NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Powitanie
Autor Wiadomość
Renata_H
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 425
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 4:35 pm   

Koza napisał/a:
Anna Lucka napisał/a:
Koza chyba warto wziac pod uwage, ze nie kazdy przyjezdzajacy moze poswiecic wiekszosc swojego czasu wylacznie na nauke. Czy twoja zona podczas nauki pracowala na swoje utrzymanie i na oplacenie kursow?

Koza napisał/a:
...Jeśli po przyjeździe tutaj będziesz mogła się utrzymać (np. dzięki pracującemu mężowi), to zapisz się na kurs holenderskiego do ROC i w międzyczasie podciągnij swój angielski.

D.Ulcia napisał/a:
...Mój mąż jest glazurnikiem,pewnie nie byłoby problemu z praca dla niego.

Mam cytować dalej, czy przeczytasz wątek od początku?


A teraz nalezaloby zapytac Ule na jakim poziomie jest znajomosc jezyka holenderskiego i angielskiego jej meza skoro od razu po przyjezdzie ma zaczac utrzymywac rodzinke ;) (jeszcze nie wiemy czy wogole oni wiedza co ze soba zrobic po przyjezdzie, czy sa obeznani z holenderskim zyciem, maja gdzie sie zatrzymac, szukac pracy...)

Witaj Ula na forum i moze niedlugo w samej Holandii! :)
Nie poddawaj sie z nauka holenderskiego skoro uwazasz ze sobie poradzisz, odswiezaj angielski i rosyjski to chetnie z Toba porozmawiam bo juz rosyjski zupelnie zapominam... :cry:
 
 
Renata_H
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 425
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 4:41 pm   

Kamila, witaj i od razu nalezy Ci sie pochwala ze rozwazne podejscie do sprawy! :038: chodzi mi o zbieranie tych informacji co wiele z emigrantow jakos pomija w swych przygotowaniach do wyjazdu...
 
 
Kamila80
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Cze 2007
Posty: 32
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 5:12 pm   hej Renata

Dziękuje bardzo. Nie wyobrażam sobie podjęcia decyzji o wyjeżdzie bez tzw. "przygotowania gruntu". :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group