NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Śro Kwi 01, 2015 9:43 pm
Zwierzęta(psy) w Holandii
Autor Wiadomość
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Nie Kwi 24, 2016 9:44 pm   

Aasia napisał/a:


hotel dla pieska w nl
Witam zwracam się z prośbą o polecenie hotelu dla pieska w nl ., głowie interesuje mnie Eindhoven i okolice. Może posiadają Państwo już jakies doświadczenie i chętnie polecicie coś dla mojego czworonoga.
Z góry dziękuje za odpowiedzi.
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Czw Sie 11, 2016 4:01 pm   

Yuki napisał/a:


Dobry Weterynarz ?okolice Nieuwveen,Mijdrecht,Aalsmeer
Witam :039:
Poszukuje weterynarza, ktory potrafi dobrze zajac sie swoim pacjentem (chodzi o mloda fretke ), a nie liczy tylko na skasowanie za wizyte.
Potrzebuje zaszczepic mała na wscieklizne oraz zbadac uszka na obecnosc pasozytow.

Orientuje sie ktos ile taka wizyta moze kosztowac oraz gdzie znajde takowego wet'a?
Bede ogromnie wdzieczna za pomoc! :061:
 
 
Patiluk
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Lip 2017
Posty: 1
Wysłany: Wto Lip 18, 2017 6:42 pm   

Witam czy orientuje się ktoś jaka kwota podatku za psa w gminie Dordrecht? Niestety nie mogę znaleźć informacji na ten temat. Również chciałam zapytać czy są jakieś miejsca gdzie można bez problemu spacerować z psem bez smyczy?

Dziękuję za wiadomośc
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Wto Lip 18, 2017 10:42 pm   

za jednago psa €108 wiecej patrz w linku https://cms.dordrecht.nl/dordt/ondernemers/digitaal-loket-ondernemers/totaaloverzicht-producten-voor-ondernemers?waxtrapp=pljszlBsHaKlPpBNKPAI&remote=/idad/!mozEgemAntwoord.productPagina%3FF_PAGINA=521
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
RobJot
Poczatkujacy
RobJot

Dołączył: 21 Sie 2017
Posty: 2
Wysłany: Śro Sie 23, 2017 5:25 pm   Przyjechanie z psem do holandii

Witam. Wraz z dziewczyną chcemy się przyjąć do pracy w Tilburgu, bardzo Nam też zależy, żeby sprowadzić psa jeśli się da to od razu, ale w chodzi w grę, że ileś czasu po "ustatkowaniu się na miejscu". Nasz piesek to suczka, mniej więcej do kolana waży koło 35 kg, a więc jest to już pies duży (prawie duży:)), problem polega na tym, że raz siedzi w domu spokojnie raz nie, czyli potrafi szczekać i wyć, choć z relacji naszych sąsiadów wygląda to tak, że na 4 godziny wyła przez 10 minut i cisza,ale tak naprawdę nigdy nie siedziała tych 8-10 godzin na czas pobytu w pracy i nie mamy pojęcia jak by zniosła taką przeprowadzkę.

Moje pytanie brzmi jak wygląda sytuacja z wynajęciem mieszkania z psem, czy na miejscu są jakieś szkoły/hotele w których można by taką psinę podszkolić czy coś? Czy ktoś miał podobne problemy i może coś podpowiedzieć odnośnie takiej sytuacji? Z góry dziękuję za odpowiedź pozdrawiam:)
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Śro Sie 23, 2017 5:56 pm   

RobJot napisał/a:
i nie mamy pojęcia jak by zniosła taką przeprowadzkę.

Zdaje sie ze bez sprawdzenia tego tu na miejscu nikt nie bedzie w stanie wam odpowiedziec na to pytanie.

W tym temacie (wynajem +pies )zdania sa podzielone ,ale w mojej okolicy maklerzy niechetnie wynajmuja mieszkanie nawet obcokrajowcom, nie mowiac juz o psie ... zeby je jednak wynajac musiecie wykazac swoje dochody..poczytaj sobie o tym jest sporo info na forum .
Szkolenia dla psow sa, hotele tez, ale nie sa tanie, no chyba ,ze masz kase na taki wydatek no i mam nadzieje, ze wasz pies bedzie bez problemu rozumial wydawane mu komendy w jezyku niderlandzkim.Powodzenia.
 
 
RobJot
Poczatkujacy
RobJot

Dołączył: 21 Sie 2017
Posty: 2
Wysłany: Śro Sie 23, 2017 6:25 pm   

no to widzę, że trzeba będzie jechać a po czasie się zastanowić jak to ugryźć...
a chodzi Pani tylko o posty w tym wątku czy są jakieś inne miejsca na tym forum, bo nie za bardzo potrafię zlokalizować?
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Pią Lut 02, 2018 1:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Śro Sie 23, 2017 6:30 pm   

RobJot,

o wynajmie lokum przez maklera , klik w link

http://www.niedziela.nl/f...der=asc&start=0
 
 
Kajtek9 
Poczatkujacy

Wiek: 46
Dołączył: 30 Sie 2017
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Sie 30, 2017 1:36 pm   

spam
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Śro Sie 30, 2017 9:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lacrymosa 
Poczatkujacy

Dołączyła: 07 Gru 2016
Posty: 4
Wysłany: Śro Gru 06, 2017 11:39 am   

spamujesz forum ogloszeniem
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Śro Gru 06, 2017 11:47 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marcinp 
Poczatkujacy

Wiek: 53
Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 1
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Lut 02, 2018 12:34 pm   

W Niemczech też niechętnie wynajmują mieszkania jeśli ma się psa.
 
 
istotnie
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Kwi 2018
Posty: 2
Wysłany: Nie Kwi 15, 2018 5:53 pm   

RobJot napisał/a:
no to widzę, że trzeba będzie jechać a po czasie się zastanowić jak to ugryźć...
a chodzi Pani tylko o posty w tym wątku czy są jakieś inne miejsca na tym forum, bo nie za bardzo potrafię zlokalizować?


I jak? Udało się z pieskiem? Ja też byłam przestrzegana, że będzie to trudne i faktycznie opcji było mniej, ale i tak wybór był dostateczny. Sprowadziliśmy się tutaj z 2 psami i nie było jakoś specjalnie dużo problemów po drodze. Oczywiście, dużo chętniej zgadzali się na psa w domu niż na w mieszkaniu/apartamencie - ale tych jest tutaj bardzo dużo i ceny niewiele różnią się od mieszkań.
 
 
marina12 
Poczatkujacy

Wiek: 40
Dołączyła: 29 Maj 2018
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Maj 29, 2018 1:06 pm   

spam
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Wto Maj 29, 2018 1:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group