NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
BLAUWESTAD PROJECT
Autor Wiadomość
pucka85 
Poczatkujacy

Dołączyła: 07 Wrz 2009
Posty: 2
Wysłany: Pon Wrz 28, 2009 7:13 pm   BLAUWESTAD PROJECT

Dzien dobry wszystkim,

Studiuję sobie w Groningen i mam do przygotowania dość ciekawy projekt dotyczący terenu Blauwe Stad. Chciałabym zapytać, czy ktokolwiek był tam osobiście i wie czym to się je? ;) Chodzi mi głównie o profil turystyczny tego miejsca, dla kogo ono jest, kto tam teraz przyjeżdża, co tam można zrobić. Mam bardzo wiele informacji z różnych stron internetowych i gazet ale chodzi mi o coś obiektywnego, o opinię turysty, który był i widział na własne oczy.

Będę bardzo wdzięczna za pomoc!

Ola
 
 
tomala 
Super gaduła


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 272
Skąd: lepiej nie wiedzieć
Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 2:33 pm   

Hej !
Mieszkam obok w Winschoten, z okna mam widok na Blauwestad.
Jest to osiedle domów jedno i wielorodzinnych wybudowane na sztucznie powstałych terenach pół na pół wypełnionych przez wodę. Wygląda to jak "domy na wodzie". Projekt powstał parę lat temu ale do dziś są problemy ze sprzedażą działek pod zabudowę bo ceny są bajońskie. Zresztą wybudowali się tam bogacze i snoby, którzy nie mają co zrobić z pieniędzmi. Koszt działki 200m kw. to prawie 400 tyś euro, do tego jeszcze trzeba doliczyć koszt budowy domu. Jak mocno popada to podtapia te domy i ciągle właściciele domów mają jakieś problemy natury budowlanej.
Teren wokół Blauwestad jest piękny, można objechać rowerem całość w ciągu około godziny. Od strony Midwoldy znajduję się piękna plaża, czysta woda i mały port jachtowy. Jest też strefa wyłączona-mini rezerwat przyrody gdzie można spotkać ptactwo, którego na co dzień nie widać.
Na terenie Blauwestad jest siedziba firmy, która to zaprojektowała i zajmuje się sprzedażą działek w tym terenie. Proponuję Ci się przejechać tam i poszukać informacji, które Cię interesują.
Poszukaj także tu: www.blauwestad.nl i tu: www.winschoten.digicity.nl
Powodzenia !
_________________
Analiza uryny może wykryć chorobę jednostki, analiza urny - chorobę całego społeczeństwa.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group