NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Voorneputten prosze o opinie na temat tej firmy
Autor Wiadomość
JaneDoe 
Poczatkujacy

Dołączyła: 20 Sty 2010
Posty: 5
Wysłany: Pią Mar 19, 2010 1:04 am   

rafalto1 napisał/a:
jesli chodzi o takie zdarzenia jak zostalo opisane do gory to sa tylko i wylacznie klamstwa bo zaden pawel ania i przemek nie sa upowaznieni do tego aby jezdzic do hemente i kogos meldowac takie cos moze zrobic tylko i wylacznie szef
A jesli wam tak zle to dlaczego poprostu nie zjedziecie pewnie w swoim domu w polsce jeszcze gorzej macie albo wogole domu w polsce nie macie pozdrawiam normalnych


Chyba ty tutaj cos przekrecasz. Na zameldowanie tylko ty jedny jestes upowazniony, ty sie wpisujesz i dajesz zgode. Jak masz zamiar pracowac w Holandii dluzej niz pare miesiecy to sie musisz zameldowac w Holandii. A meldunek w gemeente to dobra rzecz, daje ci prawo na rozne sprawy. Nie szef ani nikt inny jest upowazniony aby zameldowac. Pawel poszedl tlumaczyc a oni podpisali.
A w ogole cos tam sie dzisiaj dzialo w tym biurze slyszalam. Pare gosci sie zbuntowalo, ze kontraktow nie dostali i chamsko placili i ze chca wracac do Polski. Oczywiscie jakas nie prawna kara E300,- im wisi nad glowa! W sobote maja zjazd, na kase maja czekac w Polsce..
_________________
I'm gonna fight for my right
 
 
ibi222 
Poczatkujacy

Wiek: 39
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 1
Wysłany: Nie Lip 04, 2010 10:43 am   praca w vorne putten

post w calosci edytowany

znasz tylko wulgaryzmy nie umiesz sklecic zdania bez nich?
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Lip 04, 2010 10:56 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
bandzior 
Poczatkujacy
serio

Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 1
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 12:30 pm   

jesli chodzi o ta firme to odradzam . od 5 lat jezdze do holandii i nigdy sie nie spotkalem z takim klamstwem,zlodziejstwem. szkoda mi slow na ta firme juz tyle sie nagadalem o niej ze az glowa boli. wiem ze ci polacy co robia w tym biurze to i tak im ktos predzej czy pozniej dokopie do dupy jak i nie gorzej. :072:
 
 
klaudiaa18xp 
Poczatkujacy
maga26

Dołączyła: 14 Paź 2010
Posty: 1
  Wysłany: Czw Paź 14, 2010 5:16 pm   UWAGA NA ZŁODZIEJI Z VOORNE PUTTEN

:013: Witam wszystkich którzy mają zamiar jechać do holandii z firmy Voorne putten.
Byłam tam pół roku. Mieszkania tragicze: bez ciepłej wody, bez telewizji i bez ogrzewania. Farelki do grzania kupujesz na własny koszt i musisz uważać żeby nie grzać za dużo bo będziesz musiał płacić za prąd kare 200 euro. Nie można pyskować bo wypłate dostaniesz mniejszą. Na jaką kolwiek prośbe spławiają cie ze jutro... Na prąd czekaliśmy 1,5 miesiąca! W ciągu całego pobytu dostaliśmy łącznie 850 euro kary za: nieumyty talerz, kurz na telewizorze, za włosy na umywalce! Przez 4 miesiące byłam molestowana przez szefa R... Żadna odmowa nie pomagała aż wkoncu powiedziałam mu prosto w twarz że nie życze sobie obmacywania i sprośnych uwag na mój temat i wtedy mnie zwolnili! Nic nie moglam zrobić bo nie mialam świadków bo nachodzil mnie w domu pod pretekstem kontroli czystosci w dniach gdy dziwnym zbiegiem okolicznosci tylko ja mialam wolne! :011:

[ Dodano: Czw Paź 14, 2010 5:20 pm ]
Meggi26
_________________
Maga26
Ostatnio zmieniony przez klaudiaa18xp Czw Paź 14, 2010 5:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 5:48 pm   

klaudiaa18xp, gratuluje, ze wytrzymalas 6 miesiecy :033:
 
 
pabsi 
Poczatkujacy

Dołączyła: 22 Cze 2011
Posty: 2
Wysłany: Śro Cze 22, 2011 10:17 am   

Ktoś się orientuje jak to obecnie z tym biurem jest? z tego co wiem koordynatorzy Ci sami tylko logo coś się zmieniło a jak z resztą?
 
 
krucik85 
Poczatkujacy

Wiek: 38
Dołączyła: 04 Lip 2009
Posty: 14
Wysłany: Śro Cze 22, 2011 10:49 am   

Mam znajomych którzy pracowali w tej firmie i nic dobrego nie usłyszałam, gorzej niż u mnie w firmie. Odradzam wyjazd do tej firmy.
 
 
pabsi 
Poczatkujacy

Dołączyła: 22 Cze 2011
Posty: 2
Wysłany: Śro Cze 22, 2011 3:01 pm   

a co było nie tak u nich?
 
 
krissvank 
Poczatkujacy

Wiek: 33
Dołączył: 30 Cze 2011
Posty: 1
Wysłany: Czw Cze 30, 2011 10:05 pm   

Co do tej firmy wypowiem się negatywnie i nie będę owijać w bawełnę więc przyjechaliśmy do biura w sobotę rano już na dzień dobry pokazali nam jacy są kompetentni zamiast być o 6 rano jak się umawiali z nami to byli o 8 i wiadomo w biurze dostaliśmy umowy do podpisania i ich nie dostaliśmy do reki potem zawieźli nas na domki zamiast spać jak ludzie w pokoju na łózko to kazali nam się przespać max 2 dni na sofach . W tych domkach były super warunki ale jak słyszę że mam spać na salonie to krew mnie zalewa .Od przyjazdu siedzieliśmy bezczynnie w domu 4 dni po 4 dniach łaskawie Przemek zabrał nas by wyrobić numery sofi no i następnego dnia do pracy .Popracowaliśmy 3 dni i 2 dni wolnego ,Gdyby nie przeniesienie to byśmy siedzieli w domu bóg wie ile . Jeździłem przez 1,5 tygodnia jako kierowca po tym okresie wrócił właściwy kierowca i dali nas na salon i też ta sama gadka 2 dni mas i z tych 2 dni zrobiły sie 3 tygodnie i z godzinami też jest lipa zanim nas wysłali do pl to siedzieliśmy 2 dni w domu jak nie maja godzin i mieszkań to niech nie ściągają ludzi po 6 tygodniowym pobycie stwierdzam że ich kompetencja jest poniżej poziomu deski klozetowej i ludzie mowie wam z dobrego serca nie jedźcie tam bo to was pochłonie masę nerwów i kasy ODRADZAM WYBORU TEJ FIRMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
beatka7722 
Poczatkujacy
beatka7

Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lip 2011
Posty: 1
Wysłany: Sob Lip 09, 2011 8:59 am   

odradzam jak najbardziej ta zje....na firmę. jedyne co mnie tam dobrego spotkalo to że poznałam mojego obecnego chłopaka :D byliśmy tam pół roku i nic praktycznie nie odłożyliśmy no i na dodatek musieliśmy tam nieźle oszczędzać. ta firma jest dla takich co chcą tylko mieszkac i jakoś żyć w Holandii bez odkładania czegokolwiek. jednym słowem masakara. my zmieniliśmy biuro i w końcu normalnie płacą i w ogole mamy wakacyjne itp. a tam to nic nie było nawet stawek wiekowych. tu przez miesiąc odłozylismy więcej niż tam przez pół roku!!! no a pokój to mieliśmy taki że jedno łóżko jednoosobowe na 2! a miejsca od łóżka do ściany to z pół metra i nic więcej masakra. Odradzam jak najbardziej!!!!!

[ Dodano: Sob Lip 09, 2011 9:05 am ]
a i zapomniałam dodać gdy szukalismy pracy po innych biurach i pytali się nas gdzie przedtem pracowaliśmy jak tylko powiedzieliśmy że w voorneputten to od razu nam podziękowali i było koniec rozmowy, ale nie wiem dlaczego :017: dlatego w tym biurze nawet nie przyznaliśmy się że robiliśmy w takiej firmie bo może nadal byśmy nic nie mieli :P pozdrawiam wszystkich i z szczerego serca odradzam
 
 
kliha 
Poczatkujacy

Dołączyła: 27 Wrz 2011
Posty: 2
Wysłany: Wto Wrz 27, 2011 2:45 pm   Re: Voorneputten prosze o opinie na temat tej firmy

ela66 napisał/a:
Szukam kogoś kto pracował lub pracuje dla tej firmy. Interesują mnie warunki.



hey mam na imie monika wiecej nie musze mowiwc oni juz wiedza o kogo chodzi. pracowalam dla tej firmy zlodzieje oszusci . kordynatorzy Przemek i Darek sprzedaliby wlasna dupe zeby sie wybic i zarabiaja na cudzych karach. Dziewczyny ktore im dały dupy mialy dobrze a na reszte mieli wyjeb.. Kary za wszystko nawet za zaspanie raz do pracy lub za szklanke w zlewie. oszukiwali na przelewach. jak chce cie cos wiecej wiedziec to piszcie chetnie wam odpowiem. malo tego jak jedziesz na urlop tez pieniedzy nie wyplacaja ale zaniedl;ugo sad ich czeka takze omijajcie ta firme ona itak juz dlugo nie bedzie. pzdr :)
 
 
kliha 
Poczatkujacy

Dołączyła: 27 Wrz 2011
Posty: 2
Wysłany: Wto Wrz 27, 2011 2:56 pm   Re: download The Steam Experiment hd movie

fakt to samo i sie zdarzylo co mowisz beatka :) takze nie polecam
 
 
sara25 
Poczatkujacy

Dołączyła: 16 Lis 2011
Posty: 1
Wysłany: Śro Lis 16, 2011 2:26 pm   vp

To prawda jeżeli chcecie zrujnowac swoje życie i swoje zdrowie to firma jak najbardziej trafna wiem co mówie pracowałam tam 3 lata to sporo jak na ta firme a to dlatego ze nieupominalam sie o kase do czasu kiedy brakowalo mi coraz wiecej kasy do wypłaty, to pomazane hu.. i tyle powiem pomazane zlodzieje ruchajace polskie dziwki!!!!!!!!!!

Dodano: Sro Lis 16, 2011 2:29 pm
całe te biuro voorne putten powinni tych >>>cenzura<<< spalić na stosie tureckie ku... i złodzieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodano: Sro Lis 16, 2011 2:33 pm
Tam sie nic nie zmieniło a jak sie zmieni to jeszcze na gorsze złodziej bedzie złodziejem a na dodatek brudnym!!!!!!!!!!!!!!
 
 
Dan! 
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 1
Skąd: Den Bosch
Wysłany: Czw Lut 23, 2012 7:12 pm   

Pracowalem tam 5 lat temu i oczywiscie potwierdzam wszystkie negatywne opinie, zastanawia mnie fakt jak to mozliwe ze to biuro jeszcze istnieje ??
 
 
 
anastacia205
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Sie 2012
Posty: 2
Wysłany: Czw Sie 23, 2012 8:30 am   

Witam mam taką prośbę ponieważ planuje z chłopakiem wyjazd do holandii do firmy voortenputten i szukam ludzi którzy tam pracowali czy mógłby mi ktoś napisać coś wiecej o tej firmie o pracy i warunkach i czy rzeczywiscie jest aż tak źle jak piszecie na forum będę bardzo wdzięczna za info pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group