesz zrujnować swoje życie finansowo, a siebie psychicznie wyjedź tylko do firmy Vorneputten w miejscowości den Haag.
Każdy kto tam pracował doskonale wie o fałszowaniu przez nich paszportów, podrabianiu podpisów. Oraz po twoim wyjeździe do Polski i nie powrocie do firmy oczywiście nie dowiesz sie już nigdy więcej o tym że pracuje w tej firmie i mieszka nadal ten sam człowiek o twoim imieniu i nazwisku puki nie przyślą do ciebie z urzędu skarbowego z Holandii takiego papieru jak belastingdienst w którym będziesz miał do zapłacenia kupe forsy ponieważ stwierdzą że pracowałeś przez tyle czasu w holandii, a ty już dawno w Polsce dzieci i rodzina. Umowe dostajesz do podpiasania po holendersku zaraz jak przyjedziesz wieczorem. Nie wiesz co podpisujesz!!!
JEŚLI UWAŻACIE ŻE PRZESADZAM TO PO WYJEŹDZIE UWIERZYCIE.
OSTRZEGAM NIECH NIKT NIE MYŚLI O JAKIMKOLWIEK WYJEŹDZIE DO TEJ FIRMY.
 
 
zbyniu 
Poczatkujacy

Wiek: 47
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1
Skąd: Konin
Wysłany: Wto Kwi 08, 2008 1:51 pm   voorneputten

wszedlem na to forum przypadkiem i dodam pare groszy od siebie. no wiec jesli chodzi o ta firme to bez rewelacji,ale tez nie jest zle. jedni mowia ze firma prowadzona przez turkow to musi byc przekret.nie do konca sie z tym zgadzam. bylem tam,pracowalem i nie moge narzekac. mieszkania w blokach,wszystko na miejscu. dziwie sie tym co pisza ze nie ma swiatla itd. na godzine mialem 6euro, nie mialem problemu z godzinami tak jak w innych firmach. zarobilem i chetnie tam wroce. prawda jest taka ze jesli chcesz pracowac to bedziesz. gorzej z tymi co mysla ze jada na wakacje,bo zadna firma nie da Ci hotelu z klima i widokiem na morze. to samo z praca. Jesli przyjechales pracowac,a nie sciemniac to zarobisz i bedziesz zadowolony... ja bynajmniej jestem :) pozdro
_________________
zbyniu
 
 
korsarz63
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 31
Wysłany: Śro Kwi 09, 2008 7:08 am   

Hej Zbyniu te twoje 6 euro to żeczywiście rewlacja.Jak masz jakieś miejsca to zabieraj ludzi tak naiwnych jak TY :038: .Bo w tym kraju jest jakaś średnia krajowa.No chyba że masz 19 lat lub mniej. :033:Oj widze jak podajesz masz wiecej przepraszam.
Ostatnio zmieniony przez korsarz63 Śro Kwi 09, 2008 7:10 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
foczka3112 
Poczatkujacy
MONIKA33

Wiek: 48
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 1
Skąd: pOZNAN
  Wysłany: Nie Maj 04, 2008 9:05 pm   

kary za balagan na mieszkaniach to nic w porownaniu z nacpanym turasem wozacym ludzi do pracy z odciaganiem podwojnie ludziom za mieszkanie mimo urlopu wstrzymywanie tygodniowek i lipnym ubezpieczeniem zakwaterowanie 7 osob na 4 osobowym mieszkaniu i pobieranie od kazdego oplaty 50 euro za tydzien mieszkania bez swiatla to fakt bo sama na takim mieszkalam fakt ze naprawili po awanturze jaka zrobilam ze nie jestem jaskiniowcem a telewizor na mieszkaniu to tylko mebel a jakim kolwiek garnku i talerzu na wiekszzosci mieszkan zapomnijcie nory z myszami i karaluchami na domiar zlego niestety w wiekszosci przypadkow nie mamy co liczyc na jaka kolwiek pomoc od rodakow kradzieze to chleb powszedni to narazie tyle na goraco bo wrocilam z tego tureckigo przybytku hamstwa i oszustwa tydzien temu mam nadzieje ze ten opis powstrzyma chociaz kilka osob od wyjazdu do tego biura sa inne aha i to pani Jarzabek z Krapkowic kieruje tam ludzi obiecujac cuda :074: :074:
 
 
gringo18 
Poczatkujacy

Wiek: 33
Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 2
Wysłany: Pon Maj 05, 2008 6:41 pm   

siem! czytajac te posty mam teraz wiele watpliwosci co do tej firmy... czy na serio jest tak zle? a komu sie podobalo i jest zadowolony?
 
 
mloda 
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 3
Wysłany: Śro Maj 07, 2008 6:35 pm   Voorne-Putten

Witam!
Odradzam wyjazd z tej firmy ponieważ wszystko to co pisze na forum jest prawda a najlepsze jest to ze za zerwanie umowy niby jest 150e kary a o tym wiesz ty a w rzeczywistosci to 300e kary. stawka po odliczeniu mieszkania i niby ubezpieczenia ktorego tak naprawde niema wychodzi 4.60e na reke. Turcy polakow maja za smieci i wogole ich nie szanuja. Najgorszy z nich jest zacpany Roy a jak nie wierzycie to jedzcie i sie przekonacie o tym wszystkim !!!!!!!!!!!
Jak chcecie wiedziec wiecej to piszcie na nr GG: 13967917
 
 
kaja2211 
Poczatkujacy

Wiek: 38
Dołączyła: 02 Kwi 2008
Posty: 10
Skąd: den haag
Wysłany: Śro Cze 25, 2008 11:17 pm   

ludzie ,ale jestescie walnieci! moze i wiele jest prawda ,ale jak patrze jakie kaleki przyjezdzaja do tego biura wcale sie nie dziwie ze sa tak traktowani!! jestes pracowity i oni to widza to masz naprawde wporzadku robote i cos mozna zarobic wiadomo kokosow nie ma ,ale zawsze to cos!! jwstem tu juz 5 miesiacy wykazalam sie w kilku miejscach i mam luz 1 praca mi sie nie podobala zmienili na inna i jest oki pracuje juz w 1 miejscu 3 miesie i nie narzekam.najlepiej sami sie przekonajcie ,a bedziecie wiedzieli co i jak,bo tego co ludzie pisza nie ma co sluchac ,bo doskonale wiem o co tu chodzi! :039:
 
 
slonce70685 
Poczatkujacy
slonce70685

Wiek: 38
Dołączyła: 08 Lip 2008
Posty: 2
Skąd: czestochowa
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 5:28 pm   

hej ogolnie niewypowiadam sie na temat firm ale na ten temat z przyjemnoscia sie wypowiem poniewaz to naj wieksza porazka wyjazd do tej firmy!!!!!!! wiem cos o tym bo jestem juz tu 3miesiac i chce tylko wytrzymac do wygasniecia umowy i napewno nigdy tu nie wroce wszystkie te negatywy sa jak najbardziej prawda i niebzgadzam sie z tym ze jak chcez pracowac to jest praca bo to zalezy gdzie cie zuca i od ich humoru ale ogolnie to porazka szefowie to >>>cenzura<<< i jak maja zly humor to traktuja nas polakow jak zwykłych smieci niestety takie sa fakty a szkoda bo praca nie jest zła ale coz jak niedaj zarobic!!!!!!!!!! pozdrawiam :039:
_________________
sloneczko;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group