NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
P & E People
Autor Wiadomość
amstel 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 91
  Wysłany: Wto Paź 28, 2008 10:15 am   P & E People

plakac czy sie smiac kto zna te agencje niech sie wypowie bardzo prosze !.....
 
 
kevin201
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 2
Skąd: śląskie
Wysłany: Pią Paź 31, 2008 7:17 am   

daj sobie z nimi spox to złodzieje :029: ludzie odnich uciekaja

[ Dodano: Pią Paź 31, 2008 3:13 pm ]
prosze wszystkich o nie przyjezdzajcie do tej firmy bo okradaja z pieniedzy iza byle co zabieraja 100 euro kary to jestem kolega od kevina (kogut) :029:
 
 
 
amstel 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 91
Wysłany: Pią Paź 31, 2008 3:16 pm   

tylko tyle ?
 
 
sumek80 
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 3
Wysłany: Nie Lis 02, 2008 11:00 am   

Agencja oszukuje na kazdym kroku, to co w polsce obiecuja to nie ma nic wspolnego z tym co jest w holandii. W polsce podpisujesz wstepna umowe a na miejscu jest do podpisania mniej, sami sobie wymyslaja stawki za nadliczbowe czy za sobote a przeciesz obowiazuja stawki takie jakie sa na miejscu w danym kraju. Zawsze zarabiaja na pracownikach, pisza ze gwarantuja sluzbowe auto na przejazdy po pracy i z pracy do domu, mieszkanie to prawie 100euro na tydzien, jesli nagrasz sobie mieszkanie w kilka osob to placisz 100 euro ale na miesiac, a do tego mowia ze jak bedziesz mieszkac na swoim mieszkaniu to zabieraja auto. Wina lezy tez po stronie ludzi ktozy pracuja dla nich, kazdy tylko cicho cicho jakos nikt sie nie odzywa a oni nas jebia z kazdej strony jak sie da i nikt nie ma zamiaru nic z tym zrobic, a pozniej tylko narzekania na forach. Musicie walczyc z ich systemem, zglaszac przelozonym w pacy ze agencja was kantuje, oni traktoja to powaznie i robia co moga zeby wam bylo lepiej, najlepiej byc w grupie, nie samemu bo nie ma szans wtedy, czytajcie b.dokladnie wszystko co podpisujecie, jesli sie nie zgadza to nie podpisywac i zglaszac przelozonemu w pracy, nie ma sesu rozmawiac z pe bo kazdy polak-pe tam ma was w dupie. Powodzenia i nie dajcie sie.
 
 
Loczek 
Poczatkujacy
Breda

Wiek: 37
Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 2
Skąd: Breda
  Wysłany: Nie Lis 02, 2008 11:34 am   Zlodzieje

Jesli chodzi o biuro PE w Etten-Leurn to poprostu brak słów co oni tam wyprawiaja nie profesionalna obsługa, złodzieje, bałagan wielki w papierach ciagle komus cos braknie w wyplacie trzeba sie z nimi klucic mowia ze to Hertogenbosch zamula itp.... ze zaklad placy.... a tak naprawde gowno prawda poprostu jest/byla taka pani A... co robila balagan w biorze jak tacy ludzie moga tam pracowac, zadajemy im proste pytanie KIEDY WYPLATA BEDZIE.... prosta odpowiedz otrzymujemy od NASZYCH WSPANIALYCH KORDYNATOROW "NIE WIEM" i naprawde non stop braknie pieniedzy, trzeba nosic co tydzien godzinowki jak nie zaniesiesz nie dostaniesz pieniedzy glupota bo to oni powinni tego pilnowac a nie my wkoncu kazdy ma jakies swoje ZADANIE w pracy OGOLNIE NIE POLECAM TEJ FIRMY jesli chodzi o bioro Etten-Leur to polowa ludz (z biora) zostanie przeniesione do Den Bosch i gdzies tam jeszcze wiec nie polecam.... Jak cos HertogenBosch tam tak nie robia w konia.....

[ Dodano: Nie Lis 02, 2008 11:42 am ]
A jescze cos tak jak kolega pisal za byle cos 100 e kary :) to prawda za byle co najwieksza glupota ostatnia PE to bylo taka ze telmometr byl podkrecony i ciepla za duzo bylo w domu hehehehehe glupota bo jak komus zimno to wiadomo ze podkreci a teraz ZIMNO jest w holandi....

za Palenie w samochodzie 50 e kary

za NIE pujscie do pracy 100e kary..... (nawet jak bedziesz glodny i nie pujdziesz do pracy BO FIRMA NIE WYPLACILA WYPLATY) to i tak dostaniesz kare ich nie obchodzi ze nie masz co jesc i ze zamulaja oni z wyplata dla CIEBIE hehehehe

100 e kary za to ze po godzinie 17 zadzwonisz do KORDYNATORA w jakies sprawie (ale to juz chyba tylko nie ktorzy kordynatorowie tak sami od Siebie regulamin zalozyli) bo nigdzie tego niema w regulaminie moim bynajmiej

Firma nawet nie potrafi spisac z dowodu ADRESU zamieszkania pisali mi z dowodu i z kolegi, mieszkamy na tej samej ulicy to u niego napisali z jakims tam bledem i umnie z innym bledem :) hehehe ANALFABECI w biurze rozumiem zeby to byl normalny pracownik to bym wybaczyl ale w biurze :)

[ Dodano: Nie Lis 02, 2008 11:44 am ]
O karze to oni nie zapominaja i zeby wypisac ci kwitek ze masz kare to chwila moment........

Ale jesli chcesz wyplate swoja to kaza czekac do nastepnego miesiaca do WYRÓWNANIA heheheheheehehehehehehehehehehehehehe czyli przez pewien czas zyjecie z zaliczek 30 e na tydzien :) za 30 e to za duzo nie kupisz chyba ze chleba na tydzien i smalcu :)
 
 
samolocik 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4
Wysłany: Pon Lis 03, 2008 6:02 pm   

ja mieszkałam w domu z pleśnią i grzybem a kasy mi do dziś nie dali!
 
 
 
Holandia1982 
Nieśmiały użytkownik
Holandia1982


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 88
Skąd: Planeta Ziemia
Wysłany: Sob Lis 08, 2008 2:18 pm   

nie polecam tej agencji
_________________
Holandia1982
 
 
Lukasz24 
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 3
Wysłany: Sob Lis 08, 2008 9:52 pm   

Witam

Na wstępie odradzam Wam jakikolwiek wyjazd z tej firmy P&E.
Mój pierwszy wyjazd z tej firmy był 26go maja 2008 roku, należalem wtedy pod biuro w Ede. Domek przeciętny z dala od sklepów na wiosce.
Pracowalem dla nich niecałe 3miesiące. Zakład w którym pracowałem to Sligro w Putten. Jak się dowiedziałem pod koniec mojego pierwszego pobytu, zakład ten wyplacal dodatek na chłodne tzw. VERS, które to P&E nie wypłacało mi. Po kilku próbach nawiązania kontaktu z biurem, cały czas ładnie mydlili oczy, że to wyjąsnią, że zostanie wypłacone itd.. wróciłem w sierpniu do polski pisalem do nich z 10 maili i za kazdy razem Pani Beata z biura P&E odpisywała że "zostanie wyplacone ale nie wie kiedy" - samo się nasuwa co to za biuro skoro nie wiedzą kiedy, ponadto nie informują cie, że nałozony został mandat, o fakcie dowiadujesz sie na Solarisie, lecz i tak tych pieniędzy ci nie zwróca.

Drugi raz wyjechalem 20 wrzesnia 2008 z myślą, że uda mi sie wyciągnąc od nich zaległy dodatek na chłodne tzw. VERS (~450 godz. x 0,50 cent.) , na samym początku trafiłem do Nieuwegein na domek, warunki nieco gorsze niz za pierwszy razem, praca w kratke, po tygodniu przeniesli mnie pod biuro Nistelrode (jak sie teraz domyślam spowodu upominania sie o zaległy dodatek) , zamieszkałem na ich zwanym hotelu Vergheval Nistelrode warunki obskurne, prysznic i wc na wszystkich mieszkańców tego przytułku. za który liczyli 50e/tyg + za stolowanie sie w ich stołówce (mimo ze ja sie tam nie stołowałem równiez pobierali pieniądze) , gdy zrobiłem im jazde przeniesli mnie na domek do Nistelrode, po 3 tygodniach chcieli mnie znowu gdzieś na siłe przenieść, mimo że się nie zgadzałem, postawili mi warunek albo jade do polski albo mnie przeprowadzają, nie wypłacali mi zaliczek, nie moglem zjechać do polski bo nie miałem za co , ich to nie interesowali zastraszyli mnie że jak zostane to bedą mi odliczać pieniądze za domek!! w koncu musiałem pożyczać pieniądze by zjechać do polski, odradzam wszystkim osobom aby się trzymali z tego biura z daleka.

Jeżdzenie do pracy w busie w 9 - 10 osób, oczekiwanie na transport po pracy, wstawało się o 4 i wracało ok 17stej. nie wypłacają na czas, przypadki jak nie masz pracy i siedzisz na domku musisz do nich dzwonic i im o tym zglaszać, musisz sie liczyć z sytuacjją że będziesz czesto musiał/a dzwonić do nich. Ich solarisy są tak wydrukowane, ze nigdy sie nie doczytasz z nich niczego.

Jednym stwierdzeniem uważam,że ta firma żywi sie ludzmi, sprowadzają do holandii osoby mimo ze nie ma pracy, płaci sie kolosalne pieniądze za domek gdzie warunki nie są cudowne, a czasem to i na kamping trafić można. Panie w biurze ładnie potrafią się tylko uśmiechać i kłamać w zywe oczy a tak naprawde grają na zwłokę.

Jeszcze raz odradzam to biuro wszystkim.
Jesli są osoby poszkodowane to moge podać numer do związkow zawodowych oni takimi sprawami sie zajmuja, jesli bedzie nas więcej będziemy mogli wyeliminować takich nieuczciwych pośredników pracy.
Pamiętaj że to co podpisujesz w polsce (umowa przedstepna) nie jest tym gdzie będziesz później w holandii pracowac.

Pozdrawiam.
 
 
Szamot 
Poczatkujacy
szalony

Dołączył: 15 Lis 2008
Posty: 4
Wysłany: Sob Lis 15, 2008 9:32 am   

A jest tu ktos, kto pracowal pod biurem w Den Bosch??
 
 
amstel 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 91
Wysłany: Sob Lis 15, 2008 6:55 pm   

ja pracowalem
 
 
Szamot 
Poczatkujacy
szalony

Dołączył: 15 Lis 2008
Posty: 4
Wysłany: Sob Lis 15, 2008 7:03 pm   

i jak ci sie tam podobalo? jak dlugo tam byles? Nikt nic nie pisze o tym biurze. A slyszalem, ze tam rowne przekrety sa! Tez kary sypia jak z grad z nieba.
 
 
amstel 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 91
Wysłany: Śro Lis 19, 2008 2:10 pm   

Szamot napisał/a:
i jak ci sie tam podobalo? jak dlugo tam byles? Nikt nic nie pisze o tym biurze. A slyszalem, ze tam rowne przekrety sa! Tez kary sypia jak z grad z nieba.
Podobalo :) ??????
 
 
Szamot 
Poczatkujacy
szalony

Dołączył: 15 Lis 2008
Posty: 4
Wysłany: Czw Lis 20, 2008 10:53 pm   

Szukam ludzi, ktorzy pracowali dla nich albo pracuja, uchowaj ich boze :088:
 
 
dannyr64 
Poczatkujacy
dannyr64

Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 1
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Sob Gru 06, 2008 7:44 pm   

witam wszystkich ja chcialbym stanac w obronie tej firmiy poniewaz jest rzetelna i mozna jej zaufac wyplaty na czas zero problemu z czym :038: kolwiek ogolnie jestem zachwycony zero kontroli na domkach jest super naprawde polecam hahahahahhahahhhahhahahahahha zartowalem na stos p&e edek z ede i dannyr64
 
 
Holandia1982 
Nieśmiały użytkownik
Holandia1982


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 88
Skąd: Planeta Ziemia
Wysłany: Wto Lip 28, 2009 8:15 pm   

witam

juz nie ma pe people bankructwo i kasy nie mam za 2 miesiace normalnie oszustwo i wałek na 1400 osobach jak do czegos takiego mozna dopuscic
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group