NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy można wziąśc w Polsce kredyt na zaświadczeniu z Holandii
Autor Wiadomość
jordan233 
Gaduła


Wiek: 42
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 158
Skąd: NL
Wysłany: Śro Paź 01, 2008 6:46 pm   Czy można wziąśc w Polsce kredyt na zaświadczeniu z Holandii

Tak jak w temacie,czy można wziąść w Polsce kredyt na zaświadczniu z Holandii??
 
 
LeGolas 
Super gaduła


Pomógł: 11 razy
Wiek: 34
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 271
Skąd: Zwanenburg
Wysłany: Śro Paź 01, 2008 7:08 pm   

Oj podejżewam że nie... Ale nie wiem dokładnie zapytaj nejlepiej przez meila jakiegos banku albo agencji kredytowej. :039:
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę

Kurt Cobain
 
 
 
dorota w
Super gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 306
Wysłany: Śro Paź 01, 2008 8:03 pm   

LeGolas napisał/a:
Oj podejżewam że nie... Ale nie wiem dokładnie zapytaj nejlepiej przez meila jakiegos banku albo agencji kredytowej. :039:

Oj,doradco od siedmiu boleści-jak nie wiesz,to się nie wcinaj w temat.A po drugie "podejrzewam" pisze się przez rz.To tyle do najmądrzejszego na forum.
Można dostać np.kredyt mieszkaniowy w większości banków w Polsce na dochody zagraniczne (Holandia też wchodzi w grę),jeśli masz umowę o pracę -działalność gospodarcza (czyli własna firma za granicą) nie jest brana pod uwagę-banki takich dochodów nie uznają.Nie wiem tylko,jaki trzeba mieć staż pracy za granicą i na jak długo musisz mieć taką umowę-różnie banki wymagają-o to trzeba zapytać w konkretnym banku,w którym chce się wziąć kredyt.Nie wiem też,jak jest z kredytami konsumpcyjnymi-my staramy się o mieszkaniowy,więc tu mogę co nieco powiedzieć.Pozdrawiam
 
 
RobKAM 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 17 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2007
Posty: 666
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Śro Paź 01, 2008 8:06 pm   Re: Czy można wziąśc w Polsce kredyt na zaświadczeniu z Hola

jordan233 napisał/a:
Tak jak w temacie,czy można wziąść w Polsce kredyt na zaświadczniu z Holandii??

Mozna wziazc,ale procedura przyznania jest bardzo skomplikowana i trwa jakies 6 miesiecy.Najlepiej jak ma sie tutaj dzialalnosc gospodarcza,dobrze prosperujaca z niemalymi wplywami i regularnymi oczywiscie.Bankiem ktory najchetniej udziela pozyczek zagraniczniakom jest PKO BP.
 
 
LeGolas 
Super gaduła


Pomógł: 11 razy
Wiek: 34
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 271
Skąd: Zwanenburg
Wysłany: Śro Paź 01, 2008 8:49 pm   

dorota w napisał/a:
LeGolas napisał/a:
Oj podejżewam że nie... Ale nie wiem dokładnie zapytaj nejlepiej przez meila jakiegos banku albo agencji kredytowej. :039:

Oj,doradco od siedmiu boleści-jak nie wiesz,to się nie wcinaj w temat.A po drugie "podejrzewam" pisze się przez rz.To tyle do najmądrzejszego na forum.
Można dostać np.kredyt mieszkaniowy w większości banków w Polsce na dochody zagraniczne (Holandia też wchodzi w grę),jeśli masz umowę o pracę -działalność gospodarcza (czyli własna firma za granicą) nie jest brana pod uwagę-banki takich dochodów nie uznają.Nie wiem tylko,jaki trzeba mieć staż pracy za granicą i na jak długo musisz mieć taką umowę-różnie banki wymagają-o to trzeba zapytać w konkretnym banku,w którym chce się wziąć kredyt.Nie wiem też,jak jest z kredytami konsumpcyjnymi-my staramy się o mieszkaniowy,więc tu mogę co nieco powiedzieć.Pozdrawiam


No przepraszam ale nie wiedziałem...
A nie czepija sie literówek bo "Pani wszystkowiedząca" ja w przeciwieństwie do Cibie nie patrze na klawiaturę.I odbij od mojej osoby.
 
 
 
dorota w
Super gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 306
Wysłany: Śro Paź 01, 2008 11:13 pm   

LeGolas napisał/a:
No przepraszam ale nie wiedziałem


Jest takie powiedzenie-"jeśli nie potrafisz,nie pchaj się na afisz"-zastosuj je do własnej osoby,a nie będziesz dostawał po nosie-z tego co widzę,nie tylko ode mnie.Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia,to się po prostu nie odzywaj.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Śro Paź 01, 2008 11:17 pm   

amen i prosze pisac od tej pory na temat :039:
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
RobKAM 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 17 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2007
Posty: 666
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Śro Paź 01, 2008 11:28 pm   

dorota w napisał/a:
,jeśli masz umowę o pracę -działalność gospodarcza (czyli własna firma za granicą) nie jest brana pod uwagę-banki takich dochodów nie uznają

Uznaja,uznaja dzialalnosc gospodarcza,jednak musza byc naprawde regularne wplywy,kontrakty i cuda wianki.Dodam,ze wszystko trzeba tlumaczyc u przysieglego.Dzialalnosc minimum 3 lata musi byc i w trakcie juz kredytobrania,bank moze zazadac(nie wiem jak to okreslic),czegos w rodzaju sprawozdania z dzialalnosci,czyli zwyczajnie sprawdzaja czy masz dzialalnosc i takie tam.
_________________
nie jestem idealna,ale idealnie sobie z tym radze...
 
 
dorota w
Super gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 306
Wysłany: Czw Paź 02, 2008 12:23 am   

RobKAM napisał/a:
Uznaja,uznaja dzialalnosc gospodarcza,

Pisałam te informacje z własnego doświadczenia-mąż pracuje w Holandii od końca 2004 roku-2005 i 2006 to działalność gospodarcza.Mieliśmy wtedy kupować dom w Polsce i żaden bank nie chciał nawet z nami rozmawiać o kredycie-gdyby działalnośc była w Polsce-nie byłoby problemu,ale dochodów z zagranicznej działalności nie brano pod uwagę.Teraz (2007 i dalej)mąż jest na umowie na czas nieokreślony i teraz jest całkiem inna rozmowa.Z ciekawości zapytałam,jakby było dziś gdyby była działalność gospodarcza-nadal nie jest uznawana-informacja od doradcy kredytowego (Bank BPH,Santander,GeMoney-nie wiem jak w PKO-o ten bank nie pytałam).W Eurobanku z kolei nie dośc,że o działalnośc nie chciano nawet słyszeć,to teraz zapytano nas,czy pracodawca holenderski ma filię w Polsce,bo jeśli nie,to nie mamy szans na kredyt.Wniosek z tego taki,że trzeba pytać u źródła,bo jak widać każdy ma inne doświadczenia z bankami.
 
 
jordan233 
Gaduła


Wiek: 42
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 158
Skąd: NL
Wysłany: Pią Paź 03, 2008 10:38 pm   umowa na czas nieokreślony

jest ktoś kto próbował,lub próbuje brać kredyt bez działalności gospodarczej,po prostu praca na czas nieokreślony, jeżeli ktoś brał lub ubiega się o taki kredyt i na jaką kwotę, tak abyśmy mogli mieć więcej informacji,co? gdzie? pozałatwiać :)
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Nie Paź 05, 2008 11:58 am   

moi znajomi zalatwiali kredyt w Pl. na samochod i zalatwili - tzn tylko dziewczyna miala staly kontrakt - dostaala w Pl okolo 50 tys kredytu - nie bylo zadnych problemow0 jedynie co potrzebowala to umowa o prace przetlumaczona przez tlumacza przysieglego na jezyk polski - zalatwianie i przyznanie kredytu trwalo niecale dwa tygodnie- - niestety nie wiem w jakim banku. pozdrawiam
_________________
Bo w miłości silni
mamy siebie nawzajem!
 
 
sebastian kin 
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Wrz 2007
Posty: 10
Wysłany: Nie Paź 05, 2008 1:46 pm   kredyt w polsce

ja wlasnie jestem w trakcie zalatwiania kredytu hipotecznego na budowe domu i jakos nie ma problemu

tylko najlepiej zeby dogadac sie z szefem zeby wypisal ze ma sie umowe na stale-na czas nieokreslony- mniejsze komplikacje i wiecej mozna wziazc ja biore w Dom banku nawet nie trzeba tłumaczyc papierow bo maja juz wnioski w jezyku angielskim ktore szef ci wypisze i po sprawie tylko trzeba pilnowac terminow bo na przyklad zaświadczenie o zarobkach jest wazne 60 dni

.a umowy nie trzeba tlumaczyc no i najwazniejsze trzeba miec comiesieczne wydruki z banku o stanie konta z ostatnich 6 miesiecy i tak zwane pay slim-mysle ze dobrze napisalem- to jest co miesieczne rowniez z 6 ostatnich miesiecy wydruki od szefa rozliczeniem za kazdy miesiac-czyli ilosc godzin,ile pieniedzy poszlo na skladki no i zarobki.

ja biore kredyt na 30 lat
pozdrawiam jakies pytania to na priva
Ostatnio zmieniony przez sebastian kin Nie Paź 05, 2008 1:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group