NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Panicelinka
Śro Kwi 18, 2018 7:28 pm
Praca w Holandii z językiem?
Autor Wiadomość
Noahha
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Kwi 2018
Posty: 2
Wysłany: Wto Kwi 17, 2018 6:08 pm   Praca w Holandii z językiem?

Witam, mam pytanie. Mam szansę jechać do znajomych za granicą do pracy. W tym czasie podszkoliłabym swój język i zaczęła naukę Niderlandzkiego, jednakże nie mam ukończonej do końca szkoły średniej (w trakcie). I tu mam następujące pytania, jak to jest w Holandii, czy z Angielskim i Niderlandzkim można znaleźć pracę inną niż ciężka praca fizyczna? (Nie marzy mi się wracać do domu zajechana jak koń bez siły na cokolwiek).
Drugie pytanie też mam, co sądzicie na początek o Order Picker? Trzeba mieć jakieś uprawnienia?
A trzecie to może orientujecie się czy można tam skończyć szkołę średnią?

[ Dodano: Wto Kwi 17, 2018 6:27 pm ]
A i jeszcze coś... Bez wiekówki też da się załatwić pracę? Na własną rękę, bez agencji.
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Wto Kwi 17, 2018 8:23 pm   

Wszystko sie da, pewnie i to bez jezyka , wyksztalcenia , od razu dostaniesz prace biurowa i najprawdopodobniej do tego staly kontrakt ...aha a praca to taka wiesz przy kompie za 2500 euro
Wiatraki .. beda ci tu uslugiwali ,cobys sie nie zajechala jak kon ... masz moze jeszcze jakies wymagania, to smialo wal ! :119:

Moze niech twoi znajomi, co to do nich tu sie wybierasz ,oczeta ci otworza i udziela na wstepie sensownej odpowiedzi ,bo widze ,ze nie masz pojecia o niczym a w szczegolnosci o pracy w Holandii

Jak ja kocham takie wpisy!! :033:
 
 
Noahha
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Kwi 2018
Posty: 2
Wysłany: Wto Kwi 17, 2018 11:47 pm   

A czy Ty czytać ze zrozumieniem umiesz? Napisałam, że z językami i dodałam zapytanie o szkołę, bo chcę ją skończyć. Takie to dziwne, że nie chcę całe życie na produkcji czy gdzieś indziej robić? Wiem jakie są realia dlatego się pytam, skoro nie masz nic ciekawego ani mądrego i rzeczowego jako odpowiedź na moje pytania to daruj sobie.

[ Dodano: Wto Kwi 17, 2018 11:50 pm ]
Tym bardziej jak mam mieć pojęcie o pracy w Holandii skoro tam nie pracowałam nigdy? Wiem, że bez języka byłoby ciężko. Jak masz zamiar udzielać takich mądrych rad, to po prostu lepiej wcale nie pisz.
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Pon Paź 01, 2018 5:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Śro Kwi 18, 2018 7:28 pm   

Noahha napisał/a:
W tym czasie podszkoliłabym swój język i zaczęła naukę Niderlandzkiego,
w jakim czasie, o czym tu mamroczesz ?
Noahha napisał/a:
Wiem jakie są realia
Wiesz ? a nizej juz piszesz
Noahha napisał/a:
Tym bardziej jak mam mieć pojęcie o pracy w Holandii skoro tam nie pracowałam nigdy?



Forum sluzy do wymiany zdan, ale na glupie pytania - udziela sie glupich odpowiedzi !
Nie pasuje to wysil mozgownice i poszukaj odpowiedzi w innych watkach, bo to bylo juz tu ze 1000 razy omawiane .
No i na koniec prawda jest taka, ze na razie nic z siebie nie dałas, a pyskujesz zdrowo.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group