NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Voorneputten prosze o opinie na temat tej firmy
Autor Wiadomość
ewcia.pol 
Mega gaduła

Pomogła: 15 razy
Dołączyła: 19 Maj 2008
Posty: 1071
Skąd: GLD
Wysłany: Czw Sie 23, 2012 8:44 am   

przeczytaj sobie caly watek to sie dowiesz.
 
 
anastacia205
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Sie 2012
Posty: 2
Wysłany: Sob Wrz 15, 2012 10:43 am   

Witam mam pilne pytanie z jakim przewoźnikiem jeździ się to pracy do firmy voorne putten
 
 
iwona1111
Poczatkujacy

Dołączył: 31 Maj 2013
Posty: 1
Wysłany: Pią Maj 31, 2013 4:53 pm   

witam! chce sie dowiedziec czy agencja vpu polska jest wiarygodna? czy firma voorneputten jest w dalszym ciągu tak zła itd prosze o szybka odp gdyz mysle o wyjezdzie tam

[ Dodano: Nie Cze 02, 2013 9:04 pm ]
dostałam link z wiadomosciami na temat agencji vpu polska z roku 2008,ale czy sa osoby które były np rok temu i moga cos powiedziec na ten temat???? czy jednak nic sie nie zmieniło w tej agencji????
 
 
joasia_mi
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Cze 2013
Posty: 2
Wysłany: Śro Cze 19, 2013 6:53 pm   

iwona1111 napisał/a:
witam! chce sie dowiedziec czy agencja vpu polska jest wiarygodna? czy firma voorneputten jest w dalszym ciągu tak zła itd prosze o szybka odp gdyz mysle o wyjezdzie tam

[ Dodano: Nie Cze 02, 2013 9:04 pm ]
dostałam link z wiadomosciami na temat agencji vpu polska z roku 2008,ale czy sa osoby które były np rok temu i moga cos powiedziec na ten temat???? czy jednak nic sie nie zmieniło w tej agencji????


hej, niestety nie mogę napisać niczego pozytywnego na temat tej firmy, a najwazniejsze to brak pracy, siedzisz i czekasz na telefon a tu nic w tym temacie, wysla Cie do pracy na 20 h w tygodniu zeby sciagnac za mieszkanie i nic poza tym. O jakimkolwiek zarobku nie ma mowy i to w sezonie wlasnie :(
 
 
bolo1924
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Cze 2013
Posty: 1
Wysłany: Wto Cze 25, 2013 11:54 pm   

joasia_mi napisał/a:
iwona1111 napisał/a:
witam! chce sie dowiedziec czy agencja vpu polska jest wiarygodna? czy firma voorneputten jest w dalszym ciągu tak zła itd prosze o szybka odp gdyz mysle o wyjezdzie tam

[ Dodano: Nie Cze 02, 2013 9:04 pm ]
dostałam link z wiadomosciami na temat agencji vpu polska z roku 2008,ale czy sa osoby które były np rok temu i moga cos powiedziec na ten temat???? czy jednak nic sie nie zmieniło w tej agencji????


hej, niestety nie mogę napisać niczego pozytywnego na temat tej firmy, a najwazniejsze to brak pracy, siedzisz i czekasz na telefon a tu nic w tym temacie, wysla Cie do pracy na 20 h w tygodniu zeby sciagnac za mieszkanie i nic poza tym. O jakimkolwiek zarobku nie ma mowy i to w sezonie wlasnie :(
A ja narzekałem na swoje biuro :037: to co piszą ludzie to jest tragedia,jedziesz z myślą zarobić a nie dają ci szansy,a jeszcze okradają. Można się załamać na starcie. Pracowałem 5 lat w Holandii przez jedno biuro i praktycznie w jednej pracy ale tam nie było takiego czegoś,wiadomo jak to biuro były opóznienia czasami z przelewami ale żeby jakieś kary albo przeprowadzki po mieszkanich masakra i stres. Dzwoniłem z ciekawosci do tego biura z Rzeszowa i facetka ładnie pieknie mowila,8 euro na czysto,ubespieczenie,wakacyjne ale ze wzgledu ze jestem juz w temacie to zaczelem sie ja wypytywać szczegułów to zaczeła sie motac i że na miejscu przy umowie powie wszystko :) Ludzie po co tam jechać,samo to że tam jakieś >>>cenzura<<< zasrane są,wolał bym do niemiec jechac i zapierdalac od rana do wieczora w polu ale przynajmniej wiesz za co robisz,zarabiasz kase i wracasz a tam?? dziwie sie ze to biuro nazwy jeszcze nie zmienilo.
 
 
madzik165
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Maj 2014
Posty: 2
  Wysłany: Czw Maj 15, 2014 10:01 am   Pomóżcie! Jak zrezygnować z pracy w Voornen Putten bez kary

Witam. Pracuję z chłopakiem w VP od 2 miesięcy ale już dali nam w kość i już jest mnóstwo problemów. Na samym początku oszukali mnie w biurze powiedzieli że nie mogę zjechać w maju na egzaminy i zaliczenia na studiach i musiałam przez nich zrezygnować ze studiów. Chcę iść do innej pracy, mam sporo problemów w Polsce i przyjechałam zarobić a nie jeszcze tracić. Jak mam rozwiązać z nimi umowę żeby nie dali mi kary. 2 tyg wypowiedzenie?
 
 
zolty06
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Mar 2014
Posty: 22
Wysłany: Śro Maj 21, 2014 8:42 pm   

wypisz urlop z 2tyg wyprzedzeniem ,albo rezygnacje albo powiedz ze jestes chora pokombinujesz troche z chorobowym sami cie zwolnia;)...ile ty tam pracujesz ..?chyba nie dlugo wiec nie masz prawie wcale wakacyjnych pieniedzy ...wez wyplate i poprostu spadaj z biura bedziesz w plecy pare euro ...a kara ??? w d ...pie z kara co ci moga zrobic ?? nic ..
 
 
mariajg
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 1
Wysłany: Śro Cze 25, 2014 3:24 pm   Re: Voorneputten prosze o opinie na temat tej firmy

ela66 napisał/a:
Szukam kogoś kto pracował lub pracuje dla tej firmy. Interesują mnie warunki.

bylo super hatka puchatka na 30 osob pokoje bez okien z widokiem na korytarz klamki bez zamka a to wszystko w idealnym polaczeniu z praca w szklarni przy zbiorze pomidorow z norma jedynych 50 kl na godzine (pomidorów kktajlowych)aaaa jeszcze bym zapomniala lazienka sztuk jedna i pasieka prszczela tuz obok szklarni i kary za morderstwo malej bzyczaco kujacej >>>cenzura<<< po jedyne 5 ero od sztuki
 
 
mademoiselle123 
Poczatkujacy

Wiek: 31
Dołączyła: 26 Sty 2016
Posty: 1
  Wysłany: Wto Sty 26, 2016 8:45 pm   nie polecam

VOORNE-PUTTEN ABSOLUTNIE NIE POLECAM! Na domkach z tej firmy mieszkaja ludzie , ktorzy chyba nie maja internetu i nie moga sobie opini sprawdzic o tej firmie. Ta firma wykorzystuje ludzi, placi grosze, wysyla ludzi do szklarni, gdzie panuja warunki jak w obozie pracy. Tylko zapie**dalaj zapie*dalaj! Sapanie do ludzi o byle co itd. Jestem w NL ponad 3 lata i los zmusil mnie do pracy przez ta firme. I pierwszy raz spotkalam sie z takim traktowaniem ludzi, TEMPO TEMPO TEMPO ZA PSIE PIENIADZE!!!!! NIE POLECAM!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group