NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy wie ktoś coś o firmie ABOost z IJsselmuiden
Autor Wiadomość
Kamil_kk
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 7
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 6:05 pm   Czy wie ktoś coś o firmie ABOost z IJsselmuiden

Witam, jak w temacie szukam opini na ich temat bo mam mozliwość wyjazdy do nich do pracy na pozwolenie. Praca jaką mi zaoferowali to praca w magazynach za 7,5euro/h ( netto ) Pozdrawiam Kamil
 
 
Tox82 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 82
Skąd: NL
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 8:01 pm   

cze...o firmie nie słyszałem ale zazdroszcze stawki :P ja na niemieckiem paszporcie mam 6 na reke :) powodzenia!!!tak czy inaczej jedz zobacz...swiat nalezy do odwaznych :wink:
 
 
bohusz 
Gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2006
Posty: 108
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 9:31 pm   

Tox82 napisał/a:
cze...o firmie nie słyszałem ale zazdroszcze stawki :P ja na niemieckiem paszporcie mam 6 na reke :) powodzenia!!!tak czy inaczej jedz zobacz...swiat nalezy do odwaznych :wink:


To na niemieckich paszportach mają być wyższe stawki?
 
 
Tox82 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 82
Skąd: NL
Wysłany: Śro Lis 08, 2006 6:00 pm   

a Ty co poczułeś sie gorszy??co to za pytanie???ja widze w mojej odpowiedzi tylko to ze zazdroszcze stawki....i wcale sie nie wywyzszam posiadaniem niemieckiego obywatelstwa........papierek papierkiem ale kazdy wykonuje ta sama prace i nalezy mu sie takie samo wynagrodzenie(odpowiedź na Twoje pytanie). :!: :!: :!: ...jak z czyms jeszcze masz problem to pisz na priva do mnie.....
 
 
Daro golf
Poczatkujacy

Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 2
Wysłany: Śro Paź 31, 2007 7:59 pm   Re: Czy wie ktoś coś o firmie ABOost z IJsselmuiden

Kamil_kk napisał/a:
Witam, jak w temacie szukam opini na ich temat bo mam mozliwość wyjazdy do nich do pracy na pozwolenie. Praca jaką mi zaoferowali to praca w magazynach za 7,5euro/h ( netto ) Pozdrawiam Kamil

Witam wiesz co ja pojechalem do tej firmy w niedziele a we wtorek juz bylem w domu tragedia pracowalem na magazynie musialem rozladowac min dziennie 4 tiry na kazdym po 25 ton wszystko recznie
 
 
Daro golf
Poczatkujacy

Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 2
Wysłany: Śro Paź 31, 2007 8:03 pm   Re: Czy wie ktoś coś o firmie ABOost z IJsselmuiden

Kamil_kk napisał/a:
Witam, jak w temacie szukam opini na ich temat bo mam mozliwość wyjazdy do nich do pracy na pozwolenie. Praca jaką mi zaoferowali to praca w magazynach za 7,5euro/h ( netto ) Pozdrawiam Kamil

I to nie prawda ze 7,5 euro na prawde wychodzi niecale 5 euro napisz mi do jakiej miejscowosci masz mozliwosc jechac to ci powiem czy warto czy nie bo troche wiem o tej firmie
 
 
balcer
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 3
Skąd: Haga
Wysłany: Czw Lis 01, 2007 7:34 pm   

naprawde nie polecam,firma sciemniarska.warunki mieszkalne sa tragiczne,ludzie siedza czekajac na prace po 3 tygodnie.osobiscie pracowalismy w tej firmie przez tydzien,po tygodniu ucieklismy stamtad.mieszka sie czasem na kempingach po 4-6 osob,place ksztaltuja sie okolo 5,80 na godz. netto,za mieszknie placi sie 54 euro tygodniowo z ubezpieczeniem,w razie choroby i tak bardzo trudno bedzie doprosic sie lekarza.polecam inne firmy jak Adecco,e&a itp,nie polecam Level One North.jesli znaszz troche angielski na pewno sobie poradzisz.stawki tam sa wyzsze i praca lzejsza.niestety aboost ma do zaorferowania tylko ciezka prace fizyczna w rolnictwie.pozdrawiam
 
 
 
latajacy_holender
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 3
Wysłany: Czw Sty 03, 2008 1:32 am   Re: Czy wie ktoś coś o firmie ABOost z IJsselmuiden

Kamil_kk napisał/a:
Witam, jak w temacie szukam opini na ich temat bo mam mozliwość wyjazdy do nich do pracy na pozwolenie. Praca jaką mi zaoferowali to praca w magazynach za 7,5euro/h ( netto ) Pozdrawiam Kamil


Zapomnij, 7,50 tak, tylko ze brutto, tak wiec na reke masz z jakies 5,1e/godz (po oplaceniu mieszkania i ubezpieczenia). Odradzam
 
 
czarna1912 
Poczatkujacy
czarna

Wiek: 50
Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 35
Skąd: Zeewolde
Wysłany: Wto Mar 11, 2008 9:46 pm   

I to nie prawda ze 7,5 euro na prawde wychodzi niecale 5 euro napisz mi do jakiej miejscowosci masz mozliwosc jechac to ci powiem czy warto czy nie bo troche wiem o tej firmie



Zgadza sie pracowalam tam bardzo dlugo klamcy i oszusci a do tego teraz jeszcze wiekszy bur.... jak byl ludzie uciekaja z tej firmy a pani Edytka to kawal zlej niedojzalej dziewczynki sama dostala sie dzieki ludziom a teraz ich gnoi...niepolecam :072:
_________________
czarna1912
 
 
 
student 
Poczatkujacy

Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 3
Wysłany: Wto Sie 05, 2008 8:04 am   

Witam!firma ABOost to sami oszuści.Pani przed wyjazdem na zebraniu powiedziała nam ze bedziemy zarabiac po odliczeniu juz wszystkiego 6.01 e,pieniadze jakie mamy tam ze soba zabrac to tylko na pierwszy tydzien ,pracowac bedziemy 6 dni w tygodniu .A jak sie okazałao było całkiem inaczej.Zarabialiśmy po 3.89 e ,pierwsze pieniądze jakiew nam wypłacili i to z wielką łaską to dopiero ppo 4 tygodniach pracy ,a pracowalismy po 4-5 dni w tyg jak jescze dobrze poszło. odradzam nikomu tam nie mozna wierzyc. a na dodatek gdy sie chce szybciej wrocic bo poprostu sie nie opłaca to jeszcze trzeba zapłacic wysoką kare
 
 
lipa 
Poczatkujacy
lipa

Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 1
Wysłany: Nie Mar 08, 2009 2:11 pm   

ABoost to zlodzieje traktują ludzi jak szmacaży,mieszkasz w barakach bez ogrzewania a zarabia się 5 euro.kiedy jesteś nie potrzebny każą jechać ci do polski bo dostali pieniądze za wyrobienie nr sofi.A pani emilka nadaje się do pchaia karuzeli a nie na koordynatorke.
 
 
 
zapobiegliwa 
Poczatkujacy

Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 1
  Wysłany: Wto Lip 28, 2009 8:02 pm   Opinia na temat firmy ABoost Ijsselmuiden.

"Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia".
Napewno powiesz, że firma extra jeśli:
Jesteś lubianym znajomym Ani O. :021: tj. polska pracownica biura w Ijsselmuiden, LUB musisz być fałszywy tak jak ona, żeby Cię polubił ktoś z holenderskich pracowników biura, musisz ZAWSZE fałszywie się uśmiechać, nawet jak jesteś firmą rozczarowany, musisz się podlizywać do holenderskich pracowników biura, oczywiście znając język." Wtedy masz tam życie jak w Madrycie". A jak do tego masz prawo jazdy, to prawie możesz panować. Jeszcze jak polubi Cię pracodawca, to możesz robić co chcesz, totalna swawolka: pić, palić, ćpać, niedać innym spać głośno imprezując, znęcać się nad innymi. Biuro niereaguje!
Inne biura wyrzucają za alkoholizm, ćpanie, rozboje itd. a ABoost takich trzyma i zawsze mają pracę. KAPUSIE, DONOSICIELE, INTRYGANCI, LIZUSY latami tam pracują, BO TAKIM ZAWSZE ZNAJDĄ PRACĘ I TAKICH TAM SZANUJĄ, WIERZĄ W ICH KŁAMSTWA I OSZCZERSTWA CO NA NIEWINNYCH OPOWIADAJĄ Z ZAZDROŚCI O PRACĘ! DONOSY, POMÓWIENIA, WYMYŚLANIE DZIWNYCH HISTORII W BIURZE, ŻEBY TYLKO DOSTAĆ LEPSZĄ PRACĘ TO CODZIENNOŚĆ!
Napewno powiesz, że firma jest zła jeśli:
Ne jesteś znajomym Ani albo Cię nie polubi, nie znasz języka to masz przekichane, bo ona tłumaczy holendrom co innego niż ty prosisz, żeby przetłumaczyła.
Im bardziej ktoś uczciwy, tym mniejsze szanse ma tam pracować, bo takiego odrazu oszukają, dostaje najgorszy pokój, zardzewiały rower od Wima holendra, siedzi bez pracy tygodniami a NAJGORSZE W TYM JEST TO, ŻE WTEDY JAK NIE ZAGWARANTUJĄ PRACY POBIERAJĄ ZA MIESZKANIE I JESTEŚ NA MINUSIE! I NIE PRÓBUJ SIĘ DO BIURA ŻALIĆ ANI WYTYKAĆ IM BŁĘDÓW, BO NAPEWNO PRĘDZEJ CZY PÓŻNIEJ SIĘ ZEMSZCZĄ NP: nie wypłacą wypłaty lub urlopowego, będziesz siedzieć bez pracy a za mieszkanie pobiorą kasę i będziesz musieć to odrobić albo urwą z urlopowego(były przypadki, że blokowali ludziom konta, bo jak oni zakładają ci konto, to nieświadomie podpisujesz, że mogą decydować co z twoim kontem),albo dostaniesz paskudną robotę, albo nie wrócisz po urlopie, bo mówią:"NIEMA PRACY". Nigdy nie powiedzą ci w oczy za co.
Sa wypłacalni tylko dla tych, których lubią. Ludzie zostawiają rodziny dzieci, jadą zarabiać na chleb a siedzą bez pracy, a pijaki, ćpuny, rozrabiaki, kryminaliści mają pracę.
Samo to, że ciągle przyjmują nowych ludzi na miejsce starych daje wiele do myślenia.
O warunkach mieszkaniowych nie wspomnę, bo to normalka, stary 50 osobowy hotel, 3łazienki, robactwo!
To jest właśnie ABoost! W BIURZE PANUJĄ NIEZROZUMIAŁE UKŁADY...
Można by grubą książkę o nich napisać. Ludzie nie bójcie się, piszcie prawdę o ABoost!!!!!!!!
 
 
student 
Poczatkujacy

Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 3
Wysłany: Czw Lip 30, 2009 12:53 pm   

jak najbardziej sie z tym zgodze i sam mogłbym wieke do tego dopisac
 
 
zlotowa83 
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 1
  Wysłany: Czw Paź 22, 2009 4:36 pm   

Odradzam biuro Aboost! :030: [/quote]
 
 
jurek1966 
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 16
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 4:54 pm   

Pracowałem u nich w 2008,2009 Wyjeżdżałem w ciemno ,ale nie narzekam .Warunki mieszkalne które opisujecie to chyba Dronten i to jest wyjątek .Mieszkałem w Vaassen na ośrodku wczasowym .Warunki naprawdę dobre .Na Epe jest tak samo .Na Markneze Też nie można narzekać .Z pracą różnie bywa jak w każdej firmie ,raz jest raz nie.Ilość godzin w dużej mierze zależy od bezpośredniego pracodawcy.Pracować trzeba wszędzie w Holandii znacznie szybciej niż w Polsce.Miałem okazję popracować ze studentami z agencji wrocławskiej którzy usypiali przy topowaniu kwiatów i mieli pretensje za zwrócenie uwagi przez holendra.Stawka godzinowa w moim przypadku była jasna,i wiadomym jest że od stawki netto zabierane jest ubezpieczenie i domek .Co do koordynatorów to oby ze wszystkimi można było tyle załatwić co z Emilką bądź nie pracującym już Alwinem.Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma .Znam wiele osób które wypieły się na ABOOST bo w innych firmach lepiej i wracały z podkulonym ogonem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group