NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
E&A
Autor Wiadomość
Fegelein
Super gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Kwi 2012
Posty: 395
Wysłany: Wto Lip 08, 2014 7:50 pm   Re: Eigen bijdrage extraterritoriale kosten

ukaszm napisał/a:
Może ktoś wie co za to koszt na salarisie "Eigen bijdrage extraterritoriale kosten", bo jeszcze nie zdążyłem zapytać w biurze E&A , będe do nich dzwonił w poniedziałek


Obrazek


Współczuję mieszkania w spelunie. Jak możesz to czym prędzej uciekaj z tego miejsca dla patologii :)
 
 
talyb 
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 82
Skąd: Brabant
Wysłany: Czw Lip 10, 2014 5:53 pm   Re: Eigen bijdrage extraterritoriale kosten

ukaszm napisał/a:
Może ktoś wie co za to koszt na salarisie "Eigen bijdrage extraterritoriale kosten", bo jeszcze nie zdążyłem zapytać w biurze E&A , będe do nich dzwonił w poniedziałek


Obrazek


Najlepiej popros na biurze, zeby Ci dali ta broszure z tlumaczeniem calej specyfikacji wyplaty, tam jest dokladnie opisane co to sa te koszta eksterytorialne.
 
 
klubbheads 
Poczatkujacy
KlubbTeam

Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 6
Wysłany: Sob Sty 03, 2015 11:51 pm   

i kiedy nie bylo to potracane,placilismy 60€ netto,odkad mamy exterytorialne kosten placimy 60€ brutto.
 
 
Kwiker82
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1
  Wysłany: Nie Sty 18, 2015 8:21 am   

Witam wszystkich. Mam pytanie, jadę w poniedziałek z E&A na magazyn typu chłodnia do firmy Norbert Dentressangle w Tilburgu ? Jak wygląda tam praca? Czy jest dużo godzin? Jak wyglądają zarobki?
Ostatnio zmieniony przez Kwiker82 Nie Sty 18, 2015 9:34 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
eena polska
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Lut 2015
Posty: 4
Wysłany: Pią Lut 06, 2015 11:17 am   

edytowane w calosci

reklama biura pracy ,tyle ze pod nowa nazwa uzytkownika wczesniej bylo to



http://www.niedziela.nl/f...arch_author=Tns
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Lut 06, 2015 12:56 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
GeraltRivia 
MODERATOR

Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 935
Wysłany: Pią Lut 06, 2015 11:24 am   

eena polska napisał/a:
Warto jednak nadmienić, że w przejściu „na swoje” bardzo przydaje się znajomość holenderskiego. W jego szlifowaniu znów pomaga kilkumiesięczna praca przez agencję:)


Ladnie i pieknie, gdyby nie pracowalo sie czesto tylko z Polakami, mieszkalo z Polakami na kampingach, a lekcji holenderskiego firma nie organizuje, albo raz w tygodniu.

Bez (codzienniego) kontaktu z jezykiem osoba dorosla holenderskiego sie nie nauczy (oprocz nielicznych wyjatkow), a praca zazwyczaj jest taka ze tego kontaktu nie ma.

Wiekszosc osob tez wogole sie nie chce uczyc, ale to juz inna historia.
Ostatnio zmieniony przez GeraltRivia Pią Lut 06, 2015 11:24 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
scatman 
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Lut 2015
Posty: 10
Wysłany: Wto Lut 10, 2015 12:32 pm   

Hej,
Jutro jadę na rozmowę do E&A na rozmowę kwalifikacyjną.
Czego się spodziewać, gdzie się pchać w razie czego?
Z waszych postów wynika, że do Zwolle, jakieś inne dobre alternatywy?
Jakie pieniążki można tam zarobić, jakie stanowiska są najczęściej przydzielane?
Ile wynosi tygodniówka, zakładając że pracujesz od pn do pt.
Są płatne nadgodziny, praca w weekendy?
 
 
deyn456
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Kwi 2014
Posty: 1
Wysłany: Wto Mar 03, 2015 2:55 pm   

Witam czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda sprawa mieszkań w Ommen? Dostałem oferte pracy w Albercie w Zwolle. Mieszkania są ponoć w Ommen i dojazd busikiem do pracy. Potrzebuję szybkiej odpowiedzi, dziekuje i pozdrawiam.
 
 
JestFajnie 
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Mar 2015
Posty: 1
Wysłany: Czw Mar 26, 2015 5:37 pm   

Witam wszystkich

Mam pytanie odnośnie pracy w Infotheku, składanie komputerów, liczenie podzespołów, itp. Jakie zarobki, atmosfera
Parę miesięcy temu słyszałem od znajomego niezbyt dobre opinie - zarówno jeśli chodzi o pracę jak i mieszkania - Hotel IBIS Leiderdorp.

Jak obecnie przedstawia się sytuacja?

Pozdro.
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Mar 26, 2015 6:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
eena polska
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Lut 2015
Posty: 4
Wysłany: Czw Kwi 30, 2015 3:16 pm   

"Ladnie i pieknie, gdyby nie pracowalo sie czesto tylko z Polakami, mieszkalo z Polakami na kampingach..."

Co prawda żadna agencja nie odpowiada za zachowanie pracowników (to przecież dorośli ludzie, nie szkolna wycieczka), ale są u nas pewne zmiany. W wymaganiach jest zapis „oświadczenie o niekaralności”. Może niewiele, ale zawsze to krok ku lepszemu. To smutne, że jeden łobuz może zepsuć pobyt za granicą dziesięciu dobrze zachowującym się rodakom. Dzięki takiemu zapisowi przynajmniej ci stwarzający największe problemy nie wyjadą i nie będą robić sumiennym pracownikom z naszego kraju złej opinii.
Ostatnio zmieniony przez eena polska Czw Kwi 30, 2015 3:19 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
joshua 
Poczatkujacy
kropla wody

Wiek: 49
Dołączył: 28 Mar 2009
Posty: 28
Skąd: Burgum
Wysłany: Czw Kwi 30, 2015 9:06 pm   

Można uczyć się samemu języka albo pójść do szkoły. Znaleźć sobie kumpli holenderskich itd. Proste.
 
 
beataw 
Gaduła
beataw

Pomogła: 1 raz
Wiek: 45
Dołączyła: 23 Sty 2009
Posty: 146
Wysłany: Pią Maj 01, 2015 9:40 pm   Re: Eigen bijdrage extraterritoriale kosten

ukaszm napisał/a:
Może ktoś wie co za to koszt na salarisie "Eigen bijdrage extraterritoriale kosten", bo jeszcze nie zdążyłem zapytać w biurze E&A , będe do nich dzwonił w poniedziałek


Obrazek


czy to faktycznie oplata za mieszkanie ?? ja mieszkam na swoim a tez mam cos takiego na moim lonie ale tylko raz mi to potracili po roku pracy 70 euro
wie ktos co to jest dokladnie ?
 
 
cienkiMiki
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Maj 2015
Posty: 2
Wysłany: Pon Maj 25, 2015 10:21 pm   

Temat ucichł, zamierza ktoś jechać przez ta agencję lub ktoś niedawno wrócił albo ktoś aktualnie jest i pracuje? Planuje podjąć pracę przez tego pośrednika, bo wydają się być w porządku, tylko najbardziej mnie ciekawi czy jak np. jade na 12 tyg to mieszkam w jednej i tej samej miejscowości czy ciągle jest inna. Pozdrawiam.
 
 
eena polska
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Lut 2015
Posty: 4
Wysłany: Czw Maj 28, 2015 1:56 pm   

cienkiMiki napisał/a:
najbardziej mnie ciekawi czy jak np. jade na 12 tyg to mieszkam w jednej i tej samej miejscowości czy ciągle jest inna. Pozdrawiam.


Nie będziemy pisać, jak jest, bo to zadanie niezależnych użytkowników:) Wyjaśnimy tylko kwestie ewentualnych przeprowadzek. Nawet jeśli skończy się praca w jednym zakładzie, staramy się znaleźć coś innego w pobliżu. Tylko w skrajnych przypadkach zachodzi potrzeba zmiany miejsca zamieszkania. Mamy nadzieję, że uspokoiliśmy:)
 
 
bojkot90
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 3
Wysłany: Sob Wrz 12, 2015 10:15 am   

eena polska napisał/a:
cienkiMiki napisał/a:
najbardziej mnie ciekawi czy jak np. jade na 12 tyg to mieszkam w jednej i tej samej miejscowości czy ciągle jest inna. Pozdrawiam.


Nie będziemy pisać, jak jest, bo to zadanie niezależnych użytkowników:) Wyjaśnimy tylko kwestie ewentualnych przeprowadzek. Nawet jeśli skończy się praca w jednym zakładzie, staramy się znaleźć coś innego w pobliżu. Tylko w skrajnych przypadkach zachodzi potrzeba zmiany miejsca zamieszkania. Mamy nadzieję, że uspokoiliśmy:)


Zaskakujący jest fakt że na Florze(Laboratorium Orchidee) w Heemskerk są częste zebrania że będą zwolnienia, bo ludzie są przyjmowani do pracy tylko na okres urlopowy, koleżanka poszła do pracy we środę i tam dowiedziała się że pracuje do soboty, następnie otrzymała telefon od pani koordynator Asi że ma czas do soboty i ma opuścić domek, który zamieszkiwała w Beverwijku. Ponadto Agencja pracy nie wypłaca żadnych procentów za sobotę (mówimy cały czas o Laboratorium Flora) oraz niedziele. Praca tam jest od poniedziałku do soboty w godzinych od 16:30-23:00 a w sobotę od 08:00 do 16:00 wychodzi to 37,50h i za to dostaje się dokładnie 213,85e. Niedziela jest oczywiście dla chętnych jednak bez pokrycia procentowego.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group