NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
przelew abn amro
Autor Wiadomość
ARIE32NL 
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 3 razy
Wiek: 48
Dołączył: 06 Cze 2008
Posty: 83
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Sob Paź 04, 2008 5:17 pm   

[quote="powero"]mam pytanie jak mozna zdobyc e.dentifier?????????? :088: [/quote] e.dintifier mozna zdobyc jedynie zamawiajac Internet Bankieren w banku lub przez internet. Zalatwiajac w banku szybciej dostaniesz e.dentifier a przez internet troche dluzej bo musza ci wyslac umowe do podpisania i dopiero jak im odeslesz dokumenty dostaniesz ta( zabawke ) wkazdym badz razie czy to na necie czy osobiscie musisz zamuwic tzn: Aanvragen internet bankieren pozdrawiam!
 
 
gosik 
Gaduła

Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 105
Wysłany: Sob Paź 04, 2008 8:31 pm   

a w jaki sposób zrobić przelew odwrotnie tzn. z polski (pkobp) do holandii (abnamro)?

[ Dodano: Sro Paź 08, 2008 10:20 am ]
dziękuję za ogrom podpowiedzi. dałam sobie radę sama- cóż jak się coś bardzo chce to zawsze się uda to zrobić-hihihihi
_________________
gosik
 
 
renzmi 
Poczatkujacy
renzmi

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 1
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Śro Paź 08, 2008 9:09 pm   

witam
jestem zalogowana na BM ABRO na stronie gdzie podany moj stan konta i gdzie pisze trasfery
chce przeslac pieniadze na polskie konto PKO BP gdzie mam wpisac kod SWIFT ??
gdzie wpisac przed rachunkiem PL i numer konta?
ratujcie
 
 
szeda 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 09 Mar 2007
Posty: 514
Skąd: Haga
Wysłany: Śro Paź 08, 2008 9:33 pm   

wchodzisz w transfery a ponizej masz opcje "foreign" (ang.), 'buitenland" klikasz
i wyskakuje ci szereg okienek gdzie w pierwszym powinnas wpisac PL i dwie cyfry z rachunku, w kolejnych po cztery cyfry, swift chyba na dole jest
Ostatnio zmieniony przez szeda Czw Paź 09, 2008 12:08 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
XTc 
Poczatkujacy
Propagator Lenistwa


Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 43
Skąd: Olesnica / Woerden
Wysłany: Śro Paź 08, 2008 9:39 pm   

a zeby "zdobyc" ten a`la kalkulatorek nalezy: udac sie do banku, usmiechnac sie szeroko, poprosic o czytnik i po problemie. mam dwa - jesli ktos potrzebuje - nie ma sprawy, zapraszam.
_________________
...czy swiat sie wiele zmieni, gdy z mlodych gniewnych wyrosna starzy...rozleniwieni?! ;-)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group