NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dostęp internetowy do konta w Post Banku
Autor Wiadomość
Ivonne
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 4
Wysłany: Pią Lip 13, 2007 9:01 pm   Dostęp internetowy do konta w Post Banku

Posiadam konto w Post Banku ale chce korzystac z tego konta przez internet. Mam kod a wiec tzw wachtwoord ale niewiem co to jest Gebruikersnaam i niewiem gdzie go znalezc? Bardzo prosze o pomoc. Pytanie prawdopodobnie banalne, ale w tym momencie odpowiedz jest mi bardzo potrzebna...Rozumiem, ze logowanie odbywa sie na stronce mijn.postbank.nl? Z gory dziekuje za wszelkie wskazowki!
 
 
pawel1979 
Mega gaduła

Wiek: 45
Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 1346
Skąd: NL
Wysłany: Pią Lip 13, 2007 9:11 pm   Re: Dostęp internetowy do konta w Post Banku

Ivonne napisał/a:
Gebruikersnaam i niewiem gdzie go znalezc? Bardzo prosze o pomoc. Pytanie


powinnas otrzymac to poczta z postbanku to jest nazwa twojego konta :wink:
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Pią Lip 13, 2007 9:11 pm   internet

witam cie gebruikersnaam otrzymasz poczta i musisz isc go osobiscie odebrac- przy pierwszy logowaniu poslugujesz sie ty otrzymanym ale mozesz go zmienic na dowolny wybrany przez ciebie. jesli nie otrzymalas jeszcze przesylki pocztowej nie mozesz sie na razie zalogowac .
 
 
pawel1979 
Mega gaduła

Wiek: 45
Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 1346
Skąd: NL
Wysłany: Pią Lip 13, 2007 9:12 pm   

hehe ten sam czas wysłania widomosci 8)
 
 
Ivonne
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 4
Wysłany: Pią Lip 13, 2007 9:33 pm   Re: internet

powiedzcie mi jeszcze jedno. Ile liter/cyfer ma nazwa konta bo info z banku jest juz odebrane ale robie to zdalnie i musze sie domyslac, które słowo to nazwa konta...:/
 
 
AnnaW 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 22 Paź 2006
Posty: 551
Skąd: Delft
Wysłany: Pią Lip 13, 2007 11:01 pm   

Nie wiem dokladnie o co chodzi, ale pytasz jak sie nazywa konto po holendersku? Jest to "rekening" (betaalrekening)
 
 
Ivonne
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 4
Wysłany: Sob Lip 14, 2007 12:32 am   

Pytam o to, jak rozpoznać w tym formularzu który przesyłają z post banku, ze to jest ten Gebruikersnaam? Sorki ze pytam o takie rzeczy ale sama tego nie mam przed sobą a osoba która to ma nie zna holenderskiego :/
 
 
matthewue 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 57
Skąd: UE
Wysłany: Sob Lip 14, 2007 6:53 am   hm

polecam ci zalozenie konta w abn amro, oplata to ok 7-8 euro za 3mce chyba, elegancko dostep do internetu jest, kalkulatorek do przelewow i dostepu, wsztstko zalatwilem w 2 tygodnie, a co najwazniejsze obsluga jest w j. angielskim co jest duzym ulatwieniem dla osob ktorej nie znaja holenderskiego pozdro
 
 
r'dam girl 
Nieśmiały użytkownik


Dołączyła: 29 Lis 2006
Posty: 92
Skąd: Schiedam
Wysłany: Sob Lip 14, 2007 1:17 pm   

gebruikersnaam jest w liscie ktory dostalas od postbanku, tam jest napisane Uw gebruikersnaam is: i tu padaja cyfry i liczby np die4mn5j i to jest ten twoj gebruikersnaam czy login, z tym listem bylas w postbanku odebrac wachtwoord (haslo).
 
 
Ivonne
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 4
Wysłany: Sob Lip 14, 2007 6:38 pm   

Bardzo Wam dziekuje za pomoc!!! Pozdrawiam!!!
 
 
silaczka 
Gaduła

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2007
Posty: 159
Wysłany: Śro Lip 18, 2007 8:38 pm   

czesc.bardzo prosze o przetlumaczenie.zablokowalo mi dostep do mijn postbank,probuje wg wskazowek zamowic nowe kody dostepu ale mi cos takiego wyskakuje i juz nie kumam.dzieki.

De gegevens die u heeft verstrekt komen niet overeen met de gegevens van de Postbank. Controleer de gegevens die u heeft ingevuld. Zijn uw gegevens correct? Ga dan naar veelgestelde vragen voor meer informatie.

Probeer niet opnieuw in te loggen totdat u uw nieuwe inlogcodes heeft ontvangen. Doet u dit wel, dan blokkeert u namelijk automatisch ook uw nieuwe gebruikersnaam en wachtwoord.
dzieki.
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Śro Lip 18, 2007 10:35 pm   

De gegevens die u heeft verstrekt komen niet overeen met de gegevens van de Postbank. Controleer de gegevens die u heeft ingevuld. Zijn uw gegevens correct? Ga dan naar veelgestelde vragen voor meer informatie.

dane, ktore podalas nie zgadzaja sie z danymi z Postbank.... sprawdz podane dane... sa twoje dane poprawne?? idz po wiecej informacji do dzialu: czesto zadawane pytania


Probeer niet opnieuw in te loggen totdat u uw nieuwe inlogcodes heeft ontvangen. Doet u dit wel, dan blokkeert u namelijk automatisch ook uw nieuwe gebruikersnaam en wachtwoord.

nie proboj sie ponownie zalogowac dopuki nie dostaniesz nowych kodow do zalogowania. Jesli bedziesz sie probowala zalogowac przed ich otrzymaniem nowego kodu, zablokujesz nowe gebruikersnaam i haslo...
 
 
silaczka 
Gaduła

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2007
Posty: 159
Wysłany: Czw Lip 19, 2007 3:06 pm   

No wlasnie!
Dzieki Duuvelke,sek w tym ze juz od pk 1,5 mies czekam na te nowe kody!!! :076: juz sama nie wiem.trzeba tam chyba zadzwonic,nie :wink:
papa
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Czw Lip 19, 2007 4:48 pm   

silaczka napisał/a:
No wlasnie!
Dzieki Duuvelke,sek w tym ze juz od pk 1,5 mies czekam na te nowe kody!!! :076: juz sama nie wiem.trzeba tam chyba zadzwonic,nie :wink:
papa


kurcze to dlugo... na twoim miejscu zadzwonilabym tam... takie kody to zazwyczaj w ciagu 2 tygodni sie dostaje... albo przejdz sie do posbanku...
 
 
silaczka 
Gaduła

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2007
Posty: 159
Wysłany: Czw Lip 19, 2007 10:52 pm   

nie,chodzenie nie ma sensu.Pani podaje od razu nr 0900 i dzwon sobie czlowieku,wiem bo miedzy probami moj chop poszedl i powiedziano mu zeby se kolnol bo one tam nie maja netu! O!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group