NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
E&A
Autor Wiadomość
paulina1805
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 1
Wysłany: Czw Wrz 17, 2015 2:02 pm   

Hej :) Dostałam propozycję pracy w Oss przy pakowaniu ciastek. Zakwaterowanie byłoby w Nistelrode, wyjazd w niedzielę. Czy ktoś coś wie na temat tego biura i pracodawcy? Jakie są warunki mieszkaniowe? Będę wdzięczna za odpowiedź :039:
 
 
Fegelein
Super gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Kwi 2012
Posty: 395
Wysłany: Czw Wrz 17, 2015 8:28 pm   

Nistelrode to znana melina. Jak lubisz ćpać, chlać, bzykać się na prawo i lewo to w sam raz dla ciebie :)
W innym wypadku będzie ci trochę ciężko wśród towarzystwa wątpliwej jakości.
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Czw Wrz 17, 2015 8:56 pm   

Fegelein, byłeś, widziales?
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
Fegelein
Super gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Kwi 2012
Posty: 395
Wysłany: Pią Wrz 18, 2015 4:44 pm   

Byłem, widziałem i jak najszynciej sp... uciekłem z tej speluny gdzie brali po 720-760 euro za pokój od pary.
A o autach w salonie, ludziach wspinających się po sufitach nie będę wspominać bo jeszcze koleżankę przerażę :)
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Pią Wrz 18, 2015 11:14 pm   

Fegelein napisał/a:
Byłem, widziałem i jak najszynciej sp... uciekłem z tej speluny gdzie brali po 720-760 euro za pokój od pary.
A o autach w salonie, ludziach wspinających się po sufitach nie będę wspominać bo jeszcze koleżankę przerażę :)


A pracowales przez E&A czy inne biuro? I kiedy to było?
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
Fegelein
Super gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Kwi 2012
Posty: 395
Wysłany: Sob Wrz 19, 2015 7:40 pm   

Mieszkałem tam kiedy zaczynałem przygodę z Holandią.
Totalny burdel - grzyby na ścianach, chlanie, ćpanie, kuchnia jak chlew, od czasu do czasu stękanie w nocy.
Pełno robactwa, opiekun miał na wszystko wywalone - tak samo jak te biurwy co siedziały w biurze.
Nie wiem jakim masochistą trzeba by być by tam siedzieć, chyba każdy kto miał choć odrobinę szacunku do swojej osoby stamtąd uciekał jak najszybciej to możliwe.

Pracowałem przez E&A i jako tako wspominam to biuro miło (oddział Tilburg-Geldermalsen), aczkolwiek ostatni rok-dwa to zjazd po równi pochyłej.
Nie ta sama jakość i podejście do ludzi jak kiedyś.

Między innymi to doprowadziło do wywalenia E&A z Albert Heijna w Geldermalsen oraz przegrane inne lokacje czy jak oni to nazywali "restrukturyzacją".
Ostatnio zmieniony przez Fegelein Sob Wrz 19, 2015 7:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
eena polska
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Lut 2015
Posty: 4
Wysłany: Pią Paź 02, 2015 1:48 pm   

Fegelein napisał/a:
Byłem, widziałem i jak najszynciej sp... uciekłem z tej speluny gdzie brali po 720-760 euro za pokój od pary.

Zasady są u nas jasne, jeszcze przed wyjazdem można się wszystkiego dowiedzieć. Wyjaśnimy sprawę mieszkań, bo ostatnio dyskusja na forum zeszła właśnie na ten temat. Otóż są to zarówno hotele pracownicze, mieszkania w blokach bądź kamienicach, zabudowach szeregowych, jak również domki bungalow oraz kontenery mieszkalne. Staramy się tak je dopasować, by miejsce zamieszkania było zlokalizowane jak najbliżej pracodawcy. To ważne, bo dodatkowo w większości ofert zapewniamy darmowy dojazd do zakładu. Tygodniowy koszt zakwaterowania wynosi 87,5€ brutto. Kwestia lokatorów to już niestety sprawa otwarta. W biurze podczas rekrutacji nie jesteśmy w stanie ocenić przyszłego zachowania kandydata. Za łamanie przewidzianych w regulaminie zasad grożą kary, pozostaje więc zgłaszać takie przypadki.
 
 
GeraltRivia 
MODERATOR

Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 935
Wysłany: Pią Paź 02, 2015 3:43 pm   

eena polska napisał/a:
W biurze podczas rekrutacji nie jesteśmy w stanie ocenić przyszłego zachowania kandydata.


Mały test o higienie osobistej, powąchanie kandydata, alkomat oraz testy na narkotyki są niemożliwe?
 
 
Fegelein
Super gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Kwi 2012
Posty: 395
Wysłany: Pią Paź 02, 2015 10:26 pm   

eena polska napisał/a:
Fegelein napisał/a:
Byłem, widziałem i jak najszynciej sp... uciekłem z tej speluny gdzie brali po 720-760 euro za pokój od pary.

Zasady są u nas jasne, jeszcze przed wyjazdem można się wszystkiego dowiedzieć.

Akurat to guzik prawda bo nie wspominacie o grzybach, braku ogrzewania w czasie ZIMY, oknach ze szparami na 1 cm czy też o tym, że na lokacji trzymacie element społeczny, gdzie nawet policja jest już znudzona przyjeżdżać i po prostu olewa to.

E&A powinniście się skupić na prawdopodobnych winowajcach tego, że was wyrzucono z Albert Heijna Geldermalsen - czyli Eryka Beicx i Marcina Lobosa, a nie tłumaczyć zasady waszego zakwaterowania.
Od kiedy przybyli ci dwaj panowie E&A upadło niemal na same dno. Głosy mówią, że to już 3 zakład rozwalony przez tych panów.
Ostatnio zmieniony przez Fegelein Pią Paź 02, 2015 10:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Sob Paź 03, 2015 5:22 pm   

eena polska,

Cytat:
Otóż są to zarówno hotele pracownicze, mieszkania w blokach bądź kamienicach, zabudowach szeregowych, jak również domki bungalow oraz kontenery mieszkalne.

W zeszlym roku ktorys z uzytkownikow, wrzucil na jedno z forum fotki tych mieszkan /pokoi jakie oferuje to wasze biuro pracy
pt.'' jak mieszkaja polacy w E&A.'', widzialam na wlasne oczy ,te pomieszczenia , ciekawa jestem skad ci ludzie tam mieszkajacy, biora jeszcze sile na to, by pracowac, przeciez z tego ,
co tam przeczytalam dodatkowo w opisie , to zaczadziec idzie ,od samego smrodu butwiejacych podlog i zagrzybionych scian !
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Sob Paź 03, 2015 5:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyrolowany88
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Gru 2015
Posty: 1
Wysłany: Wto Gru 01, 2015 10:27 am   E&A hessing Helmond totalna porażka

Praca przez agencję E&A w hessing helmond to totalna porażka. Godziny w tygodniu na poziomie 20h to norma trzeba się nieźle nakombinować żeby zarobić 200e i to po za wiekówką. Pocztą pantoflową dowiadujemy się, że opłata za bungal wzrasta z powodu okresu grzewczegoz 87,5 do 100e tygodniowo do tego dochodzi 17 e tygodniowo za ubezpieczenie. Co mamy za te 100e na tydzień: bungal czteroosobowy w stanie tragicznym cieknące dachy rury praktycznie brak internetu, ponieważ rzadko da się otworzyć jakieś strony a o filmikach możemy już zapomnieć, lodówka z trzema półkami do podziału na 4 osoby pokoje jednoosobowe ujdą w tłoku ale dwuosobowe to może 5m2 i do tego jedna szafa na dodatek bez półek. Bungale znajdują się w pseudo ośrodku wypoczynkowym dla wiatraków i jako, że jest po za sezonem mimo że mieszka tu prawie 200 osób Polaków, Litwinów i jeszcze kilka narodowości by się znalazło poprostu 200 wołów roboczych otwarta jest tylko jedna z 4 pralni w której działa tylko jedna pralka na dodatek na pół gwizdka co jest podobno wystarczające. Latarnie na całym ośrodku są wyłączone ponieważ po co nam niby oświetlone ścieżki które są w gorszym stanie niż polskie drogi w drodze do lub z pracy w godzinach nocnych lub wieczornych. Zdecydowanie nie polecam!!!
 
 
sasin3 
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 6
Wysłany: Śro Gru 02, 2015 4:12 pm   Re: E&A hessing Helmond totalna porażka

Wyrolowany88 napisał/a:
Praca przez agencję E&A w hessing helmond to totalna porażka. Godziny w tygodniu na poziomie 20h to norma trzeba się nieźle nakombinować żeby zarobić 200e i to po za wiekówką. Pocztą pantoflową dowiadujemy się, że opłata za bungal wzrasta z powodu okresu grzewczegoz 87,5 do 100e tygodniowo do tego dochodzi 17 e tygodniowo za ubezpieczenie. Co mamy za te 100e na tydzień: bungal czteroosobowy w stanie tragicznym cieknące dachy rury praktycznie brak internetu, ponieważ rzadko da się otworzyć jakieś strony a o filmikach możemy już zapomnieć, lodówka z trzema półkami do podziału na 4 osoby pokoje jednoosobowe ujdą w tłoku ale dwuosobowe to może 5m2 i do tego jedna szafa na dodatek bez półek. Bungale znajdują się w pseudo ośrodku wypoczynkowym dla wiatraków i jako, że jest po za sezonem mimo że mieszka tu prawie 200 osób Polaków, Litwinów i jeszcze kilka narodowości by się znalazło poprostu 200 wołów roboczych otwarta jest tylko jedna z 4 pralni w której działa tylko jedna pralka na dodatek na pół gwizdka co jest podobno wystarczające. Latarnie na całym ośrodku są wyłączone ponieważ po co nam niby oświetlone ścieżki które są w gorszym stanie niż polskie drogi w drodze do lub z pracy w godzinach nocnych lub wieczornych. Zdecydowanie nie polecam!!!


Nie orientujesz się jak w Hesie Zwaagdijk jest z godzinami?
 
 
jkop 
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Gru 2015
Posty: 1
Wysłany: Czw Gru 03, 2015 3:03 pm   

Chciałbym dowiedzieć się o pracę przy zbieraniu zamówień dla Albert Heijn w Neuwegein.
Jak wyglądają tam warunki mieszkaniowe, gdzie dokładnie mieszkają pracownicy z Neuwegein oraz jak sama praca? :?:
 
 
zmazany
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Wrz 2012
Posty: 12
Wysłany: Nie Gru 13, 2015 1:26 am   

Jkop szczerze Ci powiem daj sobie spokój z XPO Logistics robię tam 2 tyg. Iszukam aktualnie czegoś nowego płacą grosze za pracę w chlodni chcesz zarobić 800euro? ?to wal drzwiami i oknami :039:
 
 
sasin3 
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 6
Wysłany: Wto Gru 15, 2015 5:31 pm   

zmazany napisał/a:
Jkop szczerze Ci powiem daj sobie spokój z XPO Logistics robię tam 2 tyg. Iszukam aktualnie czegoś nowego płacą grosze za pracę w chlodni chcesz zarobić 800euro? ?to wal drzwiami i oknami :039:


Witaj, napisz gdzie mieszkacie, jak warunki mieszkalne, ile godzin w tyg robisz?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group