NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
E&A
Autor Wiadomość
YoFeTa 
Poczatkujacy

Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 7
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Wto Gru 15, 2015 6:31 pm   

sasin3

tez tam pracuje jest tragedia! wychodzi 8e na godzine za chlodnie!! mieszkam na prywatnym, pracuje okolo 25-30h w tyg, czasami w weekend. tygodniowka okolo 250e szukam teraz czegos innego
 
 
Santi90
Poczatkujacy

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Sty 2014
Posty: 19
Wysłany: Pon Sty 04, 2016 3:06 pm   

Pracował ktos lub pracuje w xpo logistics oss e&a?

Jak tam praca wyglada ,duzo jest godzin?
Czy w hotelu robotniczy w Niestelrode jest internet ?
 
 
xxxNieznajomyxx
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 2
Wysłany: Czw Sty 07, 2016 9:23 pm   

Polecam pracy w Haarlem na boczkach :) !!
 
 
Anymous91 
Poczatkujacy
HapaczGodzin

Dołączył: 11 Sty 2016
Posty: 1
Wysłany: Pon Sty 11, 2016 4:08 pm   

Witam
Czy jeżeli się wyjeżdża przez E&A, a oferuje stałą pracę np Hessing, czy "rzucają ludzi po różnych zakładach ? jak to robią inni...
:039:
 
 
talyb 
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 82
Skąd: Brabant
Wysłany: Czw Sty 28, 2016 10:49 am   

Anymous91 napisał/a:
Witam
Czy jeżeli się wyjeżdża przez E&A, a oferuje stałą pracę np Hessing, czy "rzucają ludzi po różnych zakładach ? jak to robią inni...
:039:


Na ogol trafiasz do jednego klienta i caly czas tam pracujesz.
 
 
pracownik216
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Sty 2016
Posty: 2
Wysłany: Pią Sty 29, 2016 10:54 am   

Anymous91 napisał/a:

Czy jeżeli się wyjeżdża przez E&A, a oferuje stałą pracę np Hessing, czy "rzucają ludzi po różnych zakładach ? jak to robią inni...
:039:

Nie, jest spokojniej. W wyjątkowych przypadkach proponują zmianę ale to nie takie złe - przynajmniej jest praca zamiast bezsensownego czekania. A jeśli chodzi o boczek w Haarlemie to ludzie chwalą, pamiętać trzeba jednak że jak długo stoisz w miejscu to w tej chłodni dosłownie zamarzasz;)

[ Dodano: Pią Sty 29, 2016 11:06 am ]
YoFeTa napisał/a:
sasin3

tez tam pracuje jest tragedia! wychodzi 8e na godzine za chlodnie!! mieszkam na prywatnym, pracuje okolo 25-30h w tyg, czasami w weekend. tygodniowka okolo 250e szukam teraz czegos innego


250 tygodniowo to tragedia? 1100 zł to w Polsce masz nieraz za cały miesiąc. Ok, jasne, jak na NL wielka kasa to nie jest, ale skoro mieszkasz na swoim, to sporo ci zostaje. A w pracy tymczasowej nowy miesiąc może przynieść zupełnie nową ilość godzin. Ocyzwiście mam nadzieję ze większą;)
 
 
Fegelein
Super gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Kwi 2012
Posty: 395
Wysłany: Pią Sty 29, 2016 4:41 pm   

250 to bieda z nędzą, chyba, że mowa o mieszkaniu na hotelu gdzie pobierają za pokój i ubezpieczenie, a po wszystkim na czysto zostaje 250.

Na prywacie to minimum 400-500 trzeba mieć by jakoś żyć.
Ostatnio zmieniony przez Fegelein Pią Sty 29, 2016 4:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
szczotek 
Poczatkujacy
xxxxx198

Wiek: 34
Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 16
Wysłany: Śro Lut 03, 2016 5:03 pm   

Uwaga na firme XPO logistic (byle ND logistic lub Norbert Dentressangle) Oss , posrednicy to Otto oraz E&A .Praca przy zbieraniu zamowien. Typowy oboz pracy , jesli lubisz zapierdalac non stop , nie odzywac sie do nikogo i byc gnojonym jesli w chociaz jeden dzien nie wyrobisz normy to praca dla Ciebie . Twoja norma zalezy od zamowien , jesli masz dobre zamowienie masz norme jak nie masz pecha , przyjdzie do ciebie ktorys z polaczkow poganiaczy i bedzie cie straszyl ze niedlugo wylecisz itp. Ja wytrzymalem tam okolo czterech miesiecy, przez ten czas praktycznie nie odzywalem sie do nikogo probujac zrobic norme , lecz nie mialem zamiaru biegac jak co poniektorzy ludzie jesli mam gorsze zamowienia lub jakies problemy techniczne. Bylem regularnie straszony przez poganiaczy oraz biuro . Wyrazalem swoje niezadowolenie z tego jak traktuje sie pracownika w tej firme otwarcie , do poganiaczy oraz koordynatorow . Chce podkreslic ze mam paro letnie doswiadczenie w pracy w holandii jako orderpicker i nie zdazylo mi sie zeby pracodawca byl niezadowolony z mojej pracy .Wiekszosc ludzi w tej firmie to ludzie mlodzi i zastraszeni reszta chyba po prostu lubi byc tak traktowana . Holendrzy w tej firmie nie maja rzadnego poszanowanie dla pracownika , mamy sluchac polecen i sie nie odzywac , jesli sie buntujesz wylatujesz. Praktycznie co tydzien przez te dwa miesiace ktos sie zwalnial i przyjmowali kogos nowego, niektorzy maja dosc juz po dwoch tygodniach i sami odchodza. Ogolnie chce przestrzec ludzi ktorzy maja zamiar wyjechac do tej firmy z PL , jesli nie jestes osilkiem ktory lubi zapierdalac to bedzie to dla ciebie udreka , do tego z tego co slyszalem lokacje mieszkalne w Oss tez sa tragiczne , ogolnie nie polecam szkoda nerwow .

Ps. sorry za brak Pl znakow to przez Niemiecka klawiature
 
 
 
ona000
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 5
Wysłany: Czw Lut 25, 2016 7:06 pm   

Witam wszystkich,
Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć jak jest teraz w E&A? Z ich ofert to chyba najbardziej by mi odpowiadała praca na ciuchach C&A w Lisse albo na rozszczepianiu sadzonek orchidei wydaje się spoko. Czy ktoś pracował bądz pracuje obecnie przy którejś z tych prac i mógłby się wypowiedzieć na ten temat? Jak z godzinami, na czym polega ta praca, jakieś rady, jak zakwaterowania i ile pi razy drzwi wychodzą tygodniówki bez wiekówki? Dziękuję bardzo z góry za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich:)

[ Dodano: Czw Mar 03, 2016 1:18 pm ]
Czy ktoś tu jest na tym forum? :(
 
 
GeraltRivia 
MODERATOR

Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 935
Wysłany: Pią Mar 04, 2016 9:35 am   

ona000,

Nie kazdy kto pracuje w E&A reaguje codziennie na tym forum. :) Nikt z moich znajomych teraz tez tam nie pracuje. Tak jak z kazda firma, opinie rozne.
 
 
ona000
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 5
Wysłany: Pią Mar 04, 2016 10:16 am   

GeraltRivia napisał/a:
ona000,

Nie kazdy kto pracuje w E&A reaguje codziennie na tym forum. :) Nikt z moich znajomych teraz tez tam nie pracuje. Tak jak z kazda firma, opinie rozne.


Oj wiem, ale pisałam z ponad tydzień temu, a lada dzień mogę wyjechać i tak się stresuje troszke :P no oki, dzięki za odpis, może ktoś się jakoś odezwie :P
Pozdrawiam :)
 
 
pracownik216
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Sty 2016
Posty: 2
Wysłany: Pią Kwi 29, 2016 12:07 pm   

ona000 napisał/a:
Witam wszystkich,
Z ich ofert to chyba najbardziej by mi odpowiadała praca na ciuchach C&A w Lisse albo na rozszczepianiu sadzonek orchidei wydaje się spoko. Czy ktoś pracował bądz pracuje obecnie przy którejś z tych prac i mógłby się wypowiedzieć na ten temat? [ Dodano: Czw Mar 03, 2016 1:18 pm ]
Czy ktoś tu jest na tym forum? :(


Nie wiem jak z ciuchami ale sadzonki są naprawdę spoko. Koleżanka była i widzę na forach że ludzie też raczej chwalą. Nastaw się jednak na pracę w godzinach popołudniowych. Wypłata nienajgorsza, ponad 7 euro na rękę za godzinę. I co najważniejsze nie musisz nic dzwigać ;)
 
 
angs 
Poczatkujacy
angs

Dołączyła: 01 Maj 2016
Posty: 2
Wysłany: Wto Maj 03, 2016 5:00 pm   

Witam,

czy ktoś się może orientuje do jakich firm dojeżdża się z lokacji E&A w Veenedal i Ede ?

pozdrawiam
 
 
hulk_88
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Sie 2016
Posty: 24
Wysłany: Śro Sie 03, 2016 10:43 am   

Witam,

Jutro jadę z dziewczyną do agencji E&A jakich pytań można się spodziewać na tych testach ??
 
 
Nowicjusz 
Poczatkujacy
Nowy

Wiek: 34
Dołączył: 03 Sie 2016
Posty: 1
Wysłany: Śro Sie 03, 2016 11:43 am   

Witam. Procował ktoś w Haarlem przy boczku ? Jeżeli tak to poprosiłbym o krótki opis tej pracy i warunki mieszkaniowe jakie tam są. Z góry dziękuje.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group