NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
AXIDUS z Opola
Autor Wiadomość
jary1982
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 7
Skąd: Ostrowiec Św
Wysłany: Nie Maj 27, 2007 8:24 am   AXIDUS z Opola

Witam
Byl ktos z was w Holandii z firmą AXIDUS z Opola? Macie moze jakies opinie o tej firmie?
Pozdrawiam
 
 
 
kajtus
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Lis 2006
Posty: 39
Skąd: odpowiedź zna wiatr ... :P
Wysłany: Nie Maj 27, 2007 10:43 am   Hmm

Jeśli bawią cię różne stawki dla posiadaczy polskich i niemieckich paszportów.
Po rozmowie już nawet nie szukałem opinii.

http://www.niedziela.nl/f...ighlight=axidus
 
 
Arek
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 9
Wysłany: Pią Lip 06, 2007 11:21 am   .. .

Dostałem od nich telefon. Oto czego się dowiedziałem:
- 60 euro za dom (kamienice, hotele),
- 4 euro dziennie za dojazd do pracy,
- w biurze nie wiedzą do jakiego stowarzyszenia pracodawców należy Axidus w Holandii,
- brak gwarantowanych godzin w umowie o pracę pomimo podobno szerokiej
działalności w produkcji i ogrodnictwie.

Nie za bardzo wiem co o tym sądzić, czekam na opinie.
 
 
mritek 
Poczatkujacy


Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 34
Skąd: Voorburg
Wysłany: Pią Lip 06, 2007 11:35 am   

Cytat:
4 euro dziennie za dojazd do pracy,

dla mnie to jest dużo.
 
 
 
bulldozerh
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 32
Skąd: DEN HAAG
Wysłany: Pią Lip 06, 2007 11:48 am   Re: .. .

Arek napisał/a:

- brak gwarantowanych godzin w umowie o pracę


Jak dla mnie to już ten kawałek powoduje że z nimi bym nie ryzykował.
Czytałem już opinie że ludzie pojechali i praca była dwa dni a potem proszę siedzieć w domu i czekać na telefon. A opłaty nie czekały :)
Tak więc zastanów się dobrze.
 
 
lady_fire
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 3
Wysłany: Wto Lip 10, 2007 10:33 am   

Szczerze nie polecam tej firmy. Kołują nawet już zaufanych pracowników. Umawiają się na wyjazd, a dzień wcześniej dzwonia z informacją "może innym razem" pozatym kwatery są bardzo różne...od zadbanych willi, przez rozpadające się kamienice do hotelu urządzonym w stylu burdelowym... tegoroczna opłata za dojazd do pracy sprawia, ze ludziom niewiele zostaje z tygodniówki, a żyć trzeba. To raczej firma, z którą można jechać na wakacje niż do pracy, bo faktycznie już w tamtym roku osoby pracowały po 2 godziny dziennie lub miały wolne. Z tego co mi wiadomo, może to plotki, coś jest nie tak z ubezpieczeniem. Gdy poważnie zachorujesz nie masz co marzyć o wizycie u lekarza czy w szpitalu, możesz jedynie zjechać do kraju. Firma ma także wiele plusów, ale szczerze mówiąc, przy tylu negatywnych argumentach o zaletach się zapomina.
Pozdrawiam i życzę powodzenia
 
 
karinak
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 4
Wysłany: Sob Sie 18, 2007 5:27 pm   

hejka,
mialam okazje tam popracowac, ale chyba wtedy jak firma byla na dobrym poziomie. teraz chyba uleglo wszystko pogorszeniu. mam kontakt z osobami, ktore tam pracuja, na niemieckich paskach i pracuja po kilkanascie miesiecy. tym sie udalo, nie narzekaja, nie maja na co narzekac. maja dobrze, bo sa " dojnymi krowami " ( jezeli znacie to pojecie ) i maja light z ludzmi z biura... niestety nie kazdy jest na takiej pozycji. myslalam ze tam wroce, ale nie ma sensu, trzeb poszukac czegos zdrowszego, chociaz miejscowki pracy m sie podobaly...
pozdrawiam
 
 
nicholas
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 7
Skąd: Schiedam
Wysłany: Nie Sie 19, 2007 2:37 pm   

witam , my z dziewczyna takze nie polecamy bylismy w tej firmie 1,5 miesiaca -totalna lipa , przenieslismy sie do innej , duzo lepszej
NIE POLECAM

jak juz zainstaluja nam internet w domu to pokaze wszystkim fotki jak mieszkalismy przez pierwsze 3 dni masakra , na strychu hehe

pozdrawiamy
 
 
200dream
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Lut 2007
Posty: 21
Wysłany: Śro Wrz 12, 2007 4:03 pm   

nicholas napisał/a:
witam , my z dziewczyna takze nie polecamy bylismy w tej firmie 1,5 miesiaca -totalna lipa , przenieslismy sie do innej , duzo lepszej
NIE POLECAM
jak juz zainstaluja nam internet w domu to pokaze wszystkim fotki jak mieszkalismy przez pierwsze 3 dni masakra , na strychu hehe
pozdrawiamy


Ja i moja zona dostalismy oferte pracy z tej firmy, ale teraz sie zastanawiamy czy skorzystac.

Moglbys podac nazwe tej innej (lepszej) firmy do ktorej sie przeniesliscie?
 
 
disi 
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Wrz 2007
Posty: 14
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 3:45 pm   

w busie , który wracałem w poniedziałek z Hol., jechali tez ludzie, którzy 3 tygodnie wyjechali z Axidus-em. Z tego co opowiadali to niezłe przegięcie pały : m.in. 3,80 netto /h praca 2-3 dni w tygodniu i NAJWAŻNIEJSZE: Około 5 osób nie wróciło z popołudniowej zmiany do domku bo zabrakło miejsca w busie. Koordynator mówił,że już wysyła drugiego busa...do rana nie dojechał. 5 kobiet koczowało pod firmą....

Dodatkowo mieszkali w niezbyt sprzyjających warunkach i
przychodził ktoś co jakiś czas i straszył,że zapłacą karę 50 E bo w domu jest bałagan.....
 
 
 
holandrotterdam 
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 2
Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 7:33 pm   axidus

Witam Firma axidus to oszusci biorą osoby co miesiac nowe z Polski , bo kazdy ucieka jak po miesiącu pracy weznie za 12h harówki jak najlepiej pojdzie 500 euro , jezeli dojdą kary to mozna zarobic 200-300 euro miesiecznie po 12h , w mieszkaniach latają szczury w kazdym pokoju , pokoje rozne ale szczury sa wszedzie , praca jest taka jakby sie caly dzien kopalo doly , wiec juz 100 razy lepsza praca na budowie !! i za duzo lepszą stawke nawet w Polsce.
Na poczatku wszystko zapewniaja ze jest super itp ale klamią mają juz swoje automatyczne teksty na wszystko. Kazdy kto pracowal tam to samo napisze. A nikt nic nie zrobi bo umowa jest na 30 stron i wszystku juz tam jest tak zrobione ze oni wygrają, najgorsza firma w Holandi , gorszych nie ma.A na busa z powrotu z pracy to mozna czekac nawet 5hPozdrawiam
 
 
jajcara 
Poczatkujacy

Dołączyła: 07 Maj 2009
Posty: 11
Wysłany: Pią Maj 08, 2009 10:21 am   

ja tez nie polecam tej firmy!!!!!!pracowałam tam rok temu i nie mam dobrego zdania sa tam Polacy ktorzy potrafia tylko duzo gadac a mało robic!!!!np Maciek kierowca koordynator ktory tylko robi na złosc mialam na 4 czekac na busa a bus nie przyjechał wiec pojechałam swoim autem weszłam juz na hale do pracy a on zadzwonil zebym nie pracowala bo mam wolne i musialam jechac do pracy nie rozumiem czemu tak zrobil nawt nie raczyl mnie powiadomic ze mam wolne a potem sie smiał mi w oczy czy fajnie było w pracy :088: palant szefuncio Ron to dopiero kłamczuch i oszust co chwile wlepia kary za cos czego sie nie zrobiło i nawet nie chce z nikim rozmawiac jedna wielka mafia nie polecam!!!!!!!!!!!! :029: :072:
 
 
szczery100 
Poczatkujacy

Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 1
Wysłany: Wto Lip 28, 2009 11:07 pm   

uwaga na k***** anne z axidusa!!!! sprzedaje wszystko do biura liczac na to ze dostanie nowy kontrakt! mieszkalam z nia i wiem kim jest! falszywa osoba ktora podpiernicza wszystkich ludzi do osoby robiacej plening! wtyka axidusa ktorej piura urosly!!! napiernicza wiecznie na innych plotkara zasr...... robi bezsensowne plotki na innych! ludzie mowia ze to kochanka tego co plening robi!!!! ludzie uwaga!!! k******anna sprzeda wszystkich dla nowego kontraktu!!!!
:072:




nie podawaj nazwisk na forum

[ Dodano: Sro Lip 29, 2009 8:55 am ]
szczery100 napisał/a:
uwaga na k***** anne z axidusa!!!! sprzedaje wszystko do biura liczac na to ze dostanie nowy kontrakt! mieszkalam z nia i wiem kim jest! falszywa osoba ktora podpiernicza wszystkich ludzi do osoby robiacej plening! wtyka axidusa ktorej piura urosly!!! napiernicza wiecznie na innych plotkara zasr...... robi bezsensowne plotki na innych! ludzie mowia ze to kochanka tego co plening robi!!!! ludzie uwaga!!! k******anna sprzeda wszystkich dla nowego kontraktu!!!!
:072: mieszka na waranda!!!!




nie podawaj nazwisk na forum
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Lip 28, 2009 11:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bolek19865 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 1
Wysłany: Śro Lip 29, 2009 4:31 pm   Re: AXIDUS z Opola

Poważnie mówiąc nie mam sensu pracować w tym biurze,sam pracowałem w tym biurze.Oferuja ci niby fajny kontrakt a jak rzychodzi do wypołaty to az zeby mozna sobie odgryść bo z 1300 euro miesiecznej wypłaty mozna dostac 400 euro:(wiec sami teraz widzicie jak ten słynny i lubiany Axidus wali w h....:)nie polecam go nikomu:) pozdrawiam miłośników Axidusa

[ Dodano: Sro Lip 29, 2009 4:31 pm ]
:035:
 
 
cichy00 
Poczatkujacy

Wiek: 36
Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 21
Skąd: LANGOSZ BAMBOSZ
Wysłany: Pią Paź 09, 2009 11:43 am   

FIrma dala pare ofert pracy, czy ktos aktualnie moze cos o nich powiedziec
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group