NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
E&A
Autor Wiadomość
gielwun 
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Sty 2008
Posty: 3
Wysłany: Wto Sty 22, 2008 1:43 pm   

Witam!
Wybieram się do pracy do Albert Heijn w Nieuwegein.
Czy jest ktoś kto już tam pracował?
Jak wyglądają warunki w pracy, zakwaterowanie itp.
Proszę o odpowiedź
 
 
eljojasso 
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 1
Wysłany: Sob Lut 23, 2008 9:24 pm   

Witam!
Interesuje mnie oferta:
http://www.eena.pl/index....1203418598.news

Czy ktoś z Was pracował może w tej chłodni??
Jakie macie opinie na temat pracy i zakwaterowania??
Czy ciężko wyrobić norme??
Czy 7,89 netto za godzine to płaca przed osiągnięciem normy a 8.98 nettopo ??
Czy jest problem jeśli pracownik posiada na głowie fryzurę typu dreadlocks :083: ??
Na jakiej zasadzie można pracować w nadgodzinach(ile godzin można ich wziąć w tygodniu)? Czy dobrze jest już zaklepać sobie miejsca na powiedzmy początek czerwca??
 
 
kindzal 
Super gaduła


Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 229
Skąd: Tilburg
  Wysłany: Pon Lut 25, 2008 2:46 pm   

Praca w Salvesenie, jest dość cieżka, zato idzie tam nawet niezle zarobić.Co do dredów to niegra roli, bo na chlodni i tak będziesz w czapce chodzil...
Im prędzej sie zapiszesz, tym prędzej wyjedziesz
 
 
kiwii 
Poczatkujacy

Dołączyła: 21 Cze 2008
Posty: 5
Wysłany: Pon Cze 23, 2008 2:26 pm   E&A

cześć! wiecie coś na temat pracy w albercie w nieuwegein?? proszę o wszelkie informacje. także z miejscem zamieszkania. z góry dzięki.
 
 
alexa_wilding 
Poczatkujacy

Wiek: 39
Dołączyła: 25 Sie 2008
Posty: 1
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 8:01 pm   

Barbie29 napisał/a:
Witam :) Firma E&A ma fajną w miarę - pod względem nienarobienia się - pracę w ubraniach w C&A, ale towarzystwo tam :022: szkoda, bo praca naprawdę lekka i przyjemna. W boczkach ponoć jest nieciekawie i bardzo zimno. Mają też pracę w cebulkach, ale dziewczyny które były, narzekały. Mieszkań też nie mają z górnej półki... Ale ogólnie nie licząc tego i nie których >>>cenzura<<<ów w biurze w Holandii - tzn opiekunów, można w tej firmie zarobić.

C :062: zesc! ja pracowalam w firmie C&A w Lisse zostałam zwolniona po przepracowanym miesiacu wraz z kolezanką.Jako powody zwolnienia podano mi niesluchanie sie liniowej oraz "sciemnianie"...Nie ukrywam ze byl to dla mnie duzy cios poniewaz pracowalam jak najbardziej uczciwie nie biorac chorobowego ani nie spozniajac sie.Jednego jestem pewna:Otoz nasza liniowa wymyslila te zarzuty i mnie oczernila przed dyrekcja poniewaz zazdroscila mi wygladu. Przykre to ale prawdziwe.Co do koordynatora powiem tylko ze jest nim niejaki PAN R.bożek wszystkich na firmie.Jego zachowanie wskazywalo przez caly czas na sympatie wobec mnie jednak po zwolnieniu mnie nie udzielil mi tylko krotkiej odpowiedzi ze czas do domu.Jest mi z tego powodu strasznie przykro zwazywszy na FAKT iz oskarżenia o niepracowanie sa nieprawdziwe i KRZYWDZąCE mnie i moją kolezanke.NIE ZYCZE NIGDY NIKOMU SPOTKANIA Z TYM DWULICOWYM KOLO.Ani tym bardziej TRAFIENIA NA FIRME C&A LISSE!! pozdrawiam
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 11:08 pm   

Ja w AH w Zwolle pracuję i nienarzekam wcale :) :038:
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
denilson 
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Sie 2008
Posty: 7
Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 1:28 am   

Witam, ja chciałbym tez wyjechać za miesiąc za pośrednictwem tego biura, może jest ktoś jeszcze to się zgadamy, Pozdro dla wszystkich tam pracujących :039:
_________________
Zapraszam do zamawiania polskich gazet i czasopism i nie tylko, w formie elektronicznej na www.eksiazkolandia.nextore.pl
 
 
kicha 
Poczatkujacy
sophie

Dołączyła: 22 Maj 2008
Posty: 22
Wysłany: Nie Wrz 21, 2008 1:44 pm   

pracowalam przez e&a w tilburgu , dziela tam polakow na 2 grupy- polscy polacy i holenderscy polacy. spozniali mi sie z wyplata bo mysleli ze jestem 'polskim polakiem' wiec nie musze miec wyplaty wczwartek. traktuja ludzi jak roboty do pracy, a watpliwym 'wyroznieniem' jest u nich to ze tylko najlepsi pracownicy moga chodzic na nocki za ktore jest pare groszy wiecej. :072:
 
 
 
Doriss 
Poczatkujacy
Doriss

Wiek: 46
Dołączyła: 22 Wrz 2008
Posty: 12
Skąd: Bytom/Ommen
Wysłany: Pon Wrz 22, 2008 10:45 am   

kicha napisał/a:
pracowalam przez e&a w tilburgu , dziela tam polakow na 2 grupy- polscy polacy i holenderscy polacy. spozniali mi sie z wyplata bo mysleli ze jestem 'polskim polakiem' wiec nie musze miec wyplaty wczwartek. traktuja ludzi jak roboty do pracy, a watpliwym 'wyroznieniem' jest u nich to ze tylko najlepsi pracownicy moga chodzic na nocki za ktore jest pare groszy wiecej. :072:


Witam
Ja jak najbardziej nie zgadzam się z Twoją wypowiedzią. Byłam w Holandii dokładnie w mieście Zwolle przez firmę e&a i uważam ,że ta firma jest jak najbardziej kompetentną firmą .Nie ma czegoś takiego jak nie przelane środki (wypłata) na konto. Wypłaty są regularne .Holendrzy są również bardzo tolerancyjni , więc nie rozumię .Poznałam w Holandii sporo osób i nie spotkałam się z negatywną opinią na temat firmy e&a jak i równiez na temat Holendrów.
Przykro mi że się sparzyłaś na tej firmie , ale może warto było by spróbowac w innym mieście , a nie skreślac firmę ?
Pozdrawiam
 
 
 
kicha 
Poczatkujacy
sophie

Dołączyła: 22 Maj 2008
Posty: 22
Wysłany: Wto Wrz 23, 2008 7:18 pm   

nie bede jezdzic wdloz i wszerz holandii aby sprawdzic kompetencje firmy ,z ktora mialam do czynienia i ktora traktuje ludzi jak maszyny , ktore nawet nie zawsze potrzebuja miec przerwe bo wazniejsze sa zamowienia.
 
 
 
Krzysiekk 
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Wrz 2008
Posty: 2
Wysłany: Sob Wrz 27, 2008 9:59 pm   

alexa_wilding napisał/a:
Barbie29 napisał/a:
Witam :) Firma E&A ma fajną w miarę - pod względem nienarobienia się - pracę w ubraniach w C&A, ale towarzystwo tam :022: szkoda, bo praca naprawdę lekka i przyjemna. W boczkach ponoć jest nieciekawie i bardzo zimno. Mają też pracę w cebulkach, ale dziewczyny które były, narzekały. Mieszkań też nie mają z górnej półki... Ale ogólnie nie licząc tego i nie których >>>cenzura<<<ów w biurze w Holandii - tzn opiekunów, można w tej firmie zarobić.

C :062: zesc! ja pracowalam w firmie C&A w Lisse zostałam zwolniona po przepracowanym miesiacu wraz z kolezanką.Jako powody zwolnienia podano mi niesluchanie sie liniowej oraz "sciemnianie"...Nie ukrywam ze byl to dla mnie duzy cios poniewaz pracowalam jak najbardziej uczciwie nie biorac chorobowego ani nie spozniajac sie.Jednego jestem pewna:Otoz nasza liniowa wymyslila te zarzuty i mnie oczernila przed dyrekcja poniewaz zazdroscila mi wygladu. Przykre to ale prawdziwe.Co do koordynatora powiem tylko ze jest nim niejaki PAN R.bożek wszystkich na firmie.Jego zachowanie wskazywalo przez caly czas na sympatie wobec mnie jednak po zwolnieniu mnie nie udzielil mi tylko krotkiej odpowiedzi ze czas do domu.Jest mi z tego powodu strasznie przykro zwazywszy na FAKT iz oskarżenia o niepracowanie sa nieprawdziwe i KRZYWDZąCE mnie i moją kolezanke.NIE ZYCZE NIGDY NIKOMU SPOTKANIA Z TYM DWULICOWYM KOLO.Ani tym bardziej TRAFIENIA NA FIRME C&A LISSE!! pozdrawiam


Zawsze zdarzą się ludzie którym nic nie pasuje, akurat byłem w tym samym okresie w C&A i nawet Cie pamietam i stwierdzę dwa fakty: moje koleżanki same mowiły że sie obijasz z twoją "psiapsiółką"(tą blondynką) więc się nie dziwie że Cie wywalili. Przyjechałaś do pracy a nie po to zeby gadac i czasem ruszyć ręką. I drugi fakt - liniowa na pewno nie pozazdrościła Ci wyglądu - to mówie ja facet :082: . Amen
 
 
Doriss 
Poczatkujacy
Doriss

Wiek: 46
Dołączyła: 22 Wrz 2008
Posty: 12
Skąd: Bytom/Ommen
Wysłany: Wto Wrz 30, 2008 5:19 pm   

Krzysiekk napisał/a:
alexa_wilding napisał/a:
Barbie29 napisał/a:
Witam :) Firma E&A ma fajną w miarę - pod względem nienarobienia się - pracę w ubraniach w C&A, ale towarzystwo tam :022: szkoda, bo praca naprawdę lekka i przyjemna. W boczkach ponoć jest nieciekawie i bardzo zimno. Mają też pracę w cebulkach, ale dziewczyny które były, narzekały. Mieszkań też nie mają z górnej półki... Ale ogólnie nie licząc tego i nie których >>>cenzura<<<ów w biurze w Holandii - tzn opiekunów, można w tej firmie zarobić.

C :062: zesc! ja pracowalam w firmie C&A w Lisse zostałam zwolniona po przepracowanym miesiacu wraz z kolezanką.Jako powody zwolnienia podano mi niesluchanie sie liniowej oraz "sciemnianie"...Nie ukrywam ze byl to dla mnie duzy cios poniewaz pracowalam jak najbardziej uczciwie nie biorac chorobowego ani nie spozniajac sie.Jednego jestem pewna:Otoz nasza liniowa wymyslila te zarzuty i mnie oczernila przed dyrekcja poniewaz zazdroscila mi wygladu. Przykre to ale prawdziwe.Co do koordynatora powiem tylko ze jest nim niejaki PAN R.bożek wszystkich na firmie.Jego zachowanie wskazywalo przez caly czas na sympatie wobec mnie jednak po zwolnieniu mnie nie udzielil mi tylko krotkiej odpowiedzi ze czas do domu.Jest mi z tego powodu strasznie przykro zwazywszy na FAKT iz oskarżenia o niepracowanie sa nieprawdziwe i KRZYWDZąCE mnie i moją kolezanke.NIE ZYCZE NIGDY NIKOMU SPOTKANIA Z TYM DWULICOWYM KOLO.Ani tym bardziej TRAFIENIA NA FIRME C&A LISSE!! pozdrawiam


Zawsze zdarzą się ludzie którym nic nie pasuje, akurat byłem w tym samym okresie w C&A i nawet Cie pamietam i stwierdzę dwa fakty: moje koleżanki same mowiły że sie obijasz z twoją "psiapsiółką"(tą blondynką) więc się nie dziwie że Cie wywalili. Przyjechałaś do pracy a nie po to zeby gadac i czasem ruszyć ręką. I drugi fakt - liniowa na pewno nie pozazdrościła Ci wyglądu - to mówie ja facet :082: . Amen


:038: Podoba mi się Twoja wypowiedz !! To prawda jak chcesz zarobić to zarobisz tylko trzeba pracować , a co niektórzy myślą że;" jadą zarobić a się nie narobić" więc jeśli z takim zapałem jedziecie to długo nie popracujecie !!
Pozdrawiam

[ Dodano: Wto Wrz 30, 2008 5:37 pm ]
kicha napisał/a:
nie bede jezdzic wdloz i wszerz holandii aby sprawdzic kompetencje firmy ,z ktora mialam do czynienia i ktora traktuje ludzi jak maszyny , ktore nawet nie zawsze potrzebuja miec przerwe bo wazniejsze sa zamowienia.


Pojechałaś tam by zarobić i się nie narobić co :D
Przerwy są święte i pilnują by z nich korzystać więc nie wiem skąd masz takie zdanie ..
 
 
 
ela554 
Poczatkujacy

Dołączyła: 03 Paź 2008
Posty: 4
Wysłany: Pią Paź 03, 2008 2:03 pm   praca

Czy wie ktoś z was jak długo trzeba czekać na oferte z biura E&A jak często napływają oferty? Czy tak naprawdę jest to firma godna zaufania widze tu większość pozytywnych opini to chyba warto??
Ostatnio zmieniony przez ela554 Pią Paź 03, 2008 2:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Doriss 
Poczatkujacy
Doriss

Wiek: 46
Dołączyła: 22 Wrz 2008
Posty: 12
Skąd: Bytom/Ommen
Wysłany: Pią Paź 03, 2008 2:18 pm   Re: praca

ela554 napisał/a:
Czy wie ktoś z was jak długo trzeba czekać na oferte z biura E&A jak często napływają oferty? Czy tak naprawdę jest to firma godna zaufania widze tu większość pozytywnych opini to chyba warto??


Cześć Ela !
Ja uważam ,że firma jest super , a co do czekania na oferty to różnie bywa .Zależy od zapotrzebowania , najlepiej dzwonić i pytać .Powodzenia i pozdrawiam
 
 
 
ela554 
Poczatkujacy

Dołączyła: 03 Paź 2008
Posty: 4
Wysłany: Pią Paź 03, 2008 6:17 pm   praca

Po odliczeniu wszystkich opłat ila zostaje miesięcznie i w jakim sektorze można najwięcej zarobić??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group