NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
AXIDUS z Opola
Autor Wiadomość
Marzena 2666 
Poczatkujacy

Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2009
Posty: 2
Wysłany: Pią Paź 09, 2009 12:12 pm   

ja tez tam robiłam i tylko dlatego ze bylam z mężęm teraz gdy mam normalna prace nigdy tam nie wroce to co oni robia to przegiecie i cały czas sa na nich naloty ze związków pracy to oszusci ludzie jak chciałam isc do lekarza to okazalo sie ze nie mam ubezpieczenia za ktore place szkoda o nich pisac
 
 
jamajka1777 
Poczatkujacy
:)

Dołączyła: 10 Paź 2009
Posty: 4
Wysłany: Sob Paź 10, 2009 11:13 pm   złodzieje

2tygodnie temu z chłopakiem wrócilismy do Polski własnie pracowalismy przez Axidusa to jedna banda gnoji i złodzieji.wytrzymalismy 8tygodni chociaz mielismy byc 3miesiace ale poprostu sie nie dało.
Fakt godziny sa nawet po 50h tygodniowo ale wypłaty tragiczne za caly miesiac pracy po prawie 50h dostalam 450euro śmiech na sali;/
moj chlopak mial okolo 40h i ma 20 lat dostal 330 euro
Takie powinny byc tygodniowki a nie miesieczne wypłaty .;/
za dojazd do pracy codziennie ściagają 4euro to jest troche przesada
jezeli zaspisz do pracy 200euro kary heh;/
mieszkanie syffffffff
koordynatorzy to wielkie cwaniaki mają ci w Holandii pomagac a jednak jest na odwrót
Jezeli raz zadzwonisz ze jestes chory (praca w chłodni) to pozniej masz caly tydzien rezerwe;/
NIE SPOTKALAM NIGDY W ZYCIU GORSZEJ FIRMY OD AXIDUSA NIKOMU JEJ NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
 
matuch1990 
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 4
Wysłany: Pon Paź 26, 2009 7:12 pm   

potwierdzam brud i ubóstwo! marne zarobki itd. po miesięcznej pracy po 40h dostałem 280 euro Oo kary z kosmosu tak jak napisala kolezanka z gory. koordynatorzy mają głęboko w du**ie pracowników. więcej nie chce mi się pisać :072:
 
 
noname123321 
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 2
Wysłany: Sob Lis 13, 2010 11:24 pm   

To co tam jest , tego to nie można opisać , zarobki strasznie male , a kary naparwde smiech na sali , Kara za brudne gumki od lodowki :013: . Ja to uciekłem po 2 tyg. NIE POLECAM NIKOMU!
 
 
Athlon 
Gaduła

Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 113
Wysłany: Sob Lis 13, 2010 11:29 pm   

Kara za brudne gumki od lodowki
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Lis 14, 2010 12:06 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
noname123321 
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 2
Wysłany: Pon Lis 15, 2010 4:07 am   

[quote="Athlon"]Kara za brudne gumki od lodowki[/quote]

yyy ?
 
 
chocoloco 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 2
  Wysłany: Nie Sty 30, 2011 11:10 am   

Witam ja mam jutro wyjechać przez axidus i troche sie obawiam jesli jest ktoś kto by mógł mi udzielic więcej informacji podaje gg 33329215 serdecznie z góry dziekuje i pozdrawiam

[ Dodano: Nie Sty 30, 2011 11:16 am ]
i mam pytanie jakie firmy doradztwa personalnego lub agencji pracy polecalibyście ??? pozdrawiam
 
 
PieterNL 
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Sty 2011
Posty: 2
Wysłany: Nie Sty 30, 2011 3:41 pm   

Firma jak kazda inna, niestety tak juz jest, warunki rozne, hotelu nie polecam ale maja tez mieszkania po 8 osob, po dwie osoby w pokoju w Roterdamie, trzeba tylko pilnowac godzin pracy i aby sie zgadzala kasa i tyle, dlatego pisze jak w kazdym innym posredniku nie ma cudow nigdzie.
 
 
krasnal2102_ 
Poczatkujacy

Dołączyła: 28 Mar 2010
Posty: 1
Wysłany: Śro Lut 02, 2011 12:06 pm   

pracowałam w tej firmie 1,5roku i nic złego nie moge powiedziec na tę firme ,moim zdaniem firma solidna i wypłacalna polecam .pozdrawiam aga
_________________
agnieszka
 
 
 
LAJT 
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 7
Wysłany: Sob Kwi 30, 2011 11:11 pm   

Witam , dostałem ofertę z tego biura i 4 maja mam wyjazd z Piły ich transportem za który mam zapłacić 300 zł . Czy ktoś aktualnie znajduje się w tej firmie i może poradzic czy warto jechac czy tez nie . Chciałbym rowniez zaznaczyc ze jadę z 2 przyjaciółmi . Przytoczyłem to ponieważ czytając opinie na temat tego biura zastanawiam się nad podjęciem decyzji co do wyjazdu przez te biuro . Rowniez nie chciałbym sugerować się filmikami na youtube ktore prezentują mieszkania . Proszę Was o obiektywne opinie tego biura Aktualnie . Dziękuję
 
 
hoolio 
Gaduła
FSW ZACHÓD

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 116
Skąd: Świebodzin FSW
Wysłany: Nie Maj 08, 2011 9:56 pm   

Co sie dzieje z tymi biurami z Opola. Gdzie nie spojrzę to Opole, jak słychać że ktoś kogoś oszukał to też OPOLE, jak wyzysk ludzi to OPOLE.... Sory Opole odwalcie sie raz na zawsze od Polakow i pozamykajcie swoje ciemne biura. Robicie WSTYD całej polsce. Sprowadzacie najgorsze szumowiny i meneli i sami jestescie tacy sami. Mam nadzieje ze wreszcie ktos dobierze sie do d..py tym oszustom . Cwaniaczki, a jezdzą na Polskich tablicach busami oklejonymi po holendersku. Sorki. Moja wypowiedz jest lekko otoczona agresją ale przeżyłem swoje i wiem co mówie. Taka rada do przyszłych pracowników : CHCECIE PRACOWAĆ W HOLANDII - ZAPOMNIJCIE O POLSKICH FIRMACH!!!!!!!!!! Nikt wam tu nie pomoże w razie czego. Nawet rząd holenderski wypnie sie czterema literami bo bo ci oszusci to firmy polskie (opole).
_________________
-------------------------------------------
Dzięki :)
 
 
Loczek 
Poczatkujacy
Breda

Wiek: 37
Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 2
Skąd: Breda
Wysłany: Pon Maj 09, 2011 11:55 am   

To i ja dodam swoja opinie LUDZIE JAK MACIE TROCHE ROZUMU TO PRZECZYTAJCIE CO NAPISALEM I ZDECYDUJCIE.
Pracowalem tam pol roku... 3 miesiace mieszkalem w pieknej chacie nic dodac nic ujac warunki super ogrod wielki itp... potem dogadalem sie z nimi ze przyjedzie moja kobieta do pracy powiedzieli spoko wszystko ok... kobieta zalatwila papiery w firmie i wyjechala, mielsimy mieszkac razem tak bylo uzgodnione, gdy kobieta przyejchala pytam sie w biurze gdzie bedziemy mieszkac? a oni do mnie a co wy razem :) szok... po kilkunastu minutach lekkiej wymiany zdan doszlismy do porozumienia i zamieszkalismy razem... przeprowadzilsimy sie do NOWO WYREMONTOWANEJ CHATY ( tak powiedzial koordynator) po wejsciu do chaty zlapalismy sie za glowe... Nie bylo prady, zamiast lozka byl materac fakt mieszkanie swierzo po remoncie nawet nie zdarzyli na regipsy polozyc tynku czy jak to sie zwie... mowi spoko da sie przyzwyczaic, mielismy miec prad po 3 dniach... a co najlepsze dostalismy go po PONAD MIESIACU !!!!! kiedy my cos gotowalismy sobie a ktos pietro wyzej sie kapal to wszystkie ze tak powiem scieki spod jego prysznica ladowaly nam w garach... oczywiscie zglaszalismy to ale no coz ze firma ma expresowych fachowocow rownierz czekalismy koljne kilkanascie dni na naprawe tego... z pradem z dnia na dzien na przekladali naprawe tego tez i oczywiscie nikt nic nie wiedzial kiedy bedzie i kazdy zwalal na kazdego.... dobra ale mniejsza o wiekszosc... pewnego dnia spimy sobie z kobieta i slyszymy jak cos chrupie o 2 w nocy... zapalilem swiatelko w telefonie bo pradu nadal nie bylo... patrzymy a tam ok 4 myszek urzadzilo sobie kolacje.
to bylo o warunkach mieszkalnych...
Co do firmy przez 3 miesiace mialem piekne zarobki do puki niezamieszkalem z kobieta nagle zaczelo cos brakowac... a o ostaniej wyplacie to nie wspomne....
ostatnia wyplate mialem po powrocie do Polski na papierze pisalo ze powinieniem dostac pewna sume a dostalem o okolo 200 e mniej i nadodatek nie oddali mi kaucji za klucze gdy rozpetalem wojne w PL biurze to typek nie wiedzial co ma mowic pokazywalem mu solaris i on wkrecal mi ze jest dobrze :) wkoncu jak powiedzialem mu ze jak mu >>>cenzura<<< albo wyniose mu komputery z biura jak nie odzyska mojej kasy to zaczol mi gorzic policja gdy po szybkim wyjasnieniu mu powiedzialem ze policja to ja moge mu zagorzic za warunki mieszkalne i za walki to zmiekl i zaczol dzialac.... to lacznie z sumy 200 e + kaucji wywalczyl mi 15 e ;] powiem wam tak chlopakowi wspolczuje jak gos potkam na miescie a firmie napewno sie odzwiecze jak w tym roku pojade do holandii

NIE POLECAM TEJ FIRMY TAM RZADZA CPUNY !! A CO DO CZEGO POJDZIE ZE CHCECIE GADAC Z GLOWNYM SZEFEM FIRMY TO UDAJE ZE NIEZNA POLSKIEGO :) a jak trzeba bez sensu pogadac to potrafi polski :)

Moja rada nie jedzcie tam a jak juz wogole zaproponuja wam mieszkanie w hotelu w rotterdamie to polecam wziasc jakies preparaty owadobujcze ktore gryza ludzi w nocy... nie wiem pchelki czy cos.... ale ludzie sa pogryzieni
a co do obiadow w hotelu jak nie zjesz obiadu bo jestes w pracy to i tak Ci za niego otraca;]

ZŁODZIEJE !!!
 
 
hoolio 
Gaduła
FSW ZACHÓD

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 116
Skąd: Świebodzin FSW
Wysłany: Pon Maj 09, 2011 5:50 pm   

Fajnie by było nagłosnić sprawe i spowodować aby nigdy wiecej żadna pseudo agencja z Opola nie miała kontaktu z Polakami chcącymi zarobić pieniądze. Ja ułożyłem sobie życie i nie moge na dzien dzisiejszy narzekać. Kiedy wpadłem na pomysł zeby przyjechać do Holandii (z Anglii gdzie żylem juz dwa lata) to postanowiłem ze ani razu nie bede probował nawiazywać kontaktów z Polakami tzn. z agencjami mieszkan, pracy itp itd i innymi złodziejami.

Ludzie pisze to po raz kolejny w moich postach. ZERO KONTAKTU Z POLSKIMI FIRMAMI. JESTEŚMY W HOLANDII !!!!!!! NIE W POLSCE!!!!!!! oczywiscie nie ma gwarancji na holenderskie biura ale zawsze ktos weźmie im sie za dupy jesli zglosimy odpowiednim wladzą a Opolskie biuro to mozemy sobie zgłosić - ale w Polsce i i tak to każdy oleje.
_________________
-------------------------------------------
Dzięki :)
 
 
simon155 
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Cze 2011
Posty: 2
Wysłany: Sob Lip 02, 2011 1:10 pm   

Witam . Jade niedługo do Holandii przez tą agencje. Chciałbym się dowiedzieć od ludzi którzy teraz tam pracują jak jest z pracą oraz z warunkami mieszkalnymi ???
 
 
mikus1992
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Cze 2012
Posty: 1
Wysłany: Sob Cze 23, 2012 9:34 pm   

Bardzo nie polecam tej firmy , to tureccy oszusci, pierwsza umowe podpisujesz w polsce w biurze albo w busie jak jedziesz juz do Holandii , nastepna w samej Holandii na pseudo szkoleniu na ktorym puszcza Wam jakis banalny filmik ktory mija sie z rzeczywistoscia. Umowa w Holandii rozni sie duzo od umowy w Polsce , jest m.in. punkt o karach np. za zerwanie umowy grozi Ci 250 EURO KARY!!! ale to tylko jeden z wielu takich przepisow. Kolejnym tak banalnym punktem jest to , ze wszelkie umowy kontrakty podpisane wczesniej traca waznosc w momencie podpisania umowy o prace w firmie axidus ale w HOLANDII, oznacza to ,ze poprzednia umowa podpisana w Polsce traci waznosc. W busach do pracy 9 osobowych jezdzi sie w 12 osob a czasami nawet wiecej. Pamietajmy ze za kazdy dojazd do pracy placimy 4 EURO. Pomoc koordynatora to totalna sciema , on ma na Was totalnie wyje... jego obchodzi tylko kasa jaka za nas zgarnia . Jesli masz 23 lata i powyzej a masz umowe tymczasowa licz sie z tym ze bedziesz na rezerwie bo wtedy firma nie zarabia na Tobie i maja Cie totalnie gdzies , pojdziesz do pracy tylko pare razy mogac zarobic jedynie na czynsz dla nich i nic poza tym. Jesli chcecie sie czegos dowiedziec prosze o kontakt pod adresem e-mail: [email protected]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group